Od blisko 20 lat prowadzę gabinet Dental Clinic na warszawskim Żoliborzu. Zajmuje się stomatologią zachowawczą, estetyczną oraz protetyką i chirurgią implantologiczną. Dzięki ciągłemu podnoszeniu swoich kwalifikacji oferuję nowoczesne sposoby leczenia. Ukoronowaniem dotychczasowych osiągnięć jest uzyskany przeze mnie tytuł Master of Oral Implantology. Ten międzynarodowy stopnień naukowy potwierdza osiągnięcie najwyższych standardów w dziedzinie współczesnej implantologii. Jako jeden z pierwszych Polaków ukończyłem studia podyplomowe z zakresu implantologii stomatologicznej na Uniwersytecie J. W. Goethego we Frankfurcie nad Menem.

Gabinet doktora był ostatnim punktem na drodze "do mojego wymarzonego uśmiechu". Po leczeniu orto, doszlifowaliśmy wszystko do końca. Tak właśnie powstał mój piękny uśmiech. Polecam tego specjalistę. Solidny, miły, profesjonalny.

Polecam Doktora! Pełna profeska. Do tego ceny bardzo OK (jak na Warszawę). Myślę, że w Warszawie jest najlepszy. Do tego przemiły człowiek!

Doktor Paweł to bardzo mila i profesjonalna osoba. Lepiej trafić nie mogłem. Jestem zadowolony z wizyty u Pana Pawła. Kazdemu moge polecic tak wspanialego specjalistę.

Doktor Paweł to bardzo mila i profesjonalna osoba.

Pan Doktor to super człowiek z odpowiednim podejściem do pacjenta. Chodzimy do niego razem z całą rodziną. Polecam!

Specjalista z dobrym podejściem. Do tego bardzo dobry fachowiec - jeżeli chodzi o implanty. Myślę, że jeden z najlepszych w Warszawie i okolicach!

Od poczatku bardzo szybki kontakt. Diktor Pawel wzial pod uwage moja awaryjną sytuacje i przyjal mnie miedzy swoimi pacjentami. Bardzo za to dziekuje. Superr!!!

Cenię sobie ludzkie podejście do pacjenta. Ten lekarz ma nie tylko świetne podejście ale także profesjonalizm w rękach. Jest warty polecenia...

zdecydowanie polecam, fajny lekarz i bardzo miły zespół, bardzo profesjonalnie przeprowadzona wizyta konsultacyjna - na pewno do zobaczenia...

W klinice panuje bardzo miła atmosfera dzięki doktorowi Fudalejowi :) to wspaniały człowiek o złotym sercu... życzę każdemu aby na swojej drodze spotykał takich ludzi jak on. Zdecydowanie polecam gabinet Pana Pawła Fudaleja.

Usmiech mam piekny jak w filmie :) dziekuje ogromnie doktorze za wszystko... moge tylko polecac i jeszcze raz polecac :)