Od blisko 20 lat prowadzę gabinet Dental Clinic na warszawskim Żoliborzu. Zajmuje się stomatologią zachowawczą, estetyczną oraz protetyką i chirurgią implantologiczną. Dzięki ciągłemu podnoszeniu swoich kwalifikacji oferuję nowoczesne sposoby leczenia. Ukoronowaniem dotychczasowych osiągnięć jest uzyskany przeze mnie tytuł Master of Oral Implantology. Ten międzynarodowy stopnień naukowy potwierdza osiągnięcie najwyższych standardów w dziedzinie współczesnej implantologii. Jako jeden z pierwszych Polaków ukończyłem studia podyplomowe z zakresu implantologii stomatologicznej na Uniwersytecie J. W. Goethego we Frankfurcie nad Menem.

bardzo fajny lekarz i dobra lokalizacja bo mam blisko:) nie jest bufoniasty tak jak moi poprzedni lekarze! Choc widac ze troche sie spieszy wszystko zrobil dokladnie. I to jest chyba najwazniejsze ze przyklada sie do pracy a nie do gadania:) dla mnie git!

Polecam, bo okazal sie bardzo dobrym specjalista. Skorzystalem z leczenia implantologicznego, i choc wielu lekarzy pewnie potrafi to zrobic, to jednak gwarancja ze implant sie nie rozleci, albo Bog wie co sie z nim stanie, jest najwazniejsza. Odsylam do gabinetu dr Fudaleja!

Baardzo fajny lekarz:))) lubi pozartowac i porozmawia jak czlowiek z czlowiekiem. Korzystam z jego uslug juz pare dobrych lat i ani mysle zmieniac gabinet. Inni lekarze moga brac z niego przyklad!

Bardzo kompetentny lekarz! Super Klinika! Jak ktoś szuka gabinetu w którym profesjonalnie robią implanty to spokojnie mogę polecić dr Pawła. Nie będziecie zawiedzeni:)!

Jestem bardzo miło zaskoczony dr Fudalejem, kapitalny lekarz i człowiek. Profesjonalny i doświadczony ortodonta! Polecam wszystkim niezdecydowanym!!!

Świetny lekarz, wyśmienita obsługa i co najważniejsze efekty leczenia super! pozdrowionka dla wszystkich:)))

Dr Fudalej w mojej ocenie to bardzo kompetentny lekarz. Bardzo profesjonalny i uczciwy:)

Wszystkie zęby leczone przez Fudaleja nadawały się do wyrwania. Jedn z zębów został wyrwany 3 tygodnie po założeniu korony, za którą zapłaciłam Fudalejowi 1000 zł. W 2 zębach, kto leczył mi kanałowo musiałam robić resekcję korzenia. Mam ogromny żal do tego człowieka, bo straciłam nie tylko zęby, ale też ogromne pieniądze.

Zdecydowanie polecam, jeden z najbardziej kompetentnych i uprzejmych lekarzy u których byłam. I pragnę dodać, ze niepochlebne komentarze o tym stomatalogu to najpewniej komentarze, bądź co bądź, słabszej i zazdrosnej o sukcesy konkurencji. jeszcze raz polecam!

Polecam lekarza w 100%, zrobiony ząb jest super !!!Jestem bardzo zadowolona z wizyty, napewno będe stałą pacjentką.