Lekarze Implantolog Warszawa

Chirurg stomatolog, Stomatolog

White Dental Clinic
Żeromskiego 1, lok. U9
01-887 Warszawa

Dobrze, że się zdecydowałem. Polecam Pana Lutostańskiego i te gabinety. Czystko, elegancko i dla mnie co najważniejsze bezboleśnie i jak na Warszawskie warunki cena na prawdę przystępna. Istotne było, że lekarz poinformował mnie co i jak i dlaczego tak się dzieje, co będziemy robić i przedstawił jakie są tego koszty, wszystko czarno na białym bez dodatkowego wciskania kosztów na siłę. Jestem zadowolony z całego procesu leczenia. Dla zmotoryzowanych ciężko zaparkować, ...
Opinia dodana przez: Łukasz
{'id': 34431, 'name': u'Warszawa'} Implantolog
                                       lek. dent. Kacper Kalina

lek. dent. Kacper Kalina

Implantolog, Chirurg stomatolog

KalinaDent
ul. Orzycka 8 lok.34a
Warszawa

Jeśli to czytasz, to znaczy że niebawem nie będziesz miał(a) problemów z resekcją, ekstrakcją, implantem itp Zgadzam się z zamieszczonymi komentarzami. Profesjonalnie, genialnie z empatią do pacjenta-mistrz świata!!! Dodam- taktowny, kompetentny i uczciwy. Idź- zrób, to co trzeba zrobić, a myśli krążące wokół mitów i opowieści wolnej treści o bólu, cierpieniu - pożegnasz. Polecam.
Opinia dodana przez: Marzena
                                       lek. dent. Maciej Błoński

lek. dent. Maciej Błoński

Stomatolog, Chirurg stomatolog

CM Babka Medica (Śródmieście)
Słomińskiego 19/517
00-195 Warszawa

Lekarz z powołania wchodząc do pana doktora pacjent zapomina o strachu i jest bardzo profesjonalnie leczony .Serdecznie polecam pana Macieja .
Opinia dodana przez: Wiesława
                                       lek. dent. Dawid Stenka

lek. dent. Dawid Stenka

Stomatolog, Implantolog

Stenka Clinic
ul. Sejmu 4-letniego 2/172
02-972 Warszawa

Właśnie kończę 2 letnią przygodę korekty wady zgryzu. Osiągnięty efekt jest tym wymarzonym! Do tego każda wizyta to czysta przyjemność. Spokojnie,delikatnie,profesjonalnie.Zdecydowanie polecam!
Opinia dodana przez: Natalia
{'id': 34431, 'name': u'Warszawa'} Protetyk
                                       lek. stom. Ehtesham Beheshty Kazerooni

lek. stom. Ehtesham Beheshty Kazerooni

Protetyk, Stomatolog

Gabinet Stomatologiczny UŚMIECH ZDROWIA
Łowicka 23
02-502 Warszawa

Nie muszę sie długo zastanawiać, 5/5 pod każdym możliwym względem :) Wizyta bardzo konkretna, dr odpowiedział na wszystkie moje pytania i upewnił się, że plan leczenia jest dla mnie jasny. Bardzo szanuję takie podejście do pacjenta!
Opinia dodana przez: Patryk
{'id': 34431, 'name': u'Warszawa'} Protetyk
                                       dr Paweł Fudalej

dr Paweł Fudalej

Protetyk, Stomatolog

Centrum Stomatologiczne
Słowackiego 25/2
01-592 Warszawa

Czy ktokolwiek lubi w ogóle chodzić do stomatologa?! Nie wydaje mi się. Sprawa jednak się zmienia, kiedy jesteś w rękach profesjonalistów. Dlaczego polecam gabinet Pana Doktora? Bo to miejsce napawa mnie zawsze optymizmem - przed każdą wizytą! Najprawdopodobniej wpływa na to przyjazna atmosfera, obsługa na najwyższym poziomie oraz "bezbólowe" wizyty. W Warszawie jest wiele dentystów. Trafić na NAJLEPSZEGO to COŚ. Ja wybierając Doktora Pawła trafiłam i szczerze polecam wszystkim jeszcze ...
Opinia dodana przez: Julkaa
{'id': 34431, 'name': u'Warszawa'} Protetyk stomatologiczny
                                       lek. dent. Maria Stenka

lek. dent. Maria Stenka

Protetyk stomatologiczny, Implantolog

Stenka Clinic
ul. Sejmu 4-letniego 2/172
02-972 Warszawa

Witam bardzo polecam pania dr jest po prostu super jako specjalista usuwala mi osemke i pozniej robila implant wszystko bylo super nic nie bolalo rozladowala moj stres przez zarty bylo super pozniej tez nic mnie nie bolalo ,jak przyszedlem zestresowany zaproponowala mi gaz rozweselajacy ale nie bylo takiej potrzeby :) Krys
Opinia dodana przez: krzysztof
                                       lek. dent. Wojciech Radwański

lek. dent. Wojciech Radwański

Stomatolog, Implantolog

Awodent. Przychodnia lekarsko - dentystyczna
Łukasza Gołębiowskiego 2
01-504 Warszawa

Wyjątkowy specjalista, zawsze uśmiechnięty,empatyczny, przed każdym zabiegiem wszystko dokładnie tłumaczy. Szczerze polecam wizytę u dr. Radwańskiego!
Opinia dodana przez: Maria

lek. stom. Przemysław Warszawa

Chirurg stomatolog, Stomatolog

FALDENT
ul. Derkaczy 57 B
04-969 Warszawa

Lekarz na 6-tkę! ale nie wiem czemu nie ma takiej w rankingu? Świetny specjalista i świetny człowiek, czyli dałabym dwie szóstki, a właściwie sześć szóstek. Wreszcie trafiłam w dobre ręce.
Opinia dodana przez: Agnieszka

dr n. med. Wojciech Świątkowski

Chirurg stomatolog, Chirurg szczękowo twarzowy

Laboratorium Bakteriologiczne
aleja Niepodległości 20
02-653 Warszawa

Bardzo chciałbym jeszcze raz podziękować Panu doktorowi za wspaniałą pracę która włożył w usunięcie mojej 8 - emki , zabieg był bezbolesny wszytko w miłej atmosferze jednym słowem pełen profesjonalizm i podeście do pacjenta , wraca wiara w dobrych lekarzy :) . Mój przypadek usunięcia 8 emki nie należał do łatwych z racji tego iż ząb był umiejscowiony przy 7 i krzywo wrośnięty . Minęło 30 min a doktor oznajmił ...
Opinia dodana przez: Patryk

lek. dent. Marcin Łosek