Lekarze Protetyk stomatologiczny Warszawa

lek. dent. Tomasz Borzęcki

Protetyk stomatologiczny

Kartezjusza 2 lok.307
01-480 Warszawa

Lekarz bardzo profesjonalny, konkretny i delikatny a do tego komunikatywny. Tłumaczy możliwości i przebieg leczenia. Gabinet świetnie wyposażony. Polecam!
Opinia dodana przez: Anna

lek. dent. Jolanta Gromaszek

Enel Med
Blue City
Warszawa

To najlepszy dentysta jakiego spotkałam. To pierwszy lekarz, do którego idę z uśmiechem na twarzy. Od dziecka (a jestem w wieku emerytalnym) panicznie bałam się dentysty. Pani doktor Gromaszek to zmieniła i zadbała o moje zeby profesjonalnie. Jest człowiekiem z sercem na dłoni. Dziękuję Pani doktor.
Opinia dodana przez: Iza

dr Marcin Bilski

Warszawa

Polecam. Pan Marcin, bardzo miły, kompetentny i z ogromną wiedzą. Nie zamienię na żadnego innego stomatologa.
Opinia dodana przez: Karina

Grzegorz Gumiężny

KARODENTA
Gen. Bora Komorowskiego 22
03-982 Warszawa

Prawdziwy specjalista oraz wyjątkowo uczciwy człowiek o bardzo empatycznym podejściu, jakich jest już bardzo niewielu. Serdecznie polecam Pana Doktora.
Opinia dodana przez: Maciej B.

dr n. med. Dorota Olczak-Kowalczyk

Chirurg ogólny, Protetyk

Instytut "Pomnik - Centrum Zdrowia Dziecka"
Warszawa

Pani doktor jest cudowną osobą i bardzo dobrym stomatologiem. Dzięki niej, byłam jednym z niewielu dzieci, którym udało się nie bać dentysty :) Ma świetne podejście do dzieci i nie tylko. Bardzo, bardzo polecam.
Opinia dodana przez: Magda

Małgorzata Myszka-Nawrocka

Stomatolog dziecięcy, Protetyk

Gabinet
Czerwonych Wierchów 10
02-776 Warszawa

Nie polecę pani doktor ze względu na fakt, że sklasyfikowaliśmy mój leczony kanałowo ząb do ponownego leczenia lub wyrwania, gdy tymczasem dwóch innych lekarzy nie dopatrzyło się w nim niczego złego. Minęły dwa lata, a ząb bardzo dobrze mi służy i nic nie boli. Zła diagnostyka pani doktor.
Opinia dodana przez: Pacjentka

lek. dent. Mariusz Pikuła

Staszica 5 lok. 24
01-188 Warszawa

Super! Polecam z całego serca. Zero ból, sama przyjemność. Pan Mariusz jest bardzo empatyczną i przyjazną osobą, świetny kontakt z pacjentem. Będę wracać!
Opinia dodana przez: Teresa

lek. dent. Lilla Surdyk

Lilla Dent
Rakietników 17 lokal 1
02-495 Warszawa

Jest to osoba, bardzo profesjonalna, w pełni godna zaufania, na prawdę kochająca swój zawód!!! Moja rodzinka jest wierna Pani doktor od lat.
Opinia dodana przez: Anna

lek. dent. Danuta Mackiewicz

Ortodonta Warszawa
ul. Złotej Wilgi 8/206
03-984 Warszawa

A ja kompletnie nie zgadzam się z negatywnymi opiniami o pani Mackiewicz. Odwiedziłam kilka stron/ for, gdzie pani doktor została po prostu ,,zgonojona". Zapewne jak napiszę pozytywny komentarz, to za chwilę zaczną się gadki w stylu ,,ooo, pani doktor pod nowym nick'iem" lub ,, kolejna asystentka, która próbuje naprawić opinie gabinetu"... Jestem pacjentką pani Mackiewicz od 2009 roku, wczoraj miałam kolejną wizytę i jestem bardzo zadowolona z leczenia. Wcześniej szukałam ...

lek. dent. Narcyz Baran

Grzybowska 6/10 lok. 522
00-131 Warszawa

Leczę się u p. Barana od lat [ponad 15] i po przetestowaniu wielu lekarzy przed nim uważam, że jest to specjalista wysokiej klasy. Dwa razy zdarzyło mi się złamanie zęba i nie było terminów do p. Barana - konsultowałem te przypadki z innymi stomatologami - oboje radzili usunięcie i koronę. Pan Baran uratował mi oba zęby. Minęło kilka lat, a zęby w porządku. Jedyne zastrzeżenie to wydawałoby się wygórowane ceny. ...
Opinia dodana przez: Tomasz

Magdalena Habib

Warszawa

Pani doktor jest osobą empatyczną ,profesjonalną i wyjątkowo skrupulatną. Uczęszczam do niej od kilku lat na wizyty kontrolne jak również na inne zabiegi w zależności od potrzeby. Serdecznie polecam tak kompetentnego lekarza.
Opinia dodana przez: Magdalena Frączak

