Od blisko 20 lat prowadzę gabinet Dental Clinic na warszawskim Żoliborzu. Zajmuje się stomatologią zachowawczą, estetyczną oraz protetyką i chirurgią implantologiczną. Dzięki ciągłemu podnoszeniu swoich kwalifikacji oferuję nowoczesne sposoby leczenia. Ukoronowaniem dotychczasowych osiągnięć jest uzyskany przeze mnie tytuł Master of Oral Implantology. Ten międzynarodowy stopnień naukowy potwierdza osiągnięcie najwyższych standardów w dziedzinie współczesnej implantologii. Jako jeden z pierwszych Polaków ukończyłem studia podyplomowe z zakresu implantologii stomatologicznej na Uniwersytecie J. W. Goethego we Frankfurcie nad Menem.

Ansolutnie najlepszy lekarz na Żoliborzu... DOktor Fudalej jest przemiłym człowiekiem, bardzo zawsze dba o swoich pacjentów. Jestem tego żywym przykładem. Serdecznie go polecam!!!

Usmiech mam piekny jak w filmie :) dziekuje ogromnie doktorze za wszystko... moge tylko polecac i jeszcze raz polecac :)

Tylko polecać polecać i jeszcze raz polecać i cieszyć się pięknym uśmiechem od doktora Pawła Fudaleja. Serdecznie pozdrawiam i ściskam!!!

Cenię sobie ludzkie podejście do pacjenta. Ten lekarz ma nie tylko świetne podejście ale także profesjonalizm w rękach. Jest warty polecenia...

To jest lekarz godny polecenia, dobrze tłumaczy przebieg całego leczenia i cierpliwie odpowiada na pytania ;) wie jak uspokoić panikarę :D więcej informacji o nim znajdziecie tutaj fudalej.com

dobry lekarz, trochę problem z parkingiem ale do ogarniecia - sympatyczny w kontakcie, fajny gabinet, zgrany personel

Bardzo dobry specjalista. Mieszkam w sąsiedztwie jego gabinetu wiec razem z rodzina korzystam z jego uslug. Przy tym jest konkretny, rozmywa wszelkie watpliwości związane z leczeniem itd. Polecam go!

Absolutnie lekarz godny polecenia, świetny człowiek! Jeśli chodzi o implanty to mistrz w swoim fachu. Przy okazji serdecznie pozdrawiam wyśmienitą asystentkę p. Iwonę :)

Rzadko udzialem się na forach ale w tym wypadku muszę przyznać ze dr Fudalej to naprawde dobry lekarzy. Nie daje 5 gwiazdek bo idealnych lekarzy nie ma ale spokojnie moge go polecic wszystkim.

Bardzo taktowny lekarz, pracuje z wielkim wyczuciem. Pacjentów traktuje z dużym szacunkiem. Tylko dlatego że nie ma ludzi idealnych nie dałam wszystkich gwiazdek ;) choć pan doktor na nie zasługuje.