Lekarze Protetyk stomatologiczny Warszawa

Stomatolog, Ortodonta

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Specjalistyczna Poradnia Stomatologiczna
Aleja "Solidarności" 155/22
00-877 Warszawa

Moja wizyta dotyczyła zbijania kamienia czyli nalotu nazębnego, wizyta refundowana z nfz. Nie miałem szczególnych oczekiwań, bo wizyta nfz, rutynowa czynność... a tu na początku pytanie "co Panu dolega?". Na początku nie zrozumiałem, i myślałem, że to żart. Ale po mojej odpowiedzi nastąpiła wnikliwa analiza moich dolegliwości periodontologicznych (a mam ich kilka). No i robota wykonana została bardzo porządnie, co oczywiście nie jest bez znaczenia. Było opóźnienie, tak jak to ...
Opinia dodana przez: Andrzej

lek. dent. Andrzej Birula

Centrum Medyczne Nasze Zdrowie
ul.Górnośląska 4a
00-444 Warszawa

Fantastyczny stomatolog i świetny fachowiec. Bardzo uprzejmy i moim zdaniem naprawdę kompetentny. Można spokojnie mu powierzyć własne szczęki. Serdecznie polecam.
{'id': 34431, 'name': u'Warszawa'} Stomatolog
                                       lek. dent. Wojciech Radwański

lek. dent. Wojciech Radwański

Stomatolog, Implantolog

Awodent. Przychodnia lekarsko - dentystyczna
Łukasza Gołębiowskiego 2
01-504 Warszawa

Wyjątkowy specjalista, zawsze uśmiechnięty,empatyczny, przed każdym zabiegiem wszystko dokładnie tłumaczy. Szczerze polecam wizytę u dr. Radwańskiego!
Opinia dodana przez: Maria

lek. dent. Jacek Ząbkowski

Prywatna Przychodnia Lekarska Zdrowie i Uroda
J. Sobieskiego 18
02-957 Warszawa

Do Pana Doktora Jacka Ząbkowskiego, trafiłam przypadkowo-miał być tylko jeden ząb do leczenia.Po szczegółowym przeglądzie, okazało się, że moje zęby (które miały być wyleczone w jednym z Centrów Medycznych) są w fatalnym stanie - wiertło wpadało w zęby, a o zapachu lepiej nie mówić. Przedstawiono mi plan leczenia, który oczywiście zaakceptowałam. Wszystko poszło rewelacyjne. Pełen profesjonalizm w pełnym tego słowa znaczeniu.Pan Doktor bardzo dokładny, skrupulatny,rzetelny,kompetentny, pełen wiedzy i umiejętności a ...
Opinia dodana przez: A

lekarz Zdzisław Annusewicz

Bajońska 8/7
03-963 Warszawa

Jestem jego pacjentem od 10 lat i to powinno świadczyć o jego kompetencjach. Fachowiec i profesjonalista z dużą dawką empatii w stosunku do pacjenta.

lekarz Patric Beder

Ciołka 35
01-402 Warszawa

Jest po prostu super, poradzil z bardzo trudnym przypadkiem kilka lat temu, od tego czasu chodze tylko do niego.

lek. dent. Zbigniew Kucharski

Hoża 62/70
Warszawa

Doskonały lekarz. Ogromna wiedza, ma czas dla pacjenta, wspaniały fachowiec. Uratował mi mój usmiech
Opinia dodana przez: Andrzej

lek. dent. Jarosław Weroński

Białobrzeska 36 lok. 14
02-341 Warszawa

Bardzo miło byłam zaskoczona, kiedy rok temu trafiłam do pana dr Werońskiego - jest niezwykłym lekarzem któremu zależy na właściwej, kompleksowej opiece stomatologicznej. Pan Doktor ma czas dla pacjenta i najlepszą radę, związaną z zaistniałym problemem. Bardzo polecam !!!!!
Opinia dodana przez: Maja W.

lek. dent. Natalia Budna-Janowska

Protetyk stomatologiczny

ul. Gen. Fieldorfa 10/301
03-984 Warszawa

Bardzo serdecznie polecam - doktor uratowała zęba spartolonego przez inną doktor. Super, warta polecenia lekarka. :)
Opinia dodana przez: Sebastian

Grażyna Lupa

Chirurg ogólny, Protetyk

Anielewicza 4 lok. 31
00-547 Warszawa

Bardzo dobry lekarz, fachowa konsultacja, cierpliwość i wyrozumiałość. Cechy które trudno spotkać u zwykłych lekarzy.

lek. dent. Jarosław Milewski

ENEL MED S.A.
ulica Gilarska 86c
03-589 Warszawa

Profesjonalizm i uprzejmość!....................................................................................................

