Rozmawiałam dziś ze znajomym. Po tej rozmowie postanowiłam napisać to, co poniżej. Mówił o słuchaniu o problemamch innych, relacjach rodzinnych, dźwiganiu nieswojego do pewnego momentu życia krzyża. Słusznie wspólnie zauważyliśmy, że wystarczy tak niewiele, aby samemu z pewnymi rzeczami dość do porządku i jest to tak zaskakująco proste - ale stwierdzić tak można jedynie wówczas, gdy się już tę wiedzę posiada i jest się na pewnym etapie życia! Jedni do takich wniosków potrafią dojrzeć, inni potrzebują wskazania drogi i nabrania poczucia i przekonania, że m.in. strach czy lęk nie są ...

Słusznie wspólnie zauważyliśmy, że wystarczy tak niewiele, aby samemu z pewnymi rzeczami dość do porządku i jest to tak zaskakująco proste - ale stwierdzić tak można jedynie wówczas, gdy się już tę wiedzę posiada i jest się na pewnym etapie życia! Jedni do takich wniosków potrafią dojrzeć, inni potrzebują wskazania drogi i nabrania poczucia i przekonania, że m.in. strach czy lęk nie są przyjaciółmi działania, konsekwencje można urealnić lub im zapobiegać, podejmując choćby próby odpowiedniej rozmowy. Wystarczy nauczyć spoglądać się na siebie z nieco dalszej perspektywy i nie tworzyć sobie niespółmiernie wielkich potworów w głowie. Ja potrzebowałam pomocy i przechodzenia z analizą przez niektóre kwestie nie raz, czasem - nie dwa.

Dziękuję Pani Ewie za te i inne nauki, które wyniosłam z naszych spotkań i których teraz nie jestem w stanie przytoczyć. Dzięki nim: zaufałam sobie, przestałam oceniać siebie źle; nabrałam większej pewności siebie; odpuściłam sobie odpowiadanie na oczekiwania innych; przestałam brać odpowiedzialność za innych; nie chcę tyle kontrolować; nie planuję sama naprawiać wszystkich relacji rodzinnych; nauczyłam się wybaczać sobie i naprawiać to, co jeszcze mogę i na czym mi zależy; nauczyłam się przyglądać sobie i rozpoznawać swoje uczucia oraz oczywiście korzystać z tej wiedzy; moje koluzyjne małżeństwo przetrwało i ma się naprawdę dobrze; oswoiłam myśl, że w związku jest jeszcze druga osoba tak niezleżna ode mnie.

Pani Ewa jest niezwykle doświadczonym specjalistą nie lekceważącym nawet najdrobniejszych szczegółow i tematów a przy tym jest bardzo ciepłą, sympatyczną, mądrą osobą, z którą docieranie do zakamarków swojej duszy naprawdę działa i czyni ewidentne zmiany na plus w jakości życia. Polecam!

Pani Ewa jest nie tylko jest doświadczoną i profesjonalną terapeutką, przede wszystkim jest niezwykle wyrozumiałą, ciepłą, serdeczną i otwartą kobietą, a to jest niezwykle ważne by móc zaufać i nawiązać relację na czas trwania terapii. Wszystkim, którzy szukają pomocy, nie chcą się zawieść i mieć za jakiś czas poczucie, że nie ma takiego dna, z którego nie można się odbić, z całego serca polecam panią Ewę. Cieszę się, że trafiłam na tak kompetentną osobę, dzięki której depresja została daleko za mną.

Pani Ewa jest wykwalifikowanym i doświadczonym psychologiem, przy czym serdeczną i ciepłą osobą. Dzięki Pani Ewie zmieniłam swoje życie i zrozumiałam wiele dręczących mnie spraw. Żałuję tylko, że nie trafiłam do Pani Ewy wcześniej, zapewne już dawno żyłabym inaczej. Szczerze polecam! Kamila

Wciąż poszukujesz "Psycholog Wrocław"?

mgr

50-078 Wrocław

Prywatny Gabinet Izabela Nowak Wieluń
Os. Armii Krajowej 16, I piętro
98-300 Wieluń
Prywatny Gabinet Izabela Nowak Wrocław
Ul. Świdnicka 39, II piętro
50-439 Wrocław
Stowarzyszenie Psychoedukacji i Terapii “Evolutio”
ul. Legnicka 65
54-206 Wrocław