Lekarze Będzin

dr n. med. Joanna Der

NZOZ Pro Femina Będzin
42-500 Będzin

Polecam Panią doktor znajomym, ponieważ nigdy się nie zawiodłam i wiem, że jest dobrym specjalistą.Miła i profesjonalna. Informuje,co dolega i jakie będzie leczenie.Można porozmawiać na każdy temat. Nie wyobrażam sobie leczenia u innego lekarza.
Opinia dodana przez: Alicja

Andrzej Lazar

Prywatny Gabinet Okulistyczny
ZBoWiD 23a
42-506 Będzin

Pełen profesjonalizm i bardzo dobre podejście do pacjenta. Cena przystępna - jak widać. Gorąco polecam tego okulistę!

lekarz Janusz Małota

Ortopeda, Traumatolog

Centrum Medyczne "Syberka"
Zwycięstwa 30
42-500 Będzin

Konował i łapówkarz,nic dodać nic ująć.Potrafi tylko wydawać L-4 zwłaszcza za kasę.Dziwię się ,że jeszcze go trzymają w przychodniach.
Opinia dodana przez: Stach.

lekarz Ewa Gawron

Internista, Gastrolog

ulica Bema 14
42-500 Będzin

Nie powiedziała o złym ważnym wyniku. Inna lekarka od razu wskazała. Rodzinna. Spory zawód niestety.
Opinia dodana przez: Aniak

lekarz Stanisław Smak

Chirurg dziecięcy

Inter-Med
42-500 Będzin

Najbardziej arogancki i nieprzyjemny lekarz na jakiego trafiłem. Piastuje stanowisko na komisji w ZUS gdzie po wejściu do gabinetu robi sobie kawkę, odbiera telefon jeden za drugim. Traktuje pacjenta jak śmiecia. Nie zapoznał się z moją 2 letnią historią choroby i dokonał "cudu" stwierdzając, że pomimo podejrzenia stwardnienia rozsianego, dużych problemów z kręgosłupem jestem zdolny do pracy i mam przestać "udawać". Polecam omijać Pana "doktora" szerokim łukiem, bo wyrządza więcej ...
Opinia dodana przez: Patryk

lekarz Andrzej Jurkiewicz

Centrum Medyczne "Syberka"
Zwycięstwa 30
42-500 Będzin

Zdecydowanie nie polecam Wizyta trwała 4 min (prywatna za 120zł), bez badania bez diagnozy, bez recepty. Zalecenia: robić chłodne okłady (przewlekły stan zapalny; kolano) jak nie pomoże przyjść za tydzień, oczywiście prywatnie. Takie zachowanie to brak szacunku dla pacjenta. Inny lekarz jak zobaczył przypadek był zdziwiony postawą kolegi po fachu. Pacjenci rejestrowani są co 5 min co nie wymaga komentarza
Opinia dodana przez: Jan
Pacjenta PANI DOKTOR traktuje bardzo przedmiotowo oraz nieprofesjonalnie. Woła do gabinetu "kolejna sztuka". Bardzo nie polecam. Wizyta trwała 1 minute czas oczekiwania 90 minut przed gabinetem.
Nie polecam Pani dr Małgorzaty Stradomskiej-Wacławik... Byłem Kilka miesięcy temu z problemem z zatokami, który mi dokucza od dłuższego czasu. Pani po krótkim badaniu stwiedziła, że nie mam problemu z zatokami tylko mocno skrzywioną przwegrodę nosa i to przyczyna moich problemów. Dała skierowanie do szpitala na zabieg prostowania przegrody nosa sugerując szpital w Dąbrowie Górniczej - bo tam równiez pracuje ten lekarz. Jestem z Katowic, więc znalazłem specjalistów do zabiegu ...
Opinia dodana przez: Raf

lekarz Dorota Rzepniewska

Psychiatra

PZZOZ Będzin
ulica Małachowskiego 12
42-500 Będzin

lekarz beznadziejny,patrzy tylko na pieniądze.nie można powiedzieć swoje zdania,uważna się za najmądrzejsza lekarka.odradzam wszystkim tego lekarza.

lekarz Stanisława Gierek-Ciaciura

"INTER-MED" s. c. NZOZ
ulica Krasickiego 14
42-500 Będzin

Zdecydowanie odradzam. Lepiej poszukać innego lekarza. Brak uprzejmości i w ogóle zastanawiam się jak ona zdobyła tytuł profesorski,
Opinia dodana przez: Baaaaas

lekarz Janusz Delipacy

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Praktyka Lekarza Rodzinnego Lekarz Kempiński Spółka Partnerska
Zwycięstwa 12
42-500 Będzin

