Implantolog Warszawa

lek. dent. Wojciech Radwański

Stomatolog, Protetyk stomatologiczny

Awodent. Przychodnia lekarsko - dentystyczna
Łukasza Gołębiowskiego 2

Za dotychczasową wykonaną prace bardzo Doktorowi dziękuje. Życzę sukcesów w dalszej pracy oraz zdrowia. pacjent

Opinia dodana przez: ed
Implantolog Warszawa lek. stom. Ehtesham Beheshty Kazerooni

lek. stom. Ehtesham Beheshty Kazerooni

Stomatolog, Protetyk

Gabinet Stomatologiczny UŚMIECH ZDROWIA
Łowicka 23

Do Pana Doktora trafiłam z polecenia w sytuacji awaryjnej w 7 miesiącu ciąży. Jestem zachwycona profesjonalizmem i rzetelnością Pana Doktora. Leczenie przebiegło bardzo szybko, sprawnie i praktycznie bez bólu (ze względu na ciążę nie kwalifikowałam się do znieczulenia). Warto podkreślić fachowość i ogromną wprawę Pana Doktora, wszystkie zabiegi były wykonywane konkretnie i pewną ręką, a całość okraszona była sympatyczną i pełną poczucia humoru atmosferą. Naprawdę polecam Pana Doktora Kazerooni :)

Opinia dodana przez: Aleksandra
Implantolog Warszawa lek. stom. Przemysław Lutostański

lek. stom. Przemysław Lutostański

Stomatolog, Protetyk stomatologiczny

White Dental Clinic
Żeromskiego 3A

Dobrze, że się zdecydowałem. Polecam Pana Lutostańskiego i te gabinety. Czystko, elegancko i dla mnie co najważniejsze bezboleśnie i jak na Warszawskie warunki cena na prawdę przystępna. Istotne było, że lekarz poinformował mnie co i jak i dlaczego tak się dzieje, co będziemy robić i przedstawił jakie są tego koszty, wszystko czarno na białym bez dodatkowego wciskania kosztów na siłę. Jestem zadowolony z całego procesu leczenia. Dla zmotoryzowanych ciężko zaparkować, więc ja następnym razem będę metrem ( 1-2 min od metro Słodowiec ) - to tylko taka mała uwaga.

Opinia dodana przez: Łukasz
Implantolog Warszawa lek. dent. Dawid Stenka

lek. dent. Dawid Stenka

Stomatolog, Ortodonta

Stenka Clinic
ul. Sejmu 4-letniego 2/172
02-972 Wilanów, Warszawa

Właśnie kończę 2 letnią przygodę korekty wady zgryzu. Osiągnięty efekt jest tym wymarzonym! Do tego każda wizyta to czysta przyjemność. Spokojnie,delikatnie,profesjonalnie.Zdecydowanie polecam!

Opinia dodana przez: Natalia
Implantolog Warszawa lek. dent. Maria Stenka

lek. dent. Maria Stenka

Protetyk stomatologiczny, Ortodonta

Stenka Clinic
ul. Sejmu 4-letniego 2/172
02-972 Wilanów, Warszawa

Witam bardzo polecam pania dr jest po prostu super jako specjalista usuwala mi osemke i pozniej robila implant wszystko bylo super nic nie bolalo rozladowala moj stres przez zarty bylo super pozniej tez nic mnie nie bolalo ,jak przyszedlem zestresowany zaproponowala mi gaz rozweselajacy ale nie bylo takiej potrzeby :) Krys

Opinia dodana przez: krzysztof
Implantolog Warszawa dr Paweł Fudalej

dr Paweł Fudalej

Stomatolog, Protetyk

Centrum Stomatologiczne
Słowackiego 25/2

Paweł Fudalej to świetny specjalista, najlepszy lekarz w całej Wawie :) Tak sympatycznego i uśmiechniętego lekarza każdemu życzę! Co do jego kompetencji nie mam żadnych wątpliwości. Dziękuję i polecam jego gabinet.

Opinia dodana przez: gosc

dr n. med. Wojciech Świątkowski

Implantolog, Chirurg szczękowo twarzowy

Laboratorium Bakteriologiczne
aleja Niepodległości 20

Osobiście mogę zaświadczyć podpisując się z imienia i nazwiska że te negatywne opinie o panu Wojciechu nie są zmyślone ani sfabrykowane, to raczej opinia kolegi Tomasz należy do jakiegoś pracownika Adentu który wybiela swojego podwładnego który u niego pracuje - kto normalny nazywa stomatologa doktorem? Bardzo pochwalny ten komentarz, aż czuć że ktoś go zmyślił.

Co do samego stomatologa który ma tutaj profil, to wystarczy że opiszę swoją historię. Zgłosiłem się w Lublinie w grudniu 2016 roku z zatrzymaną ósemką, która była naprawdę kiepsko położona, pan Wojciech kazał podpisać mi oświadczenie że może dojść do uszkodzenia nerwu i że zostałem o tym poinformowany. Oświadczenie podpisałem, samo usuwanie trwało z dobrą godzinę z hakiem. Z bólem po zabiegu po tygodniu trafiłem na pogotowie stomatologiczne, gdzie wykonano mi punktowe RTG zębodołu gdzie okazało się że mam nieusuniętą dużą część korzenia zęba. Korzeń usunięto na miejscu, a raczej jego końcówkę. Pan Wojciech oczywiście został o wszystkim poinformowany, ale nie poczuwał się ani do winy ani do wyjaśnienia tej sytuacji. Za zaistniałą sytuację nie przeprosił. To chyba wystarcza do podsumowania nie tylko kompetencji tego stomatologa, ale jego poziomu kultury osobistej i poczuwania się do odpowiedzialności za swoje czyny.

W tym gabinecie w Lublinie już chyba nie pracuje, ale widać że gabinety zmienia jak rękawiczki - chyba znam powód dla którego nie potrafi zagrzać gdzieś etatu na stałe.

Opinia dodana przez: Marcin Golecki
Implantolog Warszawa dr n. med. Paweł Głębowski