lek. dent. Maciej Czerniuk

Nowolipki 10 lok. 2
00-153 Warszawa

Pan Doktor ma takie piękne oczy, że jak spojrzy, to i znieczulenia nie trzeba :-) i jest taki delikatny ;-) Gorąco polecam !!!

lek. dent. Damian Knap

Supradent Stomatologia Estetyczna i Ortodoncja Małgorzata Adamczyk
ul. Biały Kamień 1/U1
02-593 Warszawa

Świetny lekarz - kompetentny, delikatny, cierpliwy. Stosuje najnowsze materiały i techniki dostępne w stomatologii, które, jako pacjentka, bardzo doceniłam (np. w czasie leczenia kanałowego). Współpracuje z bardzo dobrym laboratorium. Duży problem stomatologiczny potrafił zamienić w piękny uśmiech. Kompetentne, bardzo miłe asystentki. Doskonale wyposażony, bardzo czysty gabinet. Pełny profesjonalizm i niezwykle przyjazna atmosfera. Trafiłam do Doktora z polecenia - teraz sama polecam Go innym pacjentom. zamienić w piękny uśmiech. Kompetentne, bardzo ...
Opinia dodana przez: Pacjentka

lek. dent. Renata Dublicka-Woźniak

Stomatolog, Protetyk

Filia Nr 5 Zakład Opieki Zdrowotnej Międzyzakładowa Przychodnia Zdrowia Poligrafów
Miedziana 11
00-835 Warszawa

Jestem naprawdę bardzo zadowolony, Pani Doktor jest doskonałym chirurgiem i protetykiem.Mogę Ją polecić każdemu wymagającemu pacjentowi.Mam obecnie zamontowane korony pełnoceramiczne na cyrkonie, które wyglądają jak naturalne zęby.Jestem przeszczęśliwy, wreszcie wyglądam jak człowiek:)

lek. dent. Paweł Krowiak

Protetyk stomatologiczny, Chirurg stomatolog

Kartezjusza 2 lok.307
01-480 Warszawa

Profesjonalista w każdym calu! Fachowo, kompleksowo i bardzo przyjacielsko. Nie sadziłem ze usunięcie zęba może przebiegać tak gładko i profesjonalnie
Opinia dodana przez: Paweł

lek. stom. Przemysław Warszawa

Chirurg stomatolog, Stomatolog

FALDENT
ul. Derkaczy 57 B
04-969 Warszawa

Lekarz na 6-tkę! ale nie wiem czemu nie ma takiej w rankingu? Świetny specjalista i świetny człowiek, czyli dałabym dwie szóstki, a właściwie sześć szóstek. Wreszcie trafiłam w dobre ręce.
Opinia dodana przez: Agnieszka

lek. dent. Ewa Karolak

Media Plus Stomatologia
Pruszkowska 4d
02-118 Warszawa

Doskonale wytłumaczono mi plan wizyt, jaki jest potrzebny zakres pracy i ich koszt. Mimo mojego podejścia zostałem uspokojony, dlatego na pewno jeszcze będę korzystał z usług.

lek. dent. Małgorzata Gryszkiewicz

Poradnia Stomatologiczna Q-dent Wola
SKIERNIEWICKA 21/6
01-230 Warszawa

Profesjonalna, dokładna z rewelacyjnym podejściem do pacjenta. Nie ma dla niej rzeczy niemożliwych :) I ten spokój, opanowanie i szczery, ciepły uśmiech. Dzięki doktor Gryszkiewicz wizyta na fotelu stomatologicznym nie jest wcale traumatyczna. Polecam!!!
Opinia dodana przez: Jacek

lekarz Kamil Abed

Gołuchowska 7 lok. 40
01-485 Warszawa

Leczę się u Pana Kamila od lat wraz z rodziną. Potwierdzam opinię poprzedników. Pełny profesjonalizm i zaangażowanie.
Opinia dodana przez: Darek

Anna Sarara

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Przychodnia
Okocimska 3
01-114 Warszawa

U Pani Doktor odbyłem 3 wizyty i podczas ŻADNEJ z nich,nie odczułem ani grama bólu,choć podczas 2, nie zastosowano znieczulenia.A w trakcie zastrzyku ze znieczuleniem,nie poczułem nawet ukłucia !.Taka sytuacja zdarzyła mi się PIERWSZY RAZ ! podczas mojego 55-cio letniego życia,a zęby mam słabe,wymagające częstych wizyt u dentysty.Dodatkowo Pani Doktor Anna jest sympatyczna i z poczuciem humoru.Lekarz GODNY POLECENIA !...
Opinia dodana przez: Wojciech Sienkiewicz