Od blisko 20 lat prowadzę gabinet Dental Clinic na warszawskim Żoliborzu. Zajmuje się stomatologią zachowawczą, estetyczną oraz protetyką i chirurgią implantologiczną. Dzięki ciągłemu podnoszeniu swoich kwalifikacji oferuję nowoczesne sposoby leczenia. Ukoronowaniem dotychczasowych osiągnięć jest uzyskany przeze mnie tytuł Master of Oral Implantology. Ten międzynarodowy stopnień naukowy potwierdza osiągnięcie najwyższych standardów w dziedzinie współczesnej implantologii. Jako jeden z pierwszych Polaków ukończyłem studia podyplomowe z zakresu implantologii stomatologicznej na Uniwersytecie J. W. Goethego we Frankfurcie nad Menem.

Polecam Doktora! Pełna profeska. Do tego ceny bardzo OK (jak na Warszawę). Myślę, że w Warszawie jest najlepszy. Do tego przemiły człowiek!

Pan Doktor to super człowiek z odpowiednim podejściem do pacjenta. Chodzimy do niego razem z całą rodziną. Polecam!

Doktor Paweł to bardzo mila i profesjonalna osoba. Lepiej trafić nie mogłem. Jestem zadowolony z wizyty u Pana Pawła. Kazdemu moge polecic tak wspanialego specjalistę.

Doktor Paweł to bardzo mila i profesjonalna osoba.

Specjalista z dobrym podejściem. Do tego bardzo dobry fachowiec - jeżeli chodzi o implanty. Myślę, że jeden z najlepszych w Warszawie i okolicach!

Paweł Fudalej to świetny specjalista, najlepszy lekarz w całej Wawie :) Tak sympatycznego i uśmiechniętego lekarza każdemu życzę! Co do jego kompetencji nie mam żadnych wątpliwości. Dziękuję i polecam jego gabinet.

Zostałam poproszona o udzielenie opinii na temat doktora Pawła Fudaleja i nie może być ona inna niż tylko pozytywna :) to świetny lekarz któremu ufa cała moja rodzina i mogę go polecić wszystkim. Nawet dentofobom :)

Ocenę wystawiam po odbyciu kilku wizyt. Dr Fudalej jest godnym polecenia stomatologiem, dlatego otrzymuje wszystkie gwiazdki. Jest bardzo skrupulatnym specjalistą i do tego świetnym człowiekiem.

Świetny specjalista i profesjonalny gabinet. Leczę się ja i cła moja rodzina. Bardzo polecam, zarówno jeśli chodzi o leczenie zachowawcze, jak również kwestie bardziej skomplikowane.

Bardzo polecam gabinet dentysty Pawła Fudaleja. Od pierwszej rozmowy telefonicznej aż po samo leczenie czułam się obsłużona w naprawdę sympatyczny sposób. To miłe miejsce z pozytywnymi ludźmi :) Serdecznie wam wszystkim polecam!

Dobry lekarz który nie naciąga na leczenie ale mówi ja księ sprawy mają. Przyjął mnie praktycznie z godziny na godzinę bo miałam sytuację awaryjną więc duży plus! Wyszłam na prostą po ostatnim lekarzu...