Od blisko 20 lat prowadzę gabinet Dental Clinic na warszawskim Żoliborzu. Zajmuje się stomatologią zachowawczą, estetyczną oraz protetyką i chirurgią implantologiczną. Dzięki ciągłemu podnoszeniu swoich kwalifikacji oferuję nowoczesne sposoby leczenia. Ukoronowaniem dotychczasowych osiągnięć jest uzyskany przeze mnie tytuł Master of Oral Implantology. Ten międzynarodowy stopnień naukowy potwierdza osiągnięcie najwyższych standardów w dziedzinie współczesnej implantologii. Jako jeden z pierwszych Polaków ukończyłem studia podyplomowe z zakresu implantologii stomatologicznej na Uniwersytecie J. W. Goethego we Frankfurcie nad Menem.

Tylko polecać polecać i jeszcze raz polecać i cieszyć się pięknym uśmiechem od doktora Pawła Fudaleja. Serdecznie pozdrawiam i ściskam!!!

Ansolutnie najlepszy lekarz na Żoliborzu... DOktor Fudalej jest przemiłym człowiekiem, bardzo zawsze dba o swoich pacjentów. Jestem tego żywym przykładem. Serdecznie go polecam!!!

Ogromnie cenie sobie tego lekarza. Gołym okiem widać że doktor Paweł Fudalej poświęcił tej pracy całe swoje życie. To jest jego pasja...to podejście do pacjenta...troska...żeby tylko więcej takich było!!!

POlecam doktora bo to bardzo dobry lekarz z dużym doświadczeniem w implantach. PLusem jest też parking w pobliżu gabinetu.

Bardzo taktowny lekarz, pracuje z wielkim wyczuciem. Pacjentów traktuje z dużym szacunkiem. Tylko dlatego że nie ma ludzi idealnych nie dałam wszystkich gwiazdek ;) choć pan doktor na nie zasługuje.

Bardzo polecam doktora Pawła Fudaleja!!! To super sympatyczny lekarz!!! Bardzo celnie mnie zdiagnozował choć nie byłam prostym przypadkiem. Miły personel i przyjemne wnętrze. Odrobinę problem z parkingkiem. Pozdrawiam serdecznie wszystkich!!!

dobry lekarz, trochę problem z parkingiem ale do ogarniecia - sympatyczny w kontakcie, fajny gabinet, zgrany personel

Bardzo polecam gabinet dentysty Pawła Fudaleja. Od pierwszej rozmowy telefonicznej aż po samo leczenie czułam się obsłużona w naprawdę sympatyczny sposób. To miłe miejsce z pozytywnymi ludźmi :) Serdecznie wam wszystkim polecam!

Naprawdę dobry lekarz. Lecznie kanałowe miałem. Lekarz podjął się tego po innym dentyście, który trochę mi popsuł temat. Miło i przyjemnie - jak nie u denetysty ;)

Zostałam poproszona o udzielenie opinii na temat doktora Pawła Fudaleja i nie może być ona inna niż tylko pozytywna :) to świetny lekarz któremu ufa cała moja rodzina i mogę go polecić wszystkim. Nawet dentofobom :)