FALDENT

Opieka medyczna
Dostępność informacji
Wyposażenie pomieszczeń
Kompleksowość leczenia

Lekarze kompetentni, natomiast standard obsługi pacjentów to jakaś kpina. Nigdy nie zostałam przyjęta o umówionej godzinie, wieczne opóźnienia o których nikt nie raczy poinformować. Ostatnio przez godzinę siedziałam w poczekalni i nikt nie udzielił mi żadnej informacji, ostatecznie wizyta się nie odbyła bo nie mogłam dłużej czekać. Recepcjonistka nieuprzejma, niesympatyczna. Klinika nie posiada cennika usług. Nigdy nie można oszacować ile się zapłaci bo nie wiadomo co ile warte. Płatności kartą nie przyjmują a do najbliższego bankomatu kawał drogi.

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat placówki
Przeczytaj poradnik dodawania opinii