Ewa Czochrowska

1,4
1,6
1,8
1,4

Ortodoncja u tej lekarki jest nieporozumieniem. Trzeba poprawiać. Lepiej zrobić gdzie indziej od razu dobrze

Zdecydowanie nie polecam: kompetencje przeciętne, zerowa uprzejmość, brak informacji o problemie i metodzie leczenia.

Pani dr jest bardzo miła ale faktycznie ma bardzo mało czasu dla pacjętów. Za to bardzoo ale to bardzo nie mile sa asystentki, jestem pewien ze wala w rogi doktor biorac kase za wizyty do kieszeni!!!

Nie polecam, brak czasu dla pacjenta, przyjmuje w kilku pokojach jednocześnie i lata miedzy pacjentami. Tłumaczy po łebkach, na odwal, idzie na łatwiznę chciała mi wyrwać 4 zdrowe zęby, co u innego ortodonty okazało się niekonieczne. Umawianie się na konkretną godzinę można wsadzić miedzy bajki. Mam wrażenie że wszystkie komentarze pisane są przez jej asystentki. Zapłaciłem 150zł za 1,5h siedzenia w poczekali i 5 min na fotelu. U innego za połowę tej kwoty siedziałem 4x dłużej na fotelu oraz miałem wszystko przedstawione i wytłumaczone 10x lepiej.

Ludzie traktowani są taśmowo. Poztywne opinei wystawiane są przez personel. Pacjenci to głównie studenci, którzy mogą czekac godzinami lub znajomi, którzy sa obsługiwani poza kolejnoscią.