Lekarze Będzin

- 307 lekarzy
Gastrolog Będzin lek. med. Łukasz Firkowski

lek. med. Łukasz Firkowski

Gastrolog, Internista

  (+1 więcej)
liczba opinii: 11

+1 więcej

Prywatny Gabinet Gastroenterologiczny
Piłsudskiego 99
Będzin

Średnia ocen: 5,0/5
Lekarz prowadzi mnie już od kilku lat i zawsze, ale to zawsze okazuje szacunek, czas, odpowiada na wszystkie moje pytania, a co najważniejsze bez wahania przepisuje wiele badań i doskonale dobiera leki. Spotkać Doktora w przychodni czy na oddziale szpitalnym to prawdziwa przyjemność. Dziękuję
Opinia dodana przez: Hanna
Dietetyk Będzin mgr Karolina Kurek

mgr Karolina Kurek

Dietetyk

liczba opinii: 1

wizyta już od 100

Centrum Dietetyczne Naturhouse
ul. Piłsudskiego 4
42-500 Będzin

Średnia ocen: 5,0/5
Świetne podejście do pacjenta i duża wiedza. Pani dietetyk wytłumaczyła bardzo dokładnie co się dzieje z moim ciałem i dobrała dietę. lepiej trafić nie mogłam. Polecam :)
Opinia dodana przez: Marta
+2 więcej

centrum stomatologiczno-medyczne
Ul. Bema
Będzin

Średnia ocen: 5,0/5
Najlepsza dentystka na świecie! Moja żona panikara jakich mało, chodziła do tej Pani bardzo chętnie, u innych zawsze z kroplami uspokajającymi, a do Pani Dr Kasi z pełnym zaufaniem i spokojem. Zęby wyleczone i ratowane do końca. Nie możemy znaleźć ""naszej" ulubionej Pani Dentystki, nie wie czasem ktoś gdzie teraz przyjmuje, na kasę chorych? bo prywatnie na pewno w Strzyżowicach :) Super Babka!!!
Opinia dodana przez: Tomek
+1 więcej

centrum stomatologiczno-medyczne
Ul. Bema
Będzin

Średnia ocen: 5,0/5
Wspaniała, profesjonalna w każdym calu, a do tego taka bardzo miła. Taka jest Pani Doktor. Dzięki Niej pierwszy raz od trzech lat chodzę po dworze i wdycham zimne powietrze bez bólu. Polecam całym sercem.
Opinia dodana przez: Katarzyna

Gabinet Implantologii Stomatologicznej AMADENT
Długa 67
42-500 Będzin

Średnia ocen: 5,0/5
Nigdy w życiu nie miałam przyjemności poznania tak znakomitego lekarza. Polecam każdemu, a szczególnie tym którzy są przerażeni stomatologią :)
Opinia dodana przez: Anonim

Gabinet

Będzin

Średnia ocen: 5,0/5
Wspaniały człowiek i lekarz-chociaż zabiegany,zapracowany,ale zawsze poświęci czas pacjentowi i jego rodzinie.Rzetelny.Polecam.
Opinia dodana przez: Anonim
+2 więcej

Gabinet
Nowotki 22
42-506 Będzin

Średnia ocen: 5,0/5
Pan doktor Piętka to lekarz z powołania .Rzeczowo opisuje chorobę i co należy zrobić by się jej pozbyć.Dokładnie tłumaczy na czym polega proces leczenia.Poświęca dużo uwagi pacjentowi i odpowiada na wszelkie wątpliwości.Po wykonanej operacji Zatok FEES pilotował dokładnie proces gojenia .Oby takich lekarzy było jak najwięcej :)
Dziękuję
Opinia dodana przez: Basia
+3 więcej

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Ośrodek Terapii i Psychoedukacji "KOMPAS"
Modrzejowska 27
42-500 Będzin

Średnia ocen: 5,0/5
Dzisiaj z dusza na ramieniu szłam wyrwać korzeń po wielkiej traumie związanej z wyrywaniem zębów o dziwo byłam w wielkim szoku że tak szybko i bezboleśnie pan doktor wyrwał zęba szczerze polecam ten gabinet.
Opinia dodana przez: Teresa
Średnia ocen: 5,0/5
Kontaktowy i kompetentny lekarz. Leczy moją mamę i męża. Zawsze dostępna telefonicznie i w razie potrzeby również na wizyty w gabinecie lub w domu. Bardzo dobrze wyposażony gabinet, nie trzeba robić badań w innych przychodniach. Polecam
Opinia dodana przez: Elżbieta
+6 więcej

"INTER-MED" s. c. NZOZ
ulica Krasickiego 14
42-500 Będzin

Średnia ocen: 5,0/5
Ogromna kompetencja, szacunek dla Pacjenta, życzliwość i profesjonalizm. Bardzo dobry specjalista- rzetelnie przeprowadzony zabieg.
Opinia dodana przez: Katarzyna


Copyright ©2018 RankingLekarzy.pl

Strefa lekarza Zaloguj się Zarejestruj się
display statdisplay stat