lekarz Ewa Bulska-Dobrowolska

Nie polecam !!! Jeśli ktoś pragnie się wyleczyć i nie zmarnować swoich pieniędzy polecam poszukać innego specjalisty a od tej Pani uciekać. Przyszłam z zafajdanym gardłem uszami nosem zatokami , pełen pakiet dostałam tylko kropelki do uczy i nosa oraz „suplement na odporność organizmu” i cytuje „zobaczymy czy podziała” jeśli nie zrobimy tomograf jak wrócę po urlopie. Lepiej poczekać niż rozpocząć jakiekolwiek leczenie i badania by szło w dobra stronę. Leki na NFZ oczywiście 100% płatne. Bez antybiotyku. A o szacunku do pacjenta i uprzejmości proszę zapomnieć! Nieuprzejmą mało powiedziane ! Gburowaty, bez empatii ! Kiedy zadawałam pytania o stan zdrowia usłyszałam „czy ty zawsze tyle gadasz” .. o ile pamietam na „ty” z ta Panią nie przechodziłam.! Fatalna atmosfera

Wiedza wynika z doświadczenia wiec w to nie ingeruje, ale podejscie do pacjenta na poziomie zerowym. Lekarka sprawia wrażenie, ze leci hurtowo za kare … jest poprostu niesympatyczna. Nie miała ochoty nic mi wyjaśnić, wręcz burczala . Nie polecam

lekarz bardzo nie przyjemny nie umie stwierdzić przyczyny bólu nie zna się na leczeni bardzo nie polecam