Protetyk Stomatologiczny Warszawa

Protetyk stomatologiczny Warszawa lek. dent. Wojciech Radwański

lek. dent. Wojciech Radwański

Awodent. Przychodnia lekarsko - dentystyczna
Łukasza Gołębiowskiego 2

Za dotychczasową wykonaną prace bardzo Doktorowi dziękuje. Życzę sukcesów w dalszej pracy oraz zdrowia. pacjent

Opinia dodana przez: ed
Protetyk stomatologiczny Warszawa lek. stom. Przemysław Lutostański

lek. stom. Przemysław Lutostański

Żeromskiego 3A

Rewelacyjny stomatolog. Zawsze mówię że o dentyści od spraw beznadziejnych. Mają też dentystę dla dzieci więc można leczyć się cała rodzina . nowa lokalizacja jest jak najbardziej na plus. Gabinety bardzo dobrze wyposażone a personel zawsze uśmiechnięty i pomocny.

Opinia dodana przez: anna
Wolny termin: 21 Cze o 09:00. Sprawdź inny. # 3
Protetyk stomatologiczny Warszawa lek. dent. Krzysztof Kowalczyk

lek. dent. Krzysztof Kowalczyk

Specjalista leczenia bólu, RTG

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej DENTIS Spółka z o.o.
Kondratowicza 18 lok. 423

Panie Doktorze bardzo dziekuję za wsparcie,kompetencje,uprzejmość,troskę o to aby nic nie bolało.Cały zabieg przebiegł faktycznie bez bólu i stresu a ja należę do osób wyjątkowo panikujących.Polecem wszystkim Doktora Kowalczyka naprawdę godny polecenia lekarz.Dziękuję również całemu wspaniałemu personelowi.Na zadane pytania Panie odpowiadały z uśmiechem na twarzy przy czym bardzo kompetentnie.Jeszcze raz wielkie dzięki.

Opinia dodana przez: barbara

lek. dent. Przemysław Szczyrek

Wilcza 5/14

Nie mam żadnych zastrzeżeń do tego dentysty, Leczy od lat zęby w mojej rodzinie. Jeszcze jak byłem małym szkrabem mama mnie do niego zabierała, teraz już chodzę sam :) Wszystko zawsze bardzo profesjonalnie, ceny w porządku. Bardzo się cieszę, że mam takiego dentystę.

Opinia dodana przez: Arek

lek. dent. Jacek Ząbkowski

Prywatna Przychodnia Lekarska Zdrowie i Uroda
J. Sobieskiego 18

najlepszy dentysta na świecie, tak dobry, że aż moja siostra, szwagier, teściowa i mąż zaczęli się u niego leczyć, a dodam, że zarówno siostra jak i szwagier dojeżdżają do Pana Doktora z Gdańska, gorąco polecam !

Opinia dodana przez: Grażyna

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Specjalistyczna Poradnia Stomatologiczna
Aleja "Solidarności" 155/22

Wyjątkowo sumienny lekarz, która uratowała mi szóstkę górną, a którą trzech przedtem konsultowanych lekarzy, kwalifikowało do bezwzględnego usunięcia.

Opinia dodana przez: Julian

lek. dent. Paweł Krowiak

Chirurg stomatolog, Protetyk stomatologiczny

Kartezjusza 2 lok.307

Profesjonalista w każdym calu! Fachowo, kompleksowo i bardzo przyjacielsko. Nie sadziłem ze usunięcie zęba może przebiegać tak gładko i profesjonalnie

Opinia dodana przez: Paweł

lek. dent. Zbigniew Kucharski

Hoża 62/70

Doskonały lekarz. Ogromna wiedza, ma czas dla pacjenta, wspaniały fachowiec. Uratował mi mój usmiech

Opinia dodana przez: Andrzej
Protetyk stomatologiczny Warszawa lek. dent. Klaudia Caban

lek. dent. Klaudia Caban

Żeromskiego 3A

Wizyta przebiegła pomyślnie, na pewno zgłoszę się do p. doktor znów jeśli zajdzie potrzeba. Wizyta zaczęła się punktualnie, p. doktor bez zwłoki przystąpiła do umówionego wcześniej leczenia kanałowego. Wyniki bardzo dobre, stan moich zębów zdecydowanie się poprawił.

Opinia dodana przez: Miłosz
Protetyk stomatologiczny Warszawa lek. dent. Marcin Nitka

lek. dent. Marcin Nitka

Żeromskiego 3A

Lekarz rzetelny i solidny, dokładnie wytłumaczył źródło problemu i przebieg leczenia. Wizyta odbyła się w przyjaznej atmosferze, bez pospiechu. Robiłam u Pana Marcina 2 plomby podczas jednej wizyty, wszystko sprawnie i bezboleśnie! Jestem zadowolona, po ubytkach ani śladu. Polecam tego stomatologa.

Opinia dodana przez: Aneta