Od blisko 20 lat prowadzę gabinet Dental Clinic na warszawskim Żoliborzu. Zajmuje się stomatologią zachowawczą, estetyczną oraz protetyką i chirurgią implantologiczną. Dzięki ciągłemu podnoszeniu swoich kwalifikacji oferuję nowoczesne sposoby leczenia. Ukoronowaniem dotychczasowych osiągnięć jest uzyskany przeze mnie tytuł Master of Oral Implantology. Ten międzynarodowy stopnień naukowy potwierdza osiągnięcie najwyższych standardów w dziedzinie współczesnej implantologii. Jako jeden z pierwszych Polaków ukończyłem studia podyplomowe z zakresu implantologii stomatologicznej na Uniwersytecie J. W. Goethego we Frankfurcie nad Menem.

Po przeczytaniu powyższych opinii o dr Pawle wybrałem się na wizytę i okazało się, że nie ma przesady w tym co piszą inni. Doktor jest bardzo sympatyczny, przede wszystkim zna się na rzeczy i widać, że lubi to co robi. Jest kompetentny, konkretny i solidny. Myślę, że takie opinie jak moja tylko potwierdzą jego profesjonalizm :)

Uważam, że to najlepszy specjalista w swojej branży. Ma bardzo dobry kontakt z pacjentem, jest kompetentny, profesjonalnie podchodzi do problemu. Jest bardzo zaangażowany w swoją pracę. Godny polecenia. Pozdrawiam

Skorzystałam z leczenia kanałowego u tego lekarza. Co prawda trochę to trwało bo pojawił się stan zapalny, ale na szczęście po 3 wizytach ząb jest zupełnie wyleczony. Plusem jest to, że ma w gabinecie pełną aparaturę do zdjęć i jakieś inne specjalistyczne sprzęty, które - na moje oko - są bardzo pożyteczne.

Wszystkie zęby leczone przez Fudaleja nadawały się do wyrwania. Jedn z zębów został wyrwany 3 tygodnie po założeniu korony, za którą zapłaciłam Fudalejowi 1000 zł. W 2 zębach, kto leczył mi kanałowo musiałam robić resekcję korzenia. Mam ogromny żal do tego człowieka, bo straciłam nie tylko zęby, ale też ogromne pieniądze.

bardzo fajny lekarz i dobra lokalizacja bo mam blisko:) nie jest bufoniasty tak jak moi poprzedni lekarze! Choc widac ze troche sie spieszy wszystko zrobil dokladnie. I to jest chyba najwazniejsze ze przyklada sie do pracy a nie do gadania:) dla mnie git!

Witam. To jest moj pierwszy komentarz w internecie i raczej nie udzielam sie na forach, ale skonczylam leczenie i dr Pawla Fudaleja i jestem bardzo milo zaskoczona efektem jego pracy. Mialam troche obawy jak ostatecznie bedzie wygladal implant ale poszlam na calosc i zaufalam doktorowi. Jestem pod wrazeniem jego pracy i techniki ktora potrafi dzis zdzialac cuda. Pozdrawiam caly gabinet. Zofia.

Leczenie u dr Pawła to sama przyjemność:) najpierw zaczelismy od mojego syna, a pozniej meza;) mieszkamy ładnych pare km od Warszawy, wiec dojazdy troche nas kosztowaly, ale warto bylo. Wyznaje zasade ze lepiej isc raz do specjalisty niz ... sami wiecie. pozdrawiam dr Fudaleja i z wielka checia do zobaczenia!

Baardzo fajny lekarz:))) lubi pozartowac i porozmawia jak czlowiek z czlowiekiem. Korzystam z jego uslug juz pare dobrych lat i ani mysle zmieniac gabinet. Inni lekarze moga brac z niego przyklad!

Normalny, kompetentny lekarz. Oby było takich więcej...:)

Normalny, kompetentny lekarz. Oby było takich więcej...:)

Jestem bardzo miło zaskoczony dr Fudalejem, kapitalny lekarz i człowiek. Profesjonalny i doświadczony ortodonta! Polecam wszystkim niezdecydowanym!!!