lek. dent. Elżbieta Zaniewska-Krakowiak

Stomatolog, Ortodonta, Protetyk stomatologiczny

Moja wizyta dotyczyła zbijania kamienia czyli nalotu nazębnego, wizyta refundowana z nfz. Nie miałem szczególnych oczekiwań, bo wizyta nfz, rutynowa czynność... a tu na początku pytanie "co Panu dolega?". Na początku nie zrozumiałem, i myślałem, że to żart. Ale po mojej odpowiedzi nastąpiła wnikliwa analiza moich dolegliwości periodontologicznych (a mam ich kilka). No i robota wykonana została bardzo porządnie, co oczywiście nie jest bez znaczenia. Było opóźnienie, tak jak to ktoś napisał w opinii w google. Ale było też i potraktowanie po ludzku i sumienna praca. Pozdrawiam Panią doktor. Wizyt ...

Było opóźnienie, tak jak to ktoś napisał w opinii w google. Ale było też i potraktowanie po ludzku i sumienna praca. Pozdrawiam Panią doktor. Wizyt u takich lekarzy życzę każdemu pacjentowi - bo dla p. doktor liczy się pacjent, i jest on priorytetowo traktowany. Zapisałem już dwójkę swoich dzieci, wizyta za 2 miesiące. Polecam wszystkim.

Miałem problem z krwawiącymi dziąsłami Pani dr przyjęła mnie na Aleja Solidarności 155/22 w dn. 04.04.2023 r. i zrobiła skaling szybko, skutecznie i na ostro bez zbędnego wytracania czasu. BARDZO POMOGŁO zdumiony byłem tym że jeszcze krwawiło z 2-3 tyg. teraz mam spokój. Jestem Pani dr bardzo wdzięczny za to. Dla mnie Pani lek. dent. Elżbieta Zaniewska-Krakowiak to REWELACJA.

Wyjątkowo sumienny lekarz, która uratowała mi szóstkę górną, a którą trzech przedtem konsultowanych lekarzy, kwalifikowało do bezwzględnego usunięcia.