lekarz Ewa Ciszak

2,5

Najlepsza Pani doktor! Polecam z całego serduszka. Zawsze pomogła, widać ze zna się na tym co robi. Uczęszczam do niej od wielu lat i jeszcze nigdy mnie nie zawiodła.

Dobry lekarz leczę swoje dzieci od lat i nie mam powodu narzekania czytając opinie innych uważam ze żaden lekarz nie postawi dobrej diagnozy po 1 spotkaniu każdy lata po lekarzach i później obgaduja

brak słów na temat tej pani brak słów na temat tej pani brak słów na temat tej pani brak słów na temat tej pani brak słów na temat tej pani brak słów na temat tej pani brak słów na temat tej pani brak słów na temat tej pani

Czy pediatra może nie nawiązać zupełnie kontaktu z chorym, płaczącym dzieckiem? Ano może! Taki to właśnie lekarz! Na szczęście sama jest świadoma swojej niewiedzy. Po wizycie w sobotę zaleciała kolejną już w poniedziałek, która to (już u innego pediatry) zupełnie obaliła diagnozę tej kobiety. Zachęcałabym podjąć pracę polegającą na przeganianiu byków w oborze, w końcu tam może nie trzeba się do nikogo odzywać! (najwyżej byk kopnie jeśli mu się nie spodoba)

Ciezko sie z nia rozmawia, ale wole takie podejscie, niz lizanie tylko z ktorego nic nie wynika, dziecko bylo chore dostalo odpowiedni lek zostalo dobrze zdiagnozowane, wiec dlatego polecam, wczesniej chodzilam do bardzo milej pani dr , milej , ale nieskutecznej. jezli dr ciszak popracuje nad podjesciem, tj , zeby starala sie bardziej wyjasnic , bo mamay po prostu lubia wiedziec, to bedzie doktorem idealnym

ogólnie jakaś masakra raz byłam z dzieckiem u tej pani i nie mam zamiaru więcej do niej iść była po prostu wredna bo nieuprzejma to za mało powiedziane podejścia do dzieci w ogóle nie ma z reszta widać ze ma bardzo mało pacjentów NIE POLECAM

z cała pewnością lekarz "starej daty" : konkretna, rzeczowa i bez ukierunkowania na koncern farmaceutyczny. Mogłaby byc milsza...ale chodzi przeciez o zdrowie dziecka więc, biore to na karb poprawnej(lub skutecznej) diagnozy. Nasze dziecko, szybko wyzdrowiało, choć poznanscy lekarze przebijali się w diagnozach . Dla osób które potrafia zaufać lekarzowi .... POLECAM.

może i ta kobieta ma wiedzę i doświadczenie w leczeniu dzieci ale podejścia do dzieci nie ma wcale, gburowata i niemiła, zachowuje się tak jakby praca lekarza była dla niej jakąś karą. wizyta w przychodni u tej pani wygląda tragicznie, nie udziela informacji o chorobie, nie tłumaczy nic rodzicom. mam bardzo niedobre wrażenie po wizycie z dzieckiem u niej.

kobieta bez skrupulow, jakiejkolwiek dozy wyrozumialosci, gburowata,nie dosc ze nie pomogla, to postawila totalnie kosmiczna diagnoze, jesli mozna to wogole nazwac diagnoza.

Lekarz z bardzo dobrym podejściem do dzieci, kompetentny oraz budzący zaufanie.

Lekarz z bardzo dobrym podejściem do dzieci, kompetentny oraz budzący zaufanie.