Lekarz na 6-tkę! ale nie wiem czemu nie ma takiej w rankingu? Świetny specjalista i świetny człowiek, czyli dałabym dwie szóstki, a właściwie sześć szóstek. Wreszcie trafiłam w dobre ręce.

Od pierwszej wizyty zupelnie przypadkowej u Pana Przemyslawa Warszawy czulam sie tam komfortowo i pewnie , sprawna reka, konkretny ,zdecydowany lekarz a przy tym ,,normalny,, z poczuciem humoru czlowiek i mimo ze musze dojechac do gabinetu 50km wiem ze warto...

Gorąco polecam! Bardzo rzetelny. Pierwszy raz trafiłam do doktora Warszawy ponad 10 lat temu i nie zmieniłam stomatologa od tego czasu. Nie miałam w późniejszym czasie problemów z żadnym zębem który był leczony u tego stomatologa.

Miły, kompetentny. Wyleczył zęby, z którymi nie poradzili sobie inni dentyści. Taki dr House od zębów. Oczywiście dr House w najlepszym tego słowa znaczeniu.Genialny. Polecam!

3 ósemki elegancko wyrwał. Czwarta zaraz do wyrwania. Miły, dowcipny. Polecam. Przypomina trochę Shreka:)

Leczę się u Pana Doktora od dwóch lat w Max-Dencie...jest świetnym lekarzem, uratował mi ząb który zdaniem innego lekarza miał być do usunięcia...także jak najbardziej polecam. POZDRAWIAM ANNA

POZDRAWIAM ANNA

Zdecydowanie polecam. Za cierpliwość, za chęci, za podejście nie jak do problemu tylko jak do pacjenta, za humor i atmosferę w gabinecie. No i za ratunek przed wylotem :)

Zdecydowanie polecam.
No i za ratunek przed wylotem :)

Zdecydowałem się na leczenie kanałowe u dr. Przemysława Warszawy, mimo że czytałem poprzednią opinię na ten temat. Wizyt było chyba z pięć, więc się narobił i na koniec miał chyba trochę dosyć. Stosował różne tajemnicze procedury. Ostatnia wizyta trwała 1 godzinę i 20 minut. Jego asystent powiedział, że będzie kosztować 180 zł, ale potem wyparł się tego i musiałem zapłacić 240. Ząb jak na razie w porządku. Pozdrawiam Marcin Bieniada

Pozdrawiam
Marcin Bieniada

Cudowny ...Leczę u tego przemiłego Pana ząbki córce i jestem bardzo zadowolona.Generalnie średnio ufam lekarzom i raczej ciężko mi dogodzić ,dlatego szczególnie polecam tego stomatologa...bo pomijając jego urok osobisty oraz fantastyczne podejście do dziecka...jest głównie osobą bardzo skuteczną , rzeczową i bystrą.POLECAM...

Trafiłem do dr Warszawy z leczeniem kanałowym. Najpierw sprawiał dobre wrażenie- miły, kompetentny, rzetelny... Ale po tym jak leczenie kanałowe jednego zęba zaczęło się wydłużać do okresu 3 miesięcy pomyslałem, że coś jest nie tak... Czyszczenie kanałow zajęło jakieś 5 wizyt- każda średnio po 150-200 zl. Po 4 miesiącach ząb nie wytrzymał i się złamał- nie doczekał wypelnienia. Inna dentystka wyleczyła mi zęba 3 kanałowego na 3 wizytach (łącznie z dużym wypełnieniem). Do tego zawsze opuźnienia i czekałem od 20 do 40 min pod gabinetem... Ale pan dr jest b. miły...