Dorota Cudziło

Ortodonta, Stomatolog

Od dwóch dni mam piękny uśmiech:)! Panią Doktor polecam naprawdę bardzo! Przede wszystkim profesjonalnie, bardzo rzetelnie a to wszystko w miłym miejscu i cały czas z uśmiechem:) Bardzo dziękuję!

Przez wiele lat borykałem się z poważnym problemem jakim był nie tylko mój nieestetyczny uśmiech, ale co gorsza fatalny zgryz. Zaciągałem opinii u wielu lekarzy, jednak dopiero Dr Cudziło przedstawiła mi sensowny plan leczenia. Zdecydowałem się bez wahania! Obecnie, jestem już po zdjęciu aparatu, i czuję się wspaniale. Teraz wiem, że warto było zdecydować się na leczenie, szczególnie u specjalisty takiej klasy jak Pani doktor.

Uważam panią doktor za świetnego specjlalistę i dla dorosłych i dla dzieci – ma do nich dobre podejście. Gabinet ma nowoczesny i schludny z dobrym sprzętem, delikatne ręce. Leczę się u niej już od dwóch lat i zawsze byłem zadowolony, wręcz zrelaksowany w czasie wizyt. Pani doktor zawsze udziela mi informacji dotyczących postępów w leczeniu. Jest bardzo miłą i uprzejmą kobietą. Polecam gorąco

Do pani doktor zapisałam się z polecenia mojej przyjaciółki, która leczyła się przez dwa lata i była bardzo zadowolona. Ja jestem również bardzo zadowolona choć niedawno zaczęłam leczenie. Wszystko zostało mi wytłumaczone już na samym początku, wszelkie wątpliwości rozwiane, pani doktor zawsze jest miła i uśmiechnięta. Polecam ją wśród moich znajomych.

Świetny i kompetentny lekarz! Nie zgadzam się z opiniami, jakoby Pani Dorota nie potrafiła czy też nie chciała tłumaczyć przebiegu i specyfikacji leczenia. Jeżeli się idzie do lekarza to warto zaufać jego kompetencjom i wiedzy, a tego akurat Pani doktor odmówić nie można. Najczęściej przychodzę z żoną i absolutnie nie ma z tym żadnych problemów czy wynikających z tego nieuprzejmości. Do lekarza idzie się po to, żeby się leczyć a nie na pogawędkę przy kawie:)Początkowo miałem wrażenie, że Pani Dorota faktycznie zbyt wylewna nie jest, jednak wątpliwości te zostały rozwiane z każdą kolejną wizytą. Jeżeli szukasz świetnego i kompetentnego specjalisty - szczerze polecam, jeśli oczekujesz, od lekarza, że będzie przyjemny i rozmowny - lepiej umów się z koleżanką/kolegą na pogaduchy w knajpie i naucz się żyć ze swoimi krzywymi zębami!:)

Znakomity lekarz, bardzo dobrze zajmuje się aparatem jakim nosze, dba bym nie zapominał o comiesięcznych wizytach. Tłumaczy co i jak będzie się zmieniać, nie jest w stanie jedynie stwierdzić za ile zęby będą proste, ale tego nie potrafi zrobić chyba żaden lekarz. Serdecznie polecam!

Moje leczenie już niedługo dobiegnie końca. Noszę stały aparat estetyczny. Z postępów jestem zadowolona. Z kontaktu z lekarzem również. Choć przyznaję, że bez podpytywania p. Dorota początkowo nie była zbyt wylewna w opisach przebiegu leczenia. Ale tutaj udało nam się z czasem dograć - i teraz wiem co i kiedy się zmienia i jaki będzie kolejny krok w leczeniu. Wizyty nie należą do najtańszych, ale zawsze zajmuje się mną osobiście p. Dorota i poświęca mi tyle czasu, ile ona i ja potrzebujemy (ona na zmiany łuków, gumek itp, a ja ...

Wizyty nie należą do najtańszych, ale zawsze zajmuje się mną osobiście p. Dorota i poświęca mi tyle czasu, ile ona i ja potrzebujemy (ona na zmiany łuków, gumek itp, a ja na dopytanie i omówienie postępów).
Trafiłam do niej z polecenia znajomej, której przepięknie ustawiła zęby. I właśnie te zęby były dla mnie najlepszą rekomendacją.

Jestem w trakcie leczenia u tej Pani i powiem szczerze że jej nie ufam. Kompletnie nie tłumaczy dlaczego leczenie przebiega tak a nie inaczej. Nie jest w stanie choćby odrobinę założyć jaki będzie efekt końcowy, tłumacząc że nie wie jak zęby się będą przesuwać. Zgadzam się z osobą która napisała, że podejście tej Pani do pacjenta zależy gównie od jej humoru. Ja nikomu nie poleciłabym tej Pani.

Zdecydowanie nie polecam, brak konkretów, liczy sie tylko kasa, jak sie zacznie lecznie to super tylko jak będą problemy w trakcie to...chyba mój problem, nie polecam, szkoda nawet tych 50zł za konsultacje, po której nie wiem nic, dyskutować o moim problemie bez zadnych konkretów mam z kim.

Pani doktor jest niefrasobliwa,podejście do pacjenta zalezy od humoru. jesli leczenie idzie dobrze, to dobrze, ale jesli pojawia sie problemy - to problem pacjenta.