lek. dent. Artur Niezgoda

Chirurg stomatolog, Stomatolog, Protetyk

3,9

Profesjonalny w swoim podejściu, zawsze odpowiada na wszystkie pytania, pomaga rozwijać wątpliwości i wspólnie szukać rozwiązania.

Doktor Artur to cudowny człowiek i wybitny specjalista. Swoją empatia mógłby obdzielić tysiące ludzi. Sympatyczny, ciepły, opiekuńczy i przede wszystkim profesjonalny w swoim fachu. Pan Doktor jest lekarzem do którego wrócę i bede polecać innym. Zasługuje na najwyższa ocenę i życzę Panu wielu sukcesów zawodowych.

Pan Doktor jest lekarzem do którego wrócę i bede polecać innym.
Zasługuje na najwyższa ocenę i życzę Panu wielu sukcesów zawodowych.

Pełen profesjonalizm poparty doświadczeniem w Polsce i zagranicą .Uprzejmy i budzący zaufanie lekarz.

Ten "lekarz" zniszczył mi zęba, przez wiele miesięcy wyłudzał pieniądze, nic realnie nie robiąc. Totalna porażka, ostrzegam!

Jestem bardzo zadowolonym klientem gabinetu Pana Artura i żony.Szczerze polecam.

Nie polecam doktora,ponieważ nie spełnił moich oczekiwań.Wybrałem się do niego tylko raz,bo mój lekarz wyjechał,a do doktora Niezgody miałem blisko.Żałuję,bo nie pomógł mi,nie wytłumaczył problemu i nie mam dobrych wspomnień dotyczących tej wizyty.Niestety :(

Zdecydowanie mogę polecić tego lekarza

Zdecydowanie mogę polecić tego lekarza