Dorota Cudziło

Ortodonta, Stomatolog

Serdecznie polecam wizyty u Pani Doktor. Wykonuje swoja pracę z pasją, co widać po efektach jej pracy - córka ma piękny uśmiech.

Pani Doktor jest świetną specjalistką! Starannie wytłumaczyła mi moją wadę oraz plan leczenia. Fachowo podeszła do tematu zlecając wcześniej wszystkie konieczne badania. Teraz z dnia na dzień widzę poprawę. Jest przy tym niezwykle uprzejma. Polecam wszystkim!

Jestem bardzo zadowolona z efektów leczenia, mimo że mój przypadek nie był taki łatwy - wymagał współpracy z innymi specjalistami. Inni lekarze, u których byłam wcześniej na konsultacjach nie podjęli się leczenia i zalecali operację (na którą ja się nie chciałam zdecydować). Pani Doktor podjęła się leczenia, (jestem już rok po zdjeciu aparatu) i efekt jest wspaniały. Zdecydowanie polecam

Moja wada nie była bardzo poważna, nosiłam aparat prawie 2 lata, zgodnie z zaleceniem. Po zdjęciu apartu okazało się, że 'wypracowałam' zgryz otwarty. ! A ortodontka nie zauważyła procesu, mimo comiesięcznych wizyt kontrolnych. Pamiętajcie Państwo o robieniu wycisków również PO zakończeniu leczenia ortodontycznego. Zdecydowanie nie polecam.

Zdecydowanie nie polecam.

Nie ma slow, by wyrazic moje rozgoryczenie i rozczarowanie ta pania. Jestem trudnym przypadkiem i rozumiem, ze nie kazdy lekarz podejmie sie mojego leczenia. Ale pani doktor oszukala mnie na pieniadze i czas. Najpierw zaplacilam 150 za konsultacje, na ktorej odeslala mnie do periodontologa i powiedziala, ze tego nie zrobi (za co ta kwota? nie wiem). Periodontolog poprosil o leczenie ortodontyczne, dopiero potem dalsze kroki. Pani doktor pobrala wiec wyciski (150), a na wizycie z planem leczenia (200zl) zaproponowala ponowna chirurgie szczekowo-twarzowa, co moja chirurg wysmiala!!!! Nie mam problemu z tym, ze doktor sie tego nie podjela. Mam problem z tym, ze kasuje kwoty za BRAK planu leczenia i moj zmarnowany czas! Byc moze dla normalnych przypadkow jest dobrym ortodonta, ale to zadna sztuka! Jestem bardzo rozczarowana i czuje sie po prostu oszukana.

Bardzo, bardzo polecam panią doktor. Jest pierwszym lekarzem, który mój problem potraktował poważnie i na dodatek nie próbowała mnie naciągnąć na aparat - odradziła mi zakładanie go póki nie wykluczę paru innych przyczyn. Poza tym z tego co zrozumiałam asystentka p. doktor też jest lekarzem świeżo po studiach, miło posłuchać jak konsultują między sobą wszystko wymieniając świeżą wiedzę z doświadczeniem, widać że obie serio traktują to co robią i czułam się dzięki temu zaopiekowana. No i przemiła atmosfera! :)

Muszę przyznać, że mój syn chętnie chodzi do Pani Doktor i jestem tym miło zaskoczona. Zawsze miałam problem , aby zaciągnąć go do jakiegokolwiek lekarza. Bardzo polecam leczenie zębów w tym gabinecie. Pani doktor jest profesjonalna, stara się wytłumaczyć wszystko mojemu synowi, doradzić najlepsze rozwiązanie. Po tylu latach wreszcie będzie miał proste zęby. Bardzo dziękuję

Leczyłam się u dr Cudziło półtora roku temu i juz prawie zapomniałam o swojej przygodzie z ortodoncją. Niedawno trafiłam na ten portal i muszę przyznać, że od zakończenia leczenia mam wciąż hollywoodzki uśmiech. Obawiałam się, że po jakimś czasie znów się pokrzywią, ale nie. Wada nie wróciła, zęby są piękne i proste, a ja uśmiechnięta. Polecam panią dr Cudziło oraz pozdrawiam ją i wszystkich jej pacjentów

Jest świetnym ortodontą, z ogromną wiedzą i doświadczeniem zdobytym nie tylko w gabinecie prywatnym, ale przede wszystkim w Instytucie Matki i Dziecka gdzie od wielu lat jest szefową Poradni Ortodontycznej. Polecam.

Wspaniała kobieta, Wspaniały lekarz. Oddałam w ręce Pani Doktor mój największy skarb - mojego syna Damiana. Zawsze będę wspominała wspaniale Panią Doktor. Po operacji w Instytucie Matki i Dziecka mój syn Damian jest jeszcze przystojniejszym facetem, a przede wszystkim jest zdrowym. Teraz prostujemy moje ząbki w gabinecie. Serdeczne dzięki wdzięczna na zawsze mama Damiana.