lekarz Rafał Sołowiów

1,3
1,3

Nie spotkałam się jeszcze z takim płytkim podejściem do problemów. Pan lekarz nie zadaje nawet pytań, tylko lustruje wzrokiem, wyciąga wnioski, mówi je i oczekuje potwierdzenia. Przykładowo: po jednej rzeczy w moim wyglądzie(!) ocenił mój poziom akceptacji. Z łaską proponował rozwiązania, przy tym krytykując te zaproponowane przez psychologa, choć nawet nie wysłuchał do końca o co chodzi. Niestety byłam kilka lat temu i nie było jeszcze wtedy tylu opinii.

po prostu żenada okropny nie da się z nim dogadać dlaczego on pracuje przy dzieciach? nie widzę sensu w jego pracy, każde dziecko jakie znam nie polepszyło się dzięki jego "kochanemu sercu tylko jest gorzej" no błagam

Krzyczy na niewinne dzieci, pluje na podłogę, siedzi jak na turecim kazaniu wyglada jak moj stary nie polecam nie uprzejmy gosciu