Lekarze Ortodonta Warszawa

Białobrzeska 22/213
02-365 Warszawa

Znasz tego lekarza? Podziel sie opinią z innymi. DODAJ OPINIĘ
{'id': 34431, 'name': u'Warszawa'} Stomatolog
                                       lek. dent. Joanna Pepperell (Dąbrowicz)

lek. dent. Joanna Pepperell (Dąbrowicz)

Lekarz Dentysta Joanna Pepperell
Ul. Złota
Warszawa

Naprawdę lekarz godny polecenia. Doktor jest rzeczowa, dokładna i daje ogromną dawkę spokoju podczas wykonywania zabiegów.
Opinia dodana przez: Mikołaj

Jolanta Kostrzewa

Pereca 2/410
00-849 Warszawa

Zakończyłam leczenie u pani Kostrzewy aparatem stałym w czerwcu tego roku. Miałam bardzo poważną wadę i pani doktor udało się ja zmniejszyc w bardzo widocznym stopniu :) Uważam, że jest to lekarz godny polecenia i nie wyłudzający pieniędzy.

lek. dent. Katarzyna Kornatowska

Dentistica
Jana PawłaII 61B lok.247
01-031 Warszawa

Jest to lekarz jak najbardziej godny polecenia! Swoją wiedze i praktyke lekarska umiejetnie wykorzystuje w kontaktach z pacjentami.
Opinia dodana przez: ewelek2012

lek. dent. Hanna Zwierzchowska

Niemcewicza 26
02-306 Warszawa

Genialna dobra Kobieta :) profesjonalna lekarz z sercem żyrafy - zawsze wysłucha i pomoże :) Bogu dzięki za p.Hannę, jej dobre serce, jej talenty, których nie marnuje. Boże, mój Panie, błogosław jej w każdym aspekcie życia, prowadź ją swoimi ścieżkami, by mogła świecić Twoim światłem!
Opinia dodana przez: Renata

dr n. med. Małgorzata Zadurska

Turkot Barbara. Gabinet stomatologiczny
Grochowska 14F
04-186 Warszawa

bardzo, bardzo fachowa pomoc. nie naciąga na niepotrzebne koszty zbyt częstych wizyt i super podejście do dzieci. polecam.

lek. dent. Ewa Piesiewicz

Enel Med
ul. Jana Pawła II 29
Warszawa

Wspaniała dentystka! Miła i sympatyczna :)

dr Monika Walerzak

Face-clinic
Warszawa

Doktor Monika Walerzak-profesjonalna,kompetentna,rzeczowa i przy tym bardzo mila.Przedstawia szczegolowo i przystepnie pacjentowi plan leczenia.W moim przypadku proces leczenia byl dosc dlugi,poniewaz byla to korekta wady zgryzu przy pomocy aparatu otrodontycznego w dosc poznym wieku.Korekta odbyla sie ze wzgledu na wskazania medyczne ale uzyskany efekt to rowniez znaczna poprawa estetyki twarzy.Dzieki temu czesciej i chetniej sie usmiecham,co jest wazne w moim zawodzie zwiazanym z bezposrednim kontaktem z klientem.Zrowno Doktor MONIKA jak ...
Opinia dodana przez: ELZBIETA

lek. dent. Elżbieta Olszewska

Rakowiecka 39 lok.2
Warszawa

Z całego serca polecam Panią Doktor! Jestem ogromnie wdzięczny za wyleczenie mojej dużej wady zgryzu, która rzutowała na moje funkcjonowanie na co dzień. Chociaż mój przypadek był ciężki i złożony, to na każdym etapie leczenia czułem się prowadzony przez specjalistkę znającą się doskonale na swojej pracy. Dzięki wiedzy i doświadczeniu Pani Doktor mogę się teraz cieszyć uśmiechem, z którego jestem w pełni zadowolony. Zawsze mogłem liczyć na serdeczne podejście do ...
Opinia dodana przez: Rafał B
Juz chyba minie ok 10 lat od zdjecia aparatu. jestem bardzo zadowolona . Zawsze miło było i profesjonalnie. miałam mikrozameczki bardzo ładne, że nie przeszkadzał mi aparat.
Opinia dodana przez: Danuta

lek. dent. Dorota Niedziejko

Warszawa

Szczerze mogę polecić. Zarówno do dzieci jak i dorosłych ma kobieta podejście - czego mogą jej pozazdrościć inni lekarze. Leczę ząbki ja oraz moja rodzina. Potrafi przekonać kilkulatka żeby usiał na fotel i zrobić ząbka a potem kolejnego jeśli trzeba. Wraca się z przyjemnością.

