Zdecydowanie polecam tego lekarza. Kompetentny z dobrym podejściem do pacjenta. Stara się zawsze pomóc.

Rewelacyjny dentysta. Sympatyczny i zawsze pamięta swoich pacjentow nawet jak byli u niego pól roku temu i wie co im robil w uzębieniu. Gorąco polecam

Doskonały dentysta - najlepszy jakiego spotkałam na swojej drodze. Polecam go wszystkim !

Genialny dentysta - spokojny, cierpliwy, wyrozumiały, kompetentny - przekonał mnie-panikarę do tego, że można leczyć zęby bezboleśnie. Nawet wyrwanie zęba obyło się bez bólu. Rewelacja - z wielką radością oddaję mu resztę swojego uzębienia do naprawy :)

Polecam w 100%. Człowiek pełen profesjonalizmu i estetyki, a za razem uśmiechu. Wyleczyl mi wiele zebów jak i mojej rodzinie. Jedyny taki specjalista w swojej dziedzinie.

Bardzo,ale to bardzo polecam pana doktora Warszawa:)Jest to jeden z najlepszych stomatologów jakich miałem. Pan doktor jest bardzo miły, a wizyty przebiegają zawsze w przyjaznej atmosferze. Zabiegi które wykonywał pan doktor odbywały się bez bólu nawet wyrywanie ósemek:) Dla niego liczy się tylko i wyłącznie dobro pacjentów:) Z czystym sumieniem mogę wszystkim polecić pana doktora:)

Gorąco polecam pana doktora. Uważam, że to świetny profesjonalista w swojej dziedzinie. Leczę się z całą rodziną u pana doktora. Jeszcze raz polecam. Leczymy się u pana doktora w Biorenix-Faldent.

Jest to naprawdę świetny lekarz.Jego dokładność i precyzja mnie zachwyca:)Pomógł mi zakończyć problem z próchnicą:) Jedynie co mogę zrobić dla doktora to polecać GO innym:) Leczę się w Klinice Stomatologicznej Biorenix-Faldent w falenicy. Klinika też super:)

Jest to najlepszy stomatolog jakiego miałem, wyjątkowo kompetentny, cierpliwy i dokładny. Leczę się już ponad dwa lata, wyleczył mi istniejące od lat stany zapalne, na które nikt wcześniej nie zwrócił nawet uwagi, wyreperował zęby, których inni nie chcieli nawet ruszyć, nie zostawił nawet trudnych zębów z wielotygodniowym leczeniem kanałowym. Jest tak wyjątkowy, że ma pacjentów z odległych miejsc, którzy podobnie jak ja nie chcą mieć innego lekarza. W wyrywaniu zębów jest mistrzem, miałem usuwane ósemki - bez żadnego bólu, opuchlizny, komplikacji. Żałuję tylko, że tak późno natrafiłem na doktora. Placówka jest bardzo dobrze wyposażona, nadzwyczaj czysta, przy tym ceny leczenia nie są wygórowane, koszt 100 zł jaki wpisałem, to mniej więcej średnia cena jednej wizyty jaką płacę, dokładnie nie mogę napisać, bo nie znam cennika. Zdecydowanie mogę polecić wszystkim, sam też na pewno nie zmienię już lekarza, chyba że doktor zmieni zawód.