Od blisko 20 lat prowadzę gabinet Dental Clinic na warszawskim Żoliborzu. Zajmuje się stomatologią zachowawczą, estetyczną oraz protetyką i chirurgią implantologiczną. Dzięki ciągłemu podnoszeniu swoich kwalifikacji oferuję nowoczesne sposoby leczenia. Ukoronowaniem dotychczasowych osiągnięć jest uzyskany przeze mnie tytuł Master of Oral Implantology. Ten międzynarodowy stopnień naukowy potwierdza osiągnięcie najwyższych standardów w dziedzinie współczesnej implantologii. Jako jeden z pierwszych Polaków ukończyłem studia podyplomowe z zakresu implantologii stomatologicznej na Uniwersytecie J. W. Goethego we Frankfurcie nad Menem.

Czy ktokolwiek lubi w ogóle chodzić do stomatologa?! Nie wydaje mi się. Sprawa jednak się zmienia, kiedy jesteś w rękach profesjonalistów. Dlaczego polecam gabinet Pana Doktora? Bo to miejsce napawa mnie zawsze optymizmem - przed każdą wizytą! Najprawdopodobniej wpływa na to przyjazna atmosfera, obsługa na najwyższym poziomie oraz "bezbólowe" wizyty. W Warszawie jest wiele dentystów. Trafić na NAJLEPSZEGO to COŚ. Ja wybierając Doktora Pawła trafiłam i szczerze polecam wszystkim jeszcze "nieprzekonanym". Wizyta w gabinecie wcale nie musi napawać nas strachem. Wystarczy współpracować z fachowcem.

Uważam, że wybór placówki na Żoliborzu to trafiona decyzja (chociaż mieszkam po drugiej stronie miasta). Do Doktora Pawła trafiłem z polecenia dlatego - polecam dalej! Najbardziej cenie zaangażowanie w mój przypadek. Nie spodziewałem się, że Doktor nakreśli kilka możliwych sposób leczenia. Dzięki temu mogłam dopasować się finansowo i czasowo. Super.

Uważam, że Doktor Paweł to najlepszy specjalista w Stolicy. Nie wiem czy istnieje przypadek, którego Pan Doktor by się nie podjął. Szukaliśmy z żoną kogoś kto przyśpieszy proces (chodziło o nowe korony). A wiem z doświadczenia, że nie należymy do łatwiej klienteli. Polecam Doktora! Szczególnie dla tych wymagających perfekcjonistów ;-)

Co tu dużo mówić - mam licówki jak marzenie. W końcu. Fachowość sama w sobie, na najwyższym poziomie. Polecamy wszystkim, którzy pragną mieć nowy uśmiech. Nie ma się czego obawiać. Wystarczy powołać się na specjalistów jak Doktor Paweł.

Dawno nie spotkałam tak wykwalifikowanego lekarza, z takim dobrym podejściem do pacjenta. Rzeczowo i na temat! Będę polecać w przyszłości i sama na pewno jeszcze wrócę (chociaż oby jak najmniej :P).

Gabinet doktora był ostatnim punktem na drodze "do mojego wymarzonego uśmiechu". Po leczeniu orto, doszlifowaliśmy wszystko do końca. Tak właśnie powstał mój piękny uśmiech. Polecam tego specjalistę. Solidny, miły, profesjonalny.

Do Pana Doktora chodzę juz od kilku lat. Jestem zawsze bardzo zadowolona z każdej przebytej wizyty. Bezboleśnie i profesjonalnie wykonane leczenie. Bardzo dobre podejście do pacjenta.

Polecam Doktora! Pełna profeska. Do tego ceny bardzo OK (jak na Warszawę). Myślę, że w Warszawie jest najlepszy. Do tego przemiły człowiek!

Pan Doktor to super człowiek z odpowiednim podejściem do pacjenta. Chodzimy do niego razem z całą rodziną. Polecam!

Doktor Paweł to bardzo mila i profesjonalna osoba. Lepiej trafić nie mogłem. Jestem zadowolony z wizyty u Pana Pawła. Kazdemu moge polecic tak wspanialego specjalistę.

Doktor Paweł to bardzo mila i profesjonalna osoba.