Zbigniew Klimek

Przychodnia Stomatologiczna
Marszałkowska 140
00-061 Warszawa

Doktor zrobił mi bardzo brzydki most, z którym ciągle mam problemy, bo nie pasuje do innych zębów, pod spodem zbiera się jedzenie, pomimo dokładnego mycia, a kolorem zupełnie odstaje od mojego uśmiechu.
Opinia dodana przez: Pacjentka

lekarz Agnieszka Fligiel

Protetyk

Zakład Lecznictwa Otwartego
Grochowska 339
03-822 Warszawa

Pani Doktor leczy całą moją rodzinę od 15 lat i rekomenduję ją wszystkim swoim znajomym i dalszym krewnym. Każdy po wizycie jest bardzo zadowolony i zawsze wraca z kolejnymi członkami swojej rodziny. Szczególnie doceniam perfekcję i dokładność leczenia. Reklamacje się nigdy nie zdarzyły. Gabinet jest komfortowy i zawsze czysty. Obsługa miła i nauczona potwierdzania każdej wizyty, co nam ludziom zapracowanym bardzo pomaga nie zapomnieć o zaplanowanej wizycie. Dzieci są tak ...

Renata Gruza

Elektoralna 19b/42
Warszawa

Zdecydowanie odradzam te Pania, poniewaz jest nie odpowiedzialna. Uprzedzalam, ze zalezy mi na szybkiej wizycie. Pani Gruza nie uprzedzila mnie o zmianie adresu gabinetu. Na wszystkich portalach jest nie aktualny adres. Stalam pod gabinetem poltorej godziny. Jestem osoba niepelnosprawna. Przez poltorej godziny nie odbierala telefonu. W koncu dowiedzialam sie od lokatorow, ze zmienila adres. Gdy w koncu po dwoch godzinach dodzwonilam sie to dowiedzialam sie ze sam sie ten adres ...
Opinia dodana przez: Aleksandra

dr n. med. Krystian Owczarczak

Pro-Esthetica
Kasprowicza 56 m 89
Warszawa

Z ręką na sercu mogę gorąco polecić wszystkim potencjalnym pacjentom właśnie doktora Owczarczaka. Sama trafiłam do niego z polecenia innego stomatologa. Byłam "ciężkim przypadkiem" i niewielu lekarzy podjęłoby się poprawy mojego uśmiechu. Ale nie doktor Owczarczak. Jestem pod jego opieką od ponad pół roku i ani 1 złego słowa nie mogę o nim powiedzieć, ani jako o człowieku, ani jako o lekarzu. Dodam, że zabiegu bałam się bardzo, ale doktor ...

lek. dent. Paweł Cichosz

Enel-Med
Warszawa

Wow! Robił mi dwa implanty, jestem pod wrażeniem pewnej ręki, wykonania, jakby robił to całe życie. Wszystko sie przyjęło, żadnych powikłań, mega. W przeciwieństwie do innego implantologa, gdzie miałam wrażenie, że na mnie sie uczy, w dodatku implant się nie przyjął. Wykonanie w gabinecie Dental Point u dr Rojewskiego.
Opinia dodana przez: Renata

Beata Jagiełło

Prywatny Gabinet Lekarski
Zawiszy 16 l. 86
01-167 Warszawa

Polecam bezboleśnie i miło , a przy tym niedrogo. Przyznam , że z moimi zębami ciągle mam problemy i wielu innych lekarzy nie dawało sobie rady. W Gemini Pani Beata rozprawiła się z problemem szybko i jestem Jej za to bardzo wdzięczny.

lek. dent. Artur Niezgoda

Chirurg stomatolog, Stomatolog

STOMATOLOGIA&PROTETYKA
Radzymińska 234/236
Warszawa

Cudowny lekarz ,bardzo profesjonalny ,dokładny ,może mi robić z zębami wszystko:) mam do Pana Artura zaufanie .jest cudowny życzę mu samych sukcesów napewno będę wracać to mój lekarz 🙂
Opinia dodana przez: Luiza

Jerzy Kuboń

Chirurg stomatolog, Stomatolog

grupa Synapsis
ul. Śniadeckich
Warszawa

Barachło..................................................................................................................................
Opinia dodana przez: Halina

dr n. med. Piotr Okoński

Gabinet Stomatologiczny
ul. Pruszkowska 19/21
02-119 Warszawa

Najlepszy ze stomatologów z jakimi miałam kontakt w swoim życiu. Z usług doktora Okońskiego korzystamy całą rodziną od kilkunastu lat. Jest kompetentny, dokładny, delikatny i doświadczony. Poza tym jest to lekarz o wysokiej kulturze, postępujący etycznie.
Opinia dodana przez: NB