Lekarze Będzin

lekarz Sebastian Mosiej

"INTER-MED" s. c. NZOZ
ulica Krasickiego 14
42-500 Będzin

Ogromna kompetencja, szacunek dla Pacjenta, życzliwość i profesjonalizm. Bardzo dobry specjalista- rzetelnie przeprowadzony zabieg.
Opinia dodana przez: Katarzyna

lekarz Elwira Kowalik

42-500 Będzin

Pragniemy bardzo serdecznie podziękować Pani Doktor Elwirze za wspaniałą opiekę w szpitalu w Czeladzi nad naszą 96-letnią mamusią Janinką. Pani doktor jest wspanialym lekarzem, traktuje swoich pacjentów ze szczególną troską, nawet w tak nerwowym i trudnym czasie jaki mamy teraz przez koronawirusa. Jeszcze raz bardzo dziekujemy za opiekę nad "słodziakiem" Dziękujemy również sanitariuszom z pogotowia w Czeladzi.
Opinia dodana przez: Wiesław i Danusia

lekarz Łukasz Gładysz

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "PROMED" Sp. z o.o. Przychodnia Rejonowo-Specjalistyczna
ulica Siemońska 11
Będzin

Z całego serca polecam Pana Doktora. Jako jedyny lekarz, który zajmował się moim przypadkiem próbował znaleźć przyczynę choroby. Wszystko rzetelnie wyjaśnione, żadne z moich pytań nie pozostało bez odpowiedzi. Otrzymałam skierowania na potrzebne badania, a przede wszystkim Pan doktor interesuje się pacjentami, poświęca dużo czasu na kontrolę i omówienie wyników. Polecam serdecznie, bardzo cierpliwy, miły i rzetelny lekarz.
Opinia dodana przez: Luiza

lek. dent. Sebastian Pawelec

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Ośrodek Terapii i Psychoedukacji "KOMPAS"
Modrzejowska 27
42-500 Będzin

Dzisiaj z dusza na ramieniu szłam wyrwać korzeń po wielkiej traumie związanej z wyrywaniem zębów o dziwo byłam w wielkim szoku że tak szybko i bezboleśnie pan doktor wyrwał zęba szczerze polecam ten gabinet.
Opinia dodana przez: Teresa

lekarz Wojciech Gołąb

"INTER-MED" s. c. NZOZ
ulica Krasickiego 14
42-500 Będzin

Wspaniały lekarz, fantastyczne podejście do pacjenta , ogromna empatia , wizyta przebiega w spokojnej, bezstresowej atmosferze . Pan doktor ma poczucie humoru i zaraża optymizmem. Jest najpierw człowiekiem, dopiero lekarzem . Bardzo mi pomógł i fachowo podszedł do problemu . Polecam .
Opinia dodana przez: Renata

lek. dent. Bogusława Słabiak

ulica 9-go maja 2
42-500 Będzin

Serdecznie polecam. Bardzo profesjonalne podejście lekarza do pacjenta. Cierpliwość w tłumaczeniu i objaśnianiu problemu, wysoka kultura osobista.

dr X Zielnik

Neurolog dziecięcy

tarabuładent
modrzejowska 27
Będzin

Gorąco polecam pana doktora nie pamiętam imienia dlatego napisałam x. Świetny lekarz, zna się na rzeczy, ma super podejście do dzieci moja dzidzia boi się lekarzy to jest jedyny lekarz u którego czuła się dobrze. Wszystko świetnie tłumaczy, odpowiada na każde pytania, widać że lekarz z powołania. Polecam jeszcze raz. Przykro mi tylko że nie jest już pediatrą dziecięcym bo z chęcią bym do niego chodziła z małą nawet za ...

lekarz Jarosław Stefaniak

Anestezjolog

42-500 Będzin

Leczę się u p.dr Stefaniaka wiele lat. Uważam, że jest świetnym lekarzem, sympatycznym i kompetentnym. Swoich pacjentów traktuje z szacunkiem i stara się pomóc w dolegliwosciach powodujących ból.
Opinia dodana przez: Ewa

lekarz Magdalena Miczko

Internista, Kardiolog

NZOZ MEDYK
ul. 1 Maja 1
42-500 Będzin

Kiedys leczyłem się u p.doktor pracujeac jeszcze w H. Katowice...Bardzo dobry lekarz niosący pomoc,dobry specjalista i wrażliwy człowiek czego niektórym lekarzom niestety brakuje.....Godny polecenia......
Opinia dodana przez: Adam

lekarz Tomasz Mucha

Willowa 2
42-506 Będzin

Leczę się u Pana doktora w przychodni w Psarach. Pan doktor Tomasz Mucha to właściwy człowiek na właściwym miejscu. Lekarz z powołania.Ma ogromną wiedzę lekarską, jest kompetentny, dokładny , skrupulatny i empatyczny w swojej pracy w stosunku do pacjenta. Każdemu polecam takiego lekarza. Pacjentka z przychodni w Psarach

lek. dent. Jakub Kołodziej

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Ośrodek Terapii i Psychoedukacji "KOMPAS"
Modrzejowska 27
42-500 Będzin

