Lekarze Będzin

lekarz Aleksandra Pierzchała-Czekaj

Szpital INTER-MED Spółka Cywilna
Ignacego Krasickiego 14
42-500 Będzin

Pani Doktor podczas wizyty rozwiazuje problem od A do Z. Jest pełna wiedzy i kompetencji. W sposob miły i uprzejmy traktuje pacjenta oraz poswięca mu dużo czasu. Polecam.
Opinia dodana przez: Mirosław

lek. dent. Patrycja Humeńczyk-Woźniak

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Ośrodek Terapii i Psychoedukacji "KOMPAS"
Modrzejowska 27
42-500 Będzin

Jestem bardzo zadowolony z wizyty u Pani Doktor, wizyta przebiegła profesjonalnie i przyjemnie. W końcu mam piękny uśmiech.

Agnieszka Hankus

Logopeda

Prywatny Gabinet Logopedyczny "Gaduła"
42-500 Będzin

Super specjalista. Diagnoza była wyczerpująca, opierała się na pracy z dzieckiem a nie tylko wywiadzie z rodzicem. Zastrzeżenia były wytłumaczone, nie straszono mnie tylko wyjaśniano. Polecam!

lek. dent. Joanna Banaś

Radosna 18b
42-504 Będzin

U pani dr leczymy zęby całą rodziną od lat. Gorąco polecamy, ponieważ zna się na rzeczy. Cena 80zł obejmuje wizytę + leczenie zęba + plombę.

lekarz Anna Wirska-Sanicka

Dermatolog

42-500 Będzin

Bardzo polecam leczenie u Pani Doktor, chociaż wiem, że zwiększenie liczby pacjentów nie będzie dla mnie korzystne. Już teraz na wizytę kontrolną trzeba długo czekać. Leczenie, które zaleciła mi Pani Doktor, bardzo szybko dało pierwsze rezultaty. Wiem, że w moim przypadku, konieczna jest cierpliwość i systematyczne leczenie, ale dzięki zaordynowanym środkom widzę istotną poprawę. Mam nadzieję, że na następnej wizycie usłyszę, że leczenie zostało zakończone:) Pani Doktor jest osobą bardzo ...
Opinia dodana przez: Gabriela

Aleksandra Trzaskalska-Karoń

NZOZ Inter-Med
42-500 Będzin

Bardzo miła lekarka kompetentna i sympatyczna. Bardzo cierpliwa i opanowana. Chętnie słucha pacjenta. Rzeczowo tłumaczy objawy choroby i sposoby leczenia. Lekarz godny polecenia.
Opinia dodana przez: Popo

lekarz Małgorzata Piszcz

Internista, Radiolog

PZZOZ Będzin
ulica Małachowskiego 12
42-500 Będzin

O doktor Piszcz można napisać TYLKO dobrą opinię. Wiem coś o tym bo z córeczką byłyśmy już u dwóch specjalistów laryngologii. Do doktor Piszcz chodzimy od około pół roku. Dzięki niej uniknęłyśmy zabiegu, na który córka była kierowana. Nie dość, że jest dobrym specjalistą to jej podejście do dziecka jest unikalne...Doskonałe podejścia do dziecka mają też panie (byłyśmy u dwóch)wykonujące badania słuchu. Nigdy wcześniej takiego badania nie udało się wykonać- ...
Opinia dodana przez: Elżbieta

lek. dent. Tomasz Janic

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Ośrodek Terapii i Psychoedukacji "KOMPAS"
Modrzejowska 27
42-500 Będzin

niespotykany profesjonalizm zarówno w zakresie kompetencji, jak i podejścia do pacjenta zarówno podczas leczenia zęba, jak i wyrywania.
Opinia dodana przez: Jola

lekarz Grzegorz Iwański

42-500 Będzin

Ponieważ też korzystałem z Jego opieki, mogę potwierdzić wcześniejsze opinie. Wykonywanie sztuki chirurga na pewno jest związane z napięciami emocjonalnymi. Ale lekarz nie daje tego odczuć pacjentowi. Co sprawia, że nie odczuwa się większego napięcia przed, i po operacji.
Opinia dodana przez: Marek

lekarz Barbara Romanek

Lekarz rodzinny

Centrum Medyczne "Syberka"
Zwycięstwa 30
42-500 Będzin

Dzisiaj dowiedziałam sie,ze odchodzi z naszej przychodni w Bedzinie Pani dr Barbara Romanek.Jestem bardzo nie zadowolona.Dlaczego dyrektor przychodni pozwolil odejść tak fanstatycznej,kompetentnej lekarce. Co teraz będzie z pacjetami Pani doktor. Szkoda wielka !!!!!!

