Od blisko 20 lat prowadzę gabinet Dental Clinic na warszawskim Żoliborzu. Zajmuje się stomatologią zachowawczą, estetyczną oraz protetyką i chirurgią implantologiczną. Dzięki ciągłemu podnoszeniu swoich kwalifikacji oferuję nowoczesne sposoby leczenia. Ukoronowaniem dotychczasowych osiągnięć jest uzyskany przeze mnie tytuł Master of Oral Implantology. Ten międzynarodowy stopnień naukowy potwierdza osiągnięcie najwyższych standardów w dziedzinie współczesnej implantologii. Jako jeden z pierwszych Polaków ukończyłem studia podyplomowe z zakresu implantologii stomatologicznej na Uniwersytecie J. W. Goethego we Frankfurcie nad Menem.

To jest lekarz godny polecenia, dobrze tłumaczy przebieg całego leczenia i cierpliwie odpowiada na pytania ;) wie jak uspokoić panikarę :D więcej informacji o nim znajdziecie tutaj fudalej.com

Mam ogromne zaufanie do Pana Pawła Fudaleja. Implanty prezentują się dokosnale :) Absolutnie polecam!!!

Bardzo dobry lekarz, a do implantów ma rękę jak mało kto! W końcu studia we Frankfurcie to nie takie byle co ;) Polecam!

Bardzo dobry specjalista. Mieszkam w sąsiedztwie jego gabinetu wiec razem z rodzina korzystam z jego uslug. Przy tym jest konkretny, rozmywa wszelkie watpliwości związane z leczeniem itd. Polecam go!

Paweł do po prostu świetny lekarz i człowiek. Doskonale radzi sobie z bardzo wymagającymi pacjentami - wiem coś o tym ;) Polecam jego gabinet, bo mam do niego po prostu zaufanie. Pozdrawiam!

Absolutnie lekarz godny polecenia, świetny człowiek! Jeśli chodzi o implanty to mistrz w swoim fachu. Przy okazji serdecznie pozdrawiam wyśmienitą asystentkę p. Iwonę :)

Ja wypowiem się krótko: Paweł Fudalej = zadowolony pacjent :) godny zaufania lekarz i bardzo dobry specjalista - szczególnie jeśli chodzi o implanty.

Zdecydowanie polecam dra Fudaleja, świetny specjalista! Poświęca tyle czasu ile potrzebujesz i tłumaczy krok po kroku etapy leczenia - nie każdy stomatolog ma to we krwi :)

Trafiłam do pana Fudaleja z polecenia i jest to faktycznie dobry specjalista. Trochę rozeznałam sytuację i w praktyce potwierdza się jego doświadczenie szczególnie implantologiczne bo z takie korzystałam. Jeśli ktoś poszukuje lekarza implantologa to mogę polecić dr pawła - przynajmniej na konsultację aby się samemu przekonać.

Doktor Paweł Fudalej to naprawdę wybitny stomatolog, a przy tym przyjemny i miły człowiek. Wykonywałam u doktora kilka zabiegów i jestem bardzo zadowlona z efektów. Szczerze polecam!