Od blisko 20 lat prowadzę gabinet Dental Clinic na warszawskim Żoliborzu. Zajmuje się stomatologią zachowawczą, estetyczną oraz protetyką i chirurgią implantologiczną. Dzięki ciągłemu podnoszeniu swoich kwalifikacji oferuję nowoczesne sposoby leczenia. Ukoronowaniem dotychczasowych osiągnięć jest uzyskany przeze mnie tytuł Master of Oral Implantology. Ten międzynarodowy stopnień naukowy potwierdza osiągnięcie najwyższych standardów w dziedzinie współczesnej implantologii. Jako jeden z pierwszych Polaków ukończyłem studia podyplomowe z zakresu implantologii stomatologicznej na Uniwersytecie J. W. Goethego we Frankfurcie nad Menem.

Trafiłam do pana Fudaleja z polecenia i jest to faktycznie dobry specjalista. Trochę rozeznałam sytuację i w praktyce potwierdza się jego doświadczenie szczególnie implantologiczne bo z takie korzystałam. Jeśli ktoś poszukuje lekarza implantologa to mogę polecić dr pawła - przynajmniej na konsultację aby się samemu przekonać.

Bardzo dobry lekarz, a do implantów ma rękę jak mało kto! W końcu studia we Frankfurcie to nie takie byle co ;) Polecam!

Mam ogromne zaufanie do Pana Pawła Fudaleja. Implanty prezentują się dokosnale :) Absolutnie polecam!!!

Zrobił na mnie bardzo dobre wrażenie. Miły sympatyczny i wszystko mi wytłumaczył. Jest godny polecenia.

POlecam doktora bo to bardzo dobry lekarz z dużym doświadczeniem w implantach. PLusem jest też parking w pobliżu gabinetu.

Po przeczytaniu powyższych opinii o dr Pawle wybrałem się na wizytę i okazało się, że nie ma przesady w tym co piszą inni. Doktor jest bardzo sympatyczny, przede wszystkim zna się na rzeczy i widać, że lubi to co robi. Jest kompetentny, konkretny i solidny. Myślę, że takie opinie jak moja tylko potwierdzą jego profesjonalizm :)

zdecydowanie polecam, fajny lekarz i bardzo miły zespół, bardzo profesjonalnie przeprowadzona wizyta konsultacyjna - na pewno do zobaczenia...

Polecam Klinikę Pana Pawła wszystkim, którzy chcą mieć śliczny uśmiech:)Jestem jego wieloletnią pacjentką, zazwyczaj korzystałam z wybielania zębów, tym razem "skusiłam" się na implant, ze względów estetycznych. Dla wszystkich, którzy się boją tego zabiegu mówię - nie ma czego! Nic nie boli, a cały zabieg od A do Z trwał 4 miesiące, włącznie z gojeniem. A samo umieszczenie implantu trwało nie całe 2 godziny. Super wygląda, ma kolor identyczny jak pozostałe zęby i tak na prawdę wogóle nie odczuwam, że jest to "obce" ciało:) W klinice dr Fudaleja dowiedziałam się wszystkiego na temat tego zabiegu, kosztów, itd. Od wielu lat ma profesjonalne podejście do Pacjenta!

Zdecydowanie polecam dra Fudaleja, świetny specjalista! Poświęca tyle czasu ile potrzebujesz i tłumaczy krok po kroku etapy leczenia - nie każdy stomatolog ma to we krwi :)

Ja wypowiem się krótko: Paweł Fudalej = zadowolony pacjent :) godny zaufania lekarz i bardzo dobry specjalista - szczególnie jeśli chodzi o implanty.