lek. dent. Anna Belowska

White Dental Clinic
Żeromskiego 1, lok. U9
01-887 Warszawa

Pani doktor bardzo uprzejma , miła sympatyczna , w 100% jej ufam. Prowadziła moją pierwszą ciąże oraz była przy moim porodzie. Jestem w 100 % z niej zadowolona . Gorąco polecam !!!

lek. dent. Katarzyna Wiśniewska

Orthos
Meander 22
02-791 Warszawa

Świetny specjalista i świetny zespół. Dziękuję za proste zęby! -Łukasz

dr n. med. Dorota Olczak-Kowalczyk

Chirurg ogólny, Protetyk

Instytut "Pomnik - Centrum Zdrowia Dziecka"
Warszawa

Pani doktor jest cudowną osobą i bardzo dobrym stomatologiem. Dzięki niej, byłam jednym z niewielu dzieci, którym udało się nie bać dentysty :) Ma świetne podejście do dzieci i nie tylko. Bardzo, bardzo polecam.
Opinia dodana przez: Magda

Maria Rostek

Pereca 2/410
00-849 Warszawa

Pani Rostek działa cuda. Bardzo kompetentna, profesjonalna i wyrozumiała. Gabinet bardzo czysty. Pani Rostek potrafi wyprowadzić naprawdę trudne wady sprytnie i ekspresowo.

Dorota Cudziło

Wąwozowa 6 lok. 3a/2
02-796 Warszawa

Serdecznie polecam wizyty u Pani Doktor. Wykonuje swoja pracę z pasją, co widać po efektach jej pracy - córka ma piękny uśmiech.
Opinia dodana przez: Manuela

Zbigniew Klimek

Chirurg stomatolog, Protetyk

Przychodnia Stomatologiczna
Marszałkowska 140
00-061 Warszawa

Doktor zrobił mi bardzo brzydki most, z którym ciągle mam problemy, bo nie pasuje do innych zębów, pod spodem zbiera się jedzenie, pomimo dokładnego mycia, a kolorem zupełnie odstaje od mojego uśmiechu.
Opinia dodana przez: Pacjentka

lek. dent. Natasza Iracka

Orthos
Meander 22
02-791 Warszawa

Polecam, zgadzam się z opinią, że asystentki są super!!

dr Anna Budkiewicz

ul. Krochmalna 2/1116
00-864 Warszawa

Jestem już po leczeniu ortodontycznym i mam mieszane uczucia, co do Pani Doktor. Leczenie przebiegło w szybko, Pani Doktor nie namawiała mnie na droższy aparat ani na kosztowną operację. Cenowo w porównaniu z innymi gabinetami jest dużo taniej. Jednak prawie zawsze czas oczekiwania na wizytę wynosił minimum 20/30 minut. Dodatkowo co mi się nie podoba w gabinecie, to zostawianie drzwi otwartych podczas wizyty i wszyscy wszystko słyszą. Efekt końcowy jest ...
Opinia dodana przez: Magdalena

lekarz Anna Włodarska

NZOZ "Implant-Art"
ul. Puławska 228/lok. 11
02-670 Warszawa

Pani Ania to najlepszy ortodonta z jakim się spotkałam. Zanim trafiłam do niej odwiedziłam kilka placówek z zamiarem założenia aparatu ortodontycznego. Wcześniej nie tłumaczono mi na czym polega moja wada i dlaczego wykonywane są konkretne badania. Pani Ania jako pierwsza dokładnie wszystko mi wyjaśniła i na każdej wizycie cierpliwie odpowiadała na wszystkie moje pytania. Bardzo polecam!
Opinia dodana przez: Anna