Ortodonta Warszawa

Warszawa Ortodonta dr n. med. Maria Tołłoczko-Tarnawska

dr n. med. Maria Tołłoczko-Tarnawska

Orto-Royal
Sarmacka 6

Bardzo fajna z podejścia Pani doktor, konkretnie wytłumaczony plan leczenia i prawdopodobne powody wady. Gabinet nowoczesny i czysty, obsługa miła i dobry kontakt. Leczenie się jeszcze nie zakończyło ale wycenę mam przedstawioną, osobiście kontynuuję leczenie i też polecam Panią stomatolog.
Opinia dodana przez: Łukasz
Warszawa Ortodonta prof. dr hab. n. med. Piotr Fudalej

prof. dr hab. n. med. Piotr Fudalej

Ortodoncja Piotr Fudalej
ul. Wielicka 38
02-657 Mokotów, Warszawa

Jestem wieloletnim pacjentem Profesora. Właśnie zakończyła się moja aktywna faza leczenia aparatem orto. Przyszedł czas na retencję. Jestem zadowolony z efektów, jednakże wiem, ze to jeszcze nie koniec. Podsumowując te dwa i pół roku - wszystko przebiegało na prawdę super. Nie żałuje, że wybrałem Profesora. Wszystko ok! Wizyty zawsze umawiane z duzym wyprzedzeniem. Brak kolejek - w końcu każdy ma swoją ustaloną godzinę. Panie asystentki bardzo miłe. Generalnie wszystko na ...
Opinia dodana przez: Baart
Warszawa Ortodonta lek. dent. Arleta Nawrolska

lek. dent. Arleta Nawrolska

PRO ORTODONT Centrum stomatologii i Ortodoncji
Filtrowa 59/2

Leczę u Pani doktor swoją 6 letnią córkę. Że ja jestem zadowolony to mało istotne ale moja córka jest zachwycona. Nie może doczekać się kolejnej wizyty. Także z racji zadowolenia mojego dziecka mogę stwierdzić że 5+
Opinia dodana przez: Tomasz
Warszawa Ortodonta lek. dent. Dawid Stenka

lek. dent. Dawid Stenka

Stenka Clinic
ul. Sejmu 4-letniego 2/172
02-972 Wilanów, Warszawa

Właśnie kończę 2 letnią przygodę korekty wady zgryzu. Osiągnięty efekt jest tym wymarzonym! Do tego każda wizyta to czysta przyjemność. Spokojnie,delikatnie,profesjonalnie.Zdecydowanie polecam!
Opinia dodana przez: Natalia
Warszawa Ortodonta lek. dent. Maria Stenka

lek. dent. Maria Stenka

Protetyk stomatologiczny, Ortodonta

Stenka Clinic
ul. Sejmu 4-letniego 2/172
02-972 Wilanów, Warszawa

Witam bardzo polecam pania dr jest po prostu super jako specjalista usuwala mi osemke i pozniej robila implant wszystko bylo super nic nie bolalo rozladowala moj stres przez zarty bylo super pozniej tez nic mnie nie bolalo ,jak przyszedlem zestresowany zaproponowala mi gaz rozweselajacy ale nie bylo takiej potrzeby :) Krys
Opinia dodana przez: krzysztof
Warszawa Ortodonta lek. stom. Dorota Świątek

lek. stom. Dorota Świątek

Przychodnia i Szpital FORMMED Centrum Leczenia Wad i Zaburzeń Rozwojowych
Babice Nowe, Warszawska 197 D

Do Pani doktor trafiliśmy przy okazji wizyty w Formmedzie u logopedy. I był to bardzo dobry wybór. Pani doktor jest bardzo miłą i kompetentną osobą. Bez zniecierpliwienia tłumaczyła nam jak zamierza leczyć dziecko, pokazywała co chce osiągnąć. To nie to co u innego ortodonty gdzie chodziliśmy poprzednio. A i dziecko ją bardzo lubi.
Opinia dodana przez: Hania W
Warszawa Ortodonta lek. stom. Anetta Howorus-Bartoszcze

lek. stom. Anetta Howorus-Bartoszcze

Pani Ortodontka
ul. gen. R. Abrahama 12
03-982 Praga-Południe, Warszawa

Świetny lekarz, pani doktor specjalizuje sie w ortodoncji i na prawde widać wieloletne doświadczenie podczas wizyty. Miła, rzeczowa a co najważniejsze nie nastawiona na szybkie założenie aparatu stałego (kasa). Moje leczenie jest trudne i wieloetapowe ale ufam Pani Ortodontce w 100% a efekty już widać. Polecam tego ortodonte!
Opinia dodana przez: Grzesiek

dr Monika Walerzak

Face-clinic

Miałam u Pani dr wizytę konsultacyjną razem z córką. Na razie musimy czekać bo jest jeszcze zbyt wcześnie na rozpoczęcie leczenia ale dzięki rozmowie ze specjalistką wiemy gdzie leży problem i jak będziemy go leczyć. Pani dr nie musiałam ciągnąć za język, wytłumaczyła mi wszystko co chciałam wiedzieć i pokierowała gdzie szukać dalszych informacji za co ma u mnie plusa na przyszłość.
Opinia dodana przez: Marcelina

Dorota Cudziło

Wąwozowa 6 lok. 3a/2

Nie ma slow, by wyrazic moje rozgoryczenie i rozczarowanie ta pania. Jestem trudnym przypadkiem i rozumiem, ze nie kazdy lekarz podejmie sie mojego leczenia. Ale pani doktor oszukala mnie na pieniadze i czas. Najpierw zaplacilam 150 za konsultacje, na ktorej odeslala mnie do periodontologa i powiedziala, ze tego nie zrobi (za co ta kwota? nie wiem). Periodontolog poprosil o leczenie ortodontyczne, dopiero potem dalsze kroki. Pani doktor pobrala wiec wyciski ...
Opinia dodana przez: Sylwia

dr Anna Budkiewicz

ul. Krochmalna 2/1116

Jestem już po leczeniu ortodontycznym i mam mieszane uczucia, co do Pani Doktor. Leczenie przebiegło w szybko, Pani Doktor nie namawiała mnie na droższy aparat ani na kosztowną operację. Cenowo w porównaniu z innymi gabinetami jest dużo taniej. Jednak prawie zawsze czas oczekiwania na wizytę wynosił minimum 20/30 minut. Dodatkowo co mi się nie podoba w gabinecie, to zostawianie drzwi otwartych podczas wizyty i wszyscy wszystko słyszą.
Efekt końcowy ...
Opinia dodana przez: Magdalena