Lekarz podchodzi obojętny do pacjenta na zadawane mu pytania odpowiada lekceważąco. Nie umie wytłumaczyć nieznanych pojęć choroby lub dolegliwości.(mówi, że od tego jest internet). Badania przechodziłam bardzo szybko a jeśli chodzi o dopytanie czy wszystko dobrze mówi (taa taa To ja tu jestem doktorem) Płci do końca porodu nie chciał powiedzieć a jeśli chodziło o bicie serca nie zawsze włączał, Chodziłam na nfz na rude sl do doktora. Nie polecam
Opinia dodana przez: Elwira

lekarz Rafał Sołowiów

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Ośrodek Terapii i Psychoedukacji "KOMPAS"
Modrzejowska 27
42-500 Będzin

Nie spotkałam się jeszcze z takim płytkim podejściem do problemów. Pan lekarz nie zadaje nawet pytań, tylko lustruje wzrokiem, wyciąga wnioski, mówi je i oczekuje potwierdzenia. Przykładowo: po jednej rzeczy w moim wyglądzie(!) ocenił mój poziom akceptacji. Z łaską proponował rozwiązania, przy tym krytykując te zaproponowane przez psychologa, choć nawet nie wysłuchał do końca o co chodzi. Niestety byłam kilka lat temu i nie było jeszcze wtedy tylu opinii.
Opinia dodana przez: Żaneta

dr n. med. Mirosława Rogal

Lekarz medycyny pracy, Internista

Gabinet
ul.Skośna 18
42-500 Będzin

nie zależy jej na pacjentach tylko na pieniądzach. leki tylko konkretnych producentów, zazwyczaj dużo droższe
Opinia dodana przez: Ela

lekarz Krzysztof Miller

Neurolog

11-go Listopada 7
42500 Będzin

Odradzam wizytę u doktora Millera. Zgłosiłam się na wcześniej umówioną wizytę, ale po wejściu do gabinetu zostałam słownie zaatakowana przez doktora Millera z tytułu faktu, że jestem osobą niezaszczepioną. Doktor przez kilka minut wygłaszał podniesionym głosem pretensje i epitety wobec osób niezaszczepionych ogólnie i do mnie personalnie. Po czym zapytał czy w ogóle chcę kontynuować wizytę. Niestety moje próby udzielenia jakiejkolwiek odpowiedzi spełzły na niczym, bo doktor każdorazowo mi przerywał ...
Opinia dodana przez: Barbara

dr Joanna Korzec

42-500 Będzin

Potwierdzam. Na kaszel pani doktor przypisuje dziecku antybiotyk, ktory jest wycofany ze sprzedazy (na szczescie dla nas) Zero tlumaczenia co dziecku dolega. Nie docieka czy szmery, ktore slyszy to efekt przeziebienia czy moze wada serca (ktora nasze dziecko ma). Nie informuje, ze syrop ktory przypisalka dziecku mozna dwac max 5 dni.Zenada. Inny lekarz odradzil antybiotyk, przypisal inny syrop i zalecil dziecko obserwowac.

lekarz Ewa Bulska-Dobrowolska

ulica Kolejowa 18/30
42-500 Będzin

Nie polecam !!! Jeśli ktoś pragnie się wyleczyć i nie zmarnować swoich pieniędzy polecam poszukać innego specjalisty a od tej Pani uciekać. Przyszłam z zafajdanym gardłem uszami nosem zatokami , pełen pakiet dostałam tylko kropelki do uczy i nosa oraz „suplement na odporność organizmu” i cytuje „zobaczymy czy podziała” jeśli nie zrobimy tomograf jak wrócę po urlopie. Lepiej poczekać niż rozpocząć jakiekolwiek leczenie i badania by szło w dobra stronę. ...

lekarz Monika Mularska-Decewicz

ulica Żwirki i Wigury 6/21
42-500 Będzin

Zgadzam się z Sebastianem ta lekarka jest okropna i powinna zmienić zawod. Powinna też sie nauczyć kultury osobistej.
Opinia dodana przez: Iwona

lekarz Dorota Wdowik

Internista, Rehabilitant

NZOZ Zdrowie
Pokoju 91
42-512 Będzin

Pani doktor chyba wpadła niestety w rutynę. Pacjent traktowany jest jak intruz. Wizyta to zaledwie 2-3 minuty. Niestety nie patrzy nawet na zdjęcie RTG. W trakcie wizyty nic nie mówi tylko pisze. Jakiekolwiek próby zadania pytania kończą się odesłaniem do rehabilitanta. Kompetencji nie mogę ocenić bo niestety niebyło mi dane.
Opinia dodana przez: Basia

Stanisław Hyla

Hyla Stanisław, Gabinet Lekarza Internisty
42-500 Będzin

Konofał nic wiecej Nie polecam nie zna sie na fachu Jest bo jest Zero kultury Wyzywa przeklina Nie polecam wogole

dr n. med. Aleksandra Pierzchała

Okulista, Okulista dziecięcy