Protetyk Warszawa

RTG Warszawa lek. dent. Krzysztof Kowalczyk

lek. dent. Krzysztof Kowalczyk

RTG, Technik dentystyczny

ZOBACZ WOLNE TERMINY wizyta już od 100

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej DENTIS Spółka z o.o.
Kondratowicza 18 lok. 423

Jestem pacjentką Dr Kowalczyka (klinika Dentis, W-wa) od chyba dwóch lat i jeszcze nigdy się nie zawiodłam. Trafiłam do Niego przypadkiem, jak ukruszyła mi się "1". Zaufałam Dr. Kowalczykowi na tyle, że zdecydowałam się, żeby zajął się moją protetyką i kosmetyką wraz z endodoncją. Właściwie, to ten Pan zmobilizował mnie do tego. Jego fachowość, podejście nie tylko jako do pacjenta, ale i jako do człowieka. Dr Kowalczyk nie pozwala na ból, zbytnie uszczuplenie portfela, przy jednoczesnym zachowaniu idealnego leczenia (bez fuszerki i oszczędności na materiale). Jest gotowy poświęcić swój prywatny czas poza godzinami pracy, gdy zajdzie potrzeba przyjść wcześniej, albo pozostać dłużej w gabinecie. Mam nawet z Doktorem prywatny kontakt telefoniczny w nagłych przypadkach. Jest cierpliwy, zawsze opowiada co robi i w jakim celu. Z empatią podchodzi do pacjenta. Miły, sympatyczny, z poczuciem humoru. Z czystym sumieniem mogę polecić Doktora Kowalczyka. Mam nadzieję, że taki pozostanie zawsze, pomimo upływu lat w zawodzie :)

Stomatolog Warszawa lek. dent. Wojciech Radwański

lek. dent. Wojciech Radwański

Awodent. Przychodnia lekarsko - dentystyczna
Łukasza Gołębiowskiego 2

Za dotychczasową wykonaną prace bardzo Doktorowi dziękuje. Życzę sukcesów w dalszej pracy oraz zdrowia. pacjent

Opinia dodana przez: ed
Protetyk Warszawa lek. stom. Ehtesham Beheshty Kazerooni

lek. stom. Ehtesham Beheshty Kazerooni

Gabinet Stomatologiczny UŚMIECH ZDROWIA
Łowicka 23

Do Pana Doktora trafiłam z polecenia w sytuacji awaryjnej w 7 miesiącu ciąży. Jestem zachwycona profesjonalizmem i rzetelnością Pana Doktora. Leczenie przebiegło bardzo szybko, sprawnie i praktycznie bez bólu (ze względu na ciążę nie kwalifikowałam się do znieczulenia). Warto podkreślić fachowość i ogromną wprawę Pana Doktora, wszystkie zabiegi były wykonywane konkretnie i pewną ręką, a całość okraszona była sympatyczną i pełną poczucia humoru atmosferą. Naprawdę polecam Pana Doktora Kazerooni :)

Opinia dodana przez: Aleksandra
Stomatolog Warszawa lek. stom. Przemysław Lutostański

lek. stom. Przemysław Lutostański

White Dental Clinic
Żeromskiego 3A

Dobrze, że się zdecydowałem. Polecam Pana Lutostańskiego i te gabinety. Czystko, elegancko i dla mnie co najważniejsze bezboleśnie i jak na Warszawskie warunki cena na prawdę przystępna. Istotne było, że lekarz poinformował mnie co i jak i dlaczego tak się dzieje, co będziemy robić i przedstawił jakie są tego koszty, wszystko czarno na białym bez dodatkowego wciskania kosztów na siłę. Jestem zadowolony z całego procesu leczenia. Dla zmotoryzowanych ciężko zaparkować, więc ja następnym razem będę metrem ( 1-2 min od metro Słodowiec ) - to tylko taka mała uwaga.

Opinia dodana przez: Łukasz
Stomatolog Warszawa lek. dent. Klaudia Caban

lek. dent. Klaudia Caban

White Dental Clinic
Żeromskiego 3A

P. Klaudia to wspaniała i sympatyczna dentystka z pasją do swojej pracy. Jej dobry humor i pozytywne nastawienie sprawiły, że zabieg minął mi bardzo szybko, a jego efekty wydają się być bardzo dobre. Korona nie wyróżnia się na tle pozostałych zębów i po 2 miesiącach trzyma się bez zarzutu i nie ma z nią problemów. Doceniam również porządek i czystość w gabinecie, bo nie każdy dentysta może się takim poszczycić!

Opinia dodana przez: Karol
Protetyk Warszawa dr Paweł Fudalej

dr Paweł Fudalej

Centrum Stomatologiczne
Słowackiego 25/2

Paweł Fudalej to świetny specjalista, najlepszy lekarz w całej Wawie :) Tak sympatycznego i uśmiechniętego lekarza każdemu życzę! Co do jego kompetencji nie mam żadnych wątpliwości. Dziękuję i polecam jego gabinet.

Opinia dodana przez: gosc

dr Andrzej Brudnicki

ZOBACZ WOLNE TERMINY wizyta już od 160

Przychodnia i Szpital FORMMED Centrum Leczenia Wad i Zaburzeń Rozwojowych
Babice Nowe, Warszawska 197 D

Witam,

Witam,

do z dr Brudnickim miałam przyjemność spotykać się przez dłuższy czas w sprawie ustalenia terminu operacji mojej żuchwy. Dr zawsze kompleksowo i dokładnie tłumaczył, na czym polega zabieg. Gdy w końcu się udało byłam zaskoczona efektem - wykonano u mnie osteotomię żuchwy + genioplastykę - praktycznie nie miałam opuchlizny, nie straciłam krwi, dobrze czułam się po zabiegu. Dziś jestem 10 dni po zabiegu i czuję się bardzo dobrze. Byłam na wizycie u dr na zdjęciu szwów - widać, że jest zadowolony ze swojej pracy :) dodatkowo dr Brudnicki jest zawsze bardzo miły :) polecam! pełen profesjonalizm!

Opinia dodana przez: Paulina

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej PRIMA-DENT Filia Nr 3
Króżańska 20

super stomatolog. Bardzo dokladna, delikatna (dla mnie to istotne:)) oraz bardzo sympatyczna. wszystko dokładnie tłumaczy i wyjaśnia. Niedługo zabieram do niej swojego synka.

Opinia dodana przez: klaudia111

Prywatny Gabinet Lekarski
Białobrzeska 36 lok. 14

Uważam, że jest to bardzo kompetentny i godny polecenia Dentysta. Leczę się u niego od wielu lat i nie mogę powiedzieć złego słowa. Wszystko dokładnie tłumaczy, co się będzie działo, dlaczego, co będzie robił. Kompetencja to jego drugie imię. Ceny również bardzo przystępne. Polecam

lek. dent. Przemysław Szczyrek

Wilcza 5/14

Byłam niedawno u Pana Przemysława ponieważ stan mojego uzębienia wołał już o pomstę do nieba. Była mi strasznie wstyd dlatego zdecydowałam się na implanty. Pan doktor wszystko mi przetłumaczył a i zabieg nie był wcale aż tak zły jak myślałam. Ząbki mam piękne i jestem teraz bardzo zadowolona. Wszystkim bardzo polecam to miejsce jak i Pana doktora i jeszcze raz mu za wszystko gorąco dziękuję !

Opinia dodana przez: Dagmara

Protetycy w mieście Warszawa