lekarz Mirela Sołtysik

Reumatolog

Centrum Medyczne "Syberka"
Zwycięstwa 30
42-500 Będzin

Od wielu lat Pani Doktor leczy mój RZS. To najlepszy lekarz jakiego spotkałam w swoim życiu. Po pierwsze szybko mnie zdiagnozowała, a następnie dostałam odpowiednie leki. Podczas wizyty mogę wypytać o wszystko co mnie w danej chwili nurtuje. Poza tym Pani Doktor jest wyrozumiałym człowiekiem i w miarę możliwości przyjmuje także pacjentów nie zapisanych na dany termin, jeśli wymaga tego sytuacja. Szczerze polecam.

dr n. med. Ewa Herba

Gabinet stomatologiczny "DENTAL - WIT"
11 Listopada 16
42-500 Będzin

Same superlatywy w każdym z ocenianych elementów. Właściwa i szybka diagnoza uratowały moje oko i życie.
Opinia dodana przez: Romualda

lekarz Jacek Sypniewski

Chirurg dziecięcy

ulica Żwirki i Wigury 6/21
42-500 Będzin

Wspaniały specjalista. Ogromna wiedza poparta doświadczeniem. Trafna diagnoza. Dyspozycyjny dla pacjenta. Polecam.
Opinia dodana przez: Ewa

lek. dent. Anna Krzempek

ulica Pokoju 153
42-504 Będzin

Pełen profesjonalizm.Nareszcie chodzę do stomatologa bez stresu. To bardzo dobre i fachowe podejście do pacjenta,a nie tylko bicie kasy, jak gdzie indziej...
Opinia dodana przez: Tomasz

dr hab. Barbara Jędrzejewska-Mruk

42-500 Będzin

Wspaniała pani doktor,czasami wybuchowa i nerwowa,poświęca czas i zna się na swojej robocie,lecz jest ok.
Opinia dodana przez: Stach.

lekarz Antoni Gładkiewicz

Małachowskiego 35 lok. 18
42-500 Będzin

Leczę się u Niego już 15 lat, ma doświadczenie, dobre podejście do pacjenta. Uprzejmy, świetny lekarz, polecam ! :)

lekarz Justyna Klecz-Cichoń

ulica Sączewskiego 10/34
42-500 Będzin

Ze względu na chorobę nie byłem sobą, tym bardziej dziękuję za opiekę nad moją osobą przesympatycznej Pani doktor! Pozdrawiam serdecznie i naprawdę polecam. Pełen profesjonalizm!
Opinia dodana przez: Adrian

Dariusz Mączka

Dietetyk

BĘDZIN
42-500 Będzin

JESTEM BARDZO ZADOWOLONA Z PORAD TEGO PANA , POTRAFI WNIKLIWIE WYTYCZYĆ DROGĘ ZWIĄZANĄ Z DIETĄ , DIETĘ STOSUJĘ JUŻ OK 3 MIESIĘCY , SCHUDŁAM I CO NAJWAŻNIEJSZE , USTABILIZOWAŁA MI SIĘ CUKRZYCA A OTŁUSZCZENIE WĄTROBY ZROBIŁO SIĘ MNIEJSZE , SUPER SPRAWA JEŚLI CHODZI O DIETĘ MIŁY KONTAK I ZAWSZE MOGĘ LICZYĆ NA WSPARCIE DIETETYKA W SPRAWACH KRYZYSOWYCH. OBY TAK DALEJ PRANIE DARKU

lek. dent. Angelika Barczyk-Gajda

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Ortop-Dent"
Przyjaźni 1
42-500 Będzin

Leczyłam się u Pani doktor,dość kompleksowo: dużo plomb,leczenie kanałowe kilku zębów,czyszczenie kamienia. Pani doktor jest naprawdę przemiłą osobą,dba o dobrą atmosferę w gabinecie,w tym zakresie nie mogę nic zarzucić. Wierzyłam też w jej fachowość,dopóki nie zaczęły mnie boleć leczone przez nią zęby.Nie wdając się w niezbyt przyjemne szczegóły, efekt jest taki,że większość wykonanych przez Panią doktor plomb i przeleczeń zębów jest do poprawy,a plomby do wymiany,z zastrzeżeniem,ze nie wiadomo,co dzieje ...

lekarz Beata Wawrzak-Mucha

Psychiatra

Hospicjum Onkologiczne
Sączewskiego 27
42-500 Będzin

Nigdy nie spotkałam na drodze leczenia bardziej kompetentnej i empatycznej lekarki. Podejście do pacjenta, uśmiech i rzetelność na najwyższym poziomie. Polecam
Opinia dodana przez: Angelika