lek. dent. Angelika Barczyk-Gajda

3,9

Leczyłam się u Pani doktor,dość kompleksowo: dużo plomb,leczenie kanałowe kilku zębów,czyszczenie kamienia. Pani doktor jest naprawdę przemiłą osobą,dba o dobrą atmosferę w gabinecie,w tym zakresie nie mogę nic zarzucić. Wierzyłam też w jej fachowość,dopóki nie zaczęły mnie boleć leczone przez nią zęby.Nie wdając się w niezbyt przyjemne szczegóły, efekt jest taki,że większość wykonanych przez Panią doktor plomb i przeleczeń zębów jest do poprawy,a plomby do wymiany,z zastrzeżeniem,ze nie wiadomo,co dzieje się pod nimi... Nieprawidłowe wykonanie plomb potwierdziło dwóch dentystów,w dwóch różnych gabinetach. Okazało się,ze ta sama sytuacja dotyczy dwóch innych osób z mojej rodziny,które korzystały z usług Pani doktor... Co mam powiedzieć...?Jest mi przykro,że zaufanie do lekarza przyszło mi okupić koniecznością ponownego leczenia i strachem,czy wszystkie z leczonych przez Panią stomatolog zębów da się uratować.O straconych pieniądzach nie mówiąc... Więc po prostu przestrzegam.

Nie mogę się zgodzić z pozytywnymi opiniami poprzedników. Osobiście nie zamierzam ponownie korzystać z usług tej Pani.

spokojnie, rzeczowo, sumiennie - pełen profesjonalizm - polecam

spokojnie, rzeczowo, sumiennie - pełen profesjonalizm - polecam

jestem wieloletnią pacjentką Pani Doktor, gorąco polecam

jestem wieloletnią pacjentką Pani Doktor, gorąco polecam

korzystałam z usług wielu dentystów, ale myślę że nie muszę już dalej szukać. Pani Doktor spełniła wszystkie moje oczekiwania - polecam z czystym sumieniem

jestem pacjentem Psni doktor od wielu lat i polecam wszyskim wymagającym pacjentom :) pełen profesjonalizm i siła spokoju

fantastyczny stomatolog, bardzo dokladna i profesjonalna, z bardzo dobrym podejsciem do dzieci

POLECAM - pełen profesjonalizm, poświęca pacjentowi tyle czasu ile wymaga tego dana potrzeba, cierpliwa dla wszystkich nawet dla mojego małego łobuza

Bardzo miła i sympatyczna pani doktor. W dodatku bardzo ładna ;-)

Bardzo miła i sympatyczna pani doktor.
W dodatku bardzo ładna ;-)

Osobiście nie polecam. W mojej ocenie nie jest to lekarz godny zaufania.

Osobiście nie polecam. W mojej ocenie nie jest to lekarz godny zaufania.