Od blisko 20 lat prowadzę gabinet Dental Clinic na warszawskim Żoliborzu. Zajmuje się stomatologią zachowawczą, estetyczną oraz protetyką i chirurgią implantologiczną. Dzięki ciągłemu podnoszeniu swoich kwalifikacji oferuję nowoczesne sposoby leczenia. Ukoronowaniem dotychczasowych osiągnięć jest uzyskany przeze mnie tytuł Master of Oral Implantology. Ten międzynarodowy stopnień naukowy potwierdza osiągnięcie najwyższych standardów w dziedzinie współczesnej implantologii. Jako jeden z pierwszych Polaków ukończyłem studia podyplomowe z zakresu implantologii stomatologicznej na Uniwersytecie J. W. Goethego we Frankfurcie nad Menem.

Rzadko udzialem się na forach ale w tym wypadku muszę przyznać ze dr Fudalej to naprawde dobry lekarzy. Nie daje 5 gwiazdek bo idealnych lekarzy nie ma ale spokojnie moge go polecic wszystkim.

Dobry lekarz który nie naciąga na leczenie ale mówi ja księ sprawy mają. Przyjął mnie praktycznie z godziny na godzinę bo miałam sytuację awaryjną więc duży plus! Wyszłam na prostą po ostatnim lekarzu...

Bardzo sympatyczny personel i doktor bo wiadomo ze roznie to bywa. Jestem pod wrażeniem wykonanej pracy pana stomatologa. Wypełniono mi kanał za pomoca mikroskopu, nie wiedzialem ze technologia poszla tak do przodu! cenie sobie tluczenie choroby i przebiegu leczenia, lubie wiedziec co sie zaraz bedzie dzialo.

Polecam polecam i jeszcze raz polecam doktora Fudaleja. Świetny lekarz. Jestem pacjentem z polecenia więc mogę polecać go w nieskończoność :)

Bardzo fajny lekarz, umiejętnie tłumaczy leczenie i jest bardzo dokładny. Jest blisko moje domu więc będę korzystać :)

Paweł Fudalej to świetny specjalista, najlepszy lekarz w całej Wawie :) Tak sympatycznego i uśmiechniętego lekarza każdemu życzę! Co do jego kompetencji nie mam żadnych wątpliwości. Dziękuję i polecam jego gabinet.

Ocenę wystawiam po odbyciu kilku wizyt. Dr Fudalej jest godnym polecenia stomatologiem, dlatego otrzymuje wszystkie gwiazdki. Jest bardzo skrupulatnym specjalistą i do tego świetnym człowiekiem.

Bardzo polecam doktora! Świetny człowiek i z prawdziwego zdarzenia lekarz. Nie owija w bawełnę, mówi jak jest. Dla mnie to najważniejsze.

Świetny specjalista i profesjonalny gabinet. Leczę się ja i cła moja rodzina. Bardzo polecam, zarówno jeśli chodzi o leczenie zachowawcze, jak również kwestie bardziej skomplikowane.

Zrobił na mnie bardzo dobre wrażenie. Miły sympatyczny i wszystko mi wytłumaczył. Jest godny polecenia.