Pan dr.Jakub Kołodziej to prawdziwy profesjonalista z dużą kulturą osobistą,rzeczowo przedstawia pacjentowi ocenę problemu wraz z przebiegiem leczenia.Jestem bardzo zadowolony z efektów leczenia uzębienia,lekarz godny polecenia -naprawdę warto powierzyć leczenie zębów Panu doktorowi.
Opinia dodana przez: Zbyszek M.

lek. med. Gabriela Mercik

Medycyna estetyczna

ulica Armii Ludowej 30
42-500 Będzin

Wizyta u Pani Doktor była bardzo profesjonalna. Miałam obawy co do założenia nici, jednak zostałam uspokojona. Wszytsko było idealne. Uprzejmy personel, wykształcony i dbający o klienta. Na drugi dzień dostałam telefon z pytaniem jak się czuje, czy wszytko w porządku. Sam zabieg trwał krótko i był bezbolesny. Bardzo polecam Panią Doktor.
Opinia dodana przez: Agnieszka

lek. dent. Ewa Młynarczyk-Mikołajczyk

Św.Brata Alberta 13/2
42-500 Będzin

Chodzę na leczenie do Pni Doktor w ramach NFZ. Usługi jakie świadczy Pni Doktor są na najwyższym poziomie! Bardzo miła , profesjonalna, empatyczna !
Opinia dodana przez: Marta

lekarz Michał Buczyński

Teatralna 29
42-500 Będzin

Wspaniały lekarz z fachowym podejściem .Podarował mojemu synkowi drugie życie.S Serdeczne podziękowania .Samych sukcesów w życiu prywatnym i zawodowym. ŻYCZY MARCEL Z RODZINĄ
Opinia dodana przez: Edyta

lekarz Anna Gdula-Dymek

Grabowa 38/4
42-500 Będzin

Wspaniały lekarz, wspaniały człowiek.Mam 75 lat i do tej pory nie przydarzyło mi się nic lepszego niż kontakt z Panią Doktor.Uratowala mi życie za co Jej serdecznie dziękuję.Zycze wszystkiego najlepszego.Pozdrawiam.Waldemar
Wspaniala Pani Doktor kilka lat temu wyleczyla mnie z clonazepanu. Ta Pani Doktor leczy.Mnie Pomogla. Polecam
Opinia dodana przez: Jan Mańka

lekarz Monika Nowicka

Anestezjolog

42-500 Będzin

Pani doktor profesjonalna, zaangażowana, uprzejma, ciepła. Polecam serdecznie. Dziękujemy za dobre serce.
Opinia dodana przez: Katarzyna

lekarz Maciej Broszkiewicz

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Poradnia Okulistyczna
Stanisława Małachowskiego 19
42-500 Będzin

Lekarz z bardzo dużą wiedzą. Godny polecenia. Zawsze podchodzi do pacjenta z szacunkiem, wysłucha i dokładnie zbada. Opowie o sposobie leczenia i dalszym postępowaniu. Lekarz z powołania!
Opinia dodana przez: Masia

lekarz Grażyna Wilk-Nowak

Internista, Kardiolog

42-500 Będzin

Rzeczowa,kompetentna,uprzejma i miła,więcej podobnych lekarzy.Każdemu choremu polecam panią doktor,naprawdę trafią w dobre ręce.
Opinia dodana przez: Feliks

lekarz Katarzyna Kozak-Broen

Psychiatra

Małachowskiego 35 lok. 18
42-500 Będzin

Bardzo dobra i ciepła lekarka, która poświęca dużo czasu na wysłuchanie co pacjent ma do powiedzenia. Trafiłam do niej jakiś rok temu i powoli udaje mi się odzyskiwać zdrowie dzięki niej. W porównaniu do innych psychiatrów z którymi miałam do czynienia nie zależy jej tylko na tym aby nafaszerować pacjenta lekami i udawać, że wszystko jest w porządku. Reasumując - gorąco polecam.
Opinia dodana przez: Paulina