Od blisko 20 lat prowadzę gabinet Dental Clinic na warszawskim Żoliborzu. Zajmuje się stomatologią zachowawczą, estetyczną oraz protetyką i chirurgią implantologiczną. Dzięki ciągłemu podnoszeniu swoich kwalifikacji oferuję nowoczesne sposoby leczenia. Ukoronowaniem dotychczasowych osiągnięć jest uzyskany przeze mnie tytuł Master of Oral Implantology. Ten międzynarodowy stopnień naukowy potwierdza osiągnięcie najwyższych standardów w dziedzinie współczesnej implantologii. Jako jeden z pierwszych Polaków ukończyłem studia podyplomowe z zakresu implantologii stomatologicznej na Uniwersytecie J. W. Goethego we Frankfurcie nad Menem.

Bardzo polecam gabinet dentysty Pawła Fudaleja. Od pierwszej rozmowy telefonicznej aż po samo leczenie czułam się obsłużona w naprawdę sympatyczny sposób. To miłe miejsce z pozytywnymi ludźmi :) Serdecznie wam wszystkim polecam!

Bardzo polecam doktora Pawła Fudaleja!!! To super sympatyczny lekarz!!! Bardzo celnie mnie zdiagnozował choć nie byłam prostym przypadkiem. Miły personel i przyjemne wnętrze. Odrobinę problem z parkingkiem. Pozdrawiam serdecznie wszystkich!!!

Polecam polecam i jeszcze raz polecam doktora Fudaleja. Świetny lekarz. Jestem pacjentem z polecenia więc mogę polecać go w nieskończoność :)

Bardzo polecam doktora! Świetny człowiek i z prawdziwego zdarzenia lekarz. Nie owija w bawełnę, mówi jak jest. Dla mnie to najważniejsze.

Bardzo fajny lekarz, umiejętnie tłumaczy leczenie i jest bardzo dokładny. Jest blisko moje domu więc będę korzystać :)

Ogromnie cenie sobie tego lekarza. Gołym okiem widać że doktor Paweł Fudalej poświęcił tej pracy całe swoje życie. To jest jego pasja...to podejście do pacjenta...troska...żeby tylko więcej takich było!!!

Naprawdę dobry lekarz. Lecznie kanałowe miałem. Lekarz podjął się tego po innym dentyście, który trochę mi popsuł temat. Miło i przyjemnie - jak nie u denetysty ;)

Od poczatku bardzo szybki kontakt. Diktor Pawel wzial pod uwage moja awaryjną sytuacje i przyjal mnie miedzy swoimi pacjentami. Bardzo za to dziekuje. Superr!!!

Paweł do po prostu świetny lekarz i człowiek. Doskonale radzi sobie z bardzo wymagającymi pacjentami - wiem coś o tym ;) Polecam jego gabinet, bo mam do niego po prostu zaufanie. Pozdrawiam!

Bardzo sympatyczny personel i doktor bo wiadomo ze roznie to bywa. Jestem pod wrażeniem wykonanej pracy pana stomatologa. Wypełniono mi kanał za pomoca mikroskopu, nie wiedzialem ze technologia poszla tak do przodu! cenie sobie tluczenie choroby i przebiegu leczenia, lubie wiedziec co sie zaraz bedzie dzialo.