Lekarze Będzin

Gastrolog, Internista

Prywatny Gabinet Gastroenterologiczny
Piłsudskiego 99
Będzin

Lekarz prowadzi mnie już od kilku lat i zawsze, ale to zawsze okazuje szacunek, czas, odpowiada na wszystkie moje pytania, a co najważniejsze bez wahania przepisuje wiele badań i doskonale dobiera leki. Spotkać Doktora w przychodni czy na oddziale szpitalnym to prawdziwa przyjemność. Dziękuję
Opinia dodana przez: Hanna
Dietetyk Będzin mgr Karolina Kurek

mgr Karolina Kurek

Dietetyk

wizyta już od 100

Centrum Dietetyczne Naturhouse
ul. Piłsudskiego 4
42-500 Będzin

Świetne podejście do pacjenta i duża wiedza. Pani dietetyk wytłumaczyła bardzo dokładnie co się dzieje z moim ciałem i dobrała dietę. lepiej trafić nie mogłam. Polecam :)
Opinia dodana przez: Marta

centrum stomatologiczno-medyczne
Ul. Bema
Będzin

Najlepsza dentystka na świecie! Moja żona panikara jakich mało, chodziła do tej Pani bardzo chętnie, u innych zawsze z kroplami uspokajającymi, a do Pani Dr Kasi z pełnym zaufaniem i spokojem. Zęby wyleczone i ratowane do końca. Nie możemy znaleźć ""naszej" ulubionej Pani Dentystki, nie wie czasem ktoś gdzie teraz przyjmuje, na kasę chorych? bo prywatnie na pewno w Strzyżowicach :) Super Babka!!!
Opinia dodana przez: Tomek

centrum stomatologiczno-medyczne
Ul. Bema
Będzin

Pani Kasia jest najlepsza!!!!!!!!!!!!!!! jest uczciwa, profesjonalistka w każdym stopniu, miła, uczynna, dzięki niej przestałam się bać dentysty, a miałam dużą traumę z wcześniejszych lat, moje córki ją uwielbiają, jest bardzo pomocna, jak się siada na fotel człowiek o wszystkim zapomina o całym stresie, to dzięki Pani Kasi - polecam ją każdemu !!!!!!!

Gabinet Implantologii Stomatologicznej AMADENT
Długa 67
42-500 Będzin

Nigdy w życiu nie miałam przyjemności poznania tak znakomitego lekarza. Polecam każdemu, a szczególnie tym którzy są przerażeni stomatologią :)

Będzin

Wspaniały człowiek i lekarz-chociaż zabiegany,zapracowany,ale zawsze poświęci czas pacjentowi i jego rodzinie.Rzetelny.Polecam.

Nowotki 22
42-506 Będzin

Pan doktor Piętka to lekarz z powołania .Rzeczowo opisuje chorobę i co należy zrobić by się jej pozbyć.Dokładnie tłumaczy na czym polega proces leczenia.Poświęca dużo uwagi pacjentowi i odpowiada na wszelkie wątpliwości.Po wykonanej operacji Zatok FEES pilotował dokładnie proces gojenia .Oby takich lekarzy było jak najwięcej :)
Dziękuję
Opinia dodana przez: Basia

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Ośrodek Terapii i Psychoedukacji "KOMPAS"
Modrzejowska 27
42-500 Będzin

Dzisiaj z dusza na ramieniu szłam wyrwać korzeń po wielkiej traumie związanej z wyrywaniem zębów o dziwo byłam w wielkim szoku że tak szybko i bezboleśnie pan doktor wyrwał zęba szczerze polecam ten gabinet.
Opinia dodana przez: Teresa
Kontaktowy i kompetentny lekarz. Leczy moją mamę i męża. Zawsze dostępna telefonicznie i w razie potrzeby również na wizyty w gabinecie lub w domu. Bardzo dobrze wyposażony gabinet, nie trzeba robić badań w innych przychodniach. Polecam
Opinia dodana przez: Elżbieta

"INTER-MED" s. c. NZOZ
ulica Krasickiego 14
42-500 Będzin

Ogromna kompetencja, szacunek dla Pacjenta, życzliwość i profesjonalizm. Bardzo dobry specjalista- rzetelnie przeprowadzony zabieg.
Opinia dodana przez: Katarzyna