Jestem bardzo zadowolona z efektów leczenia u dr Huk. Potrafi bardzo jasno wszystko wytłumaczyć i dzięki Niej mogę się teraz śmiać od ucha do ucha. Wspaniała, kompetentna doktor stomatolog. Dziękuję!

Prawdziwa profesjonalistka w pełnym tego słowa znaczeniu!!!! Pani Wioletta Huk ma wielkie serce do małych pacjentów (byłam na wizycie z 3,5 letnim synkiem) bardzo miła uśmiechnieta bardo duzo rozmawiała z synkiem starajac sie "zagadac ból" ;) synek mial wybitna jedynke w przedszkola jako jedyna stomatolog w całym powiecie pruszkowskim podjela sie ponownego wstawienia tego zabka z nadzieja ze moze uda sie go uratowac ;) nie wiemy jaki bedzie final ale ja jestem zachwycona podejsciem fachowym oraz serdecznym w ciaglym usmiechu rozmawia z pacjentami objasnia szczegolowo przebieg leczenia oraz na koniec nagradza dzielnych pacjentów ;) Polecam ze szczerego serca i pozdrawiam pania doktor napewno od wczoraj ma 3 nowych pacjentow synka , meza oraz mnie polecam wszystkim goraco taki stomatolog to prawdziwy Anioł!!! Wioleta Kalinowska ;)

Pani Dr jest osobą b.kompetentną,zęby,które gdzie indziej chciano mi usunąc wyleczyła mi elegancko,licówkami poprawiła ich wygląd w efekcie mam zdrowe zęby i piękny regularny uśmiech. A wszystko to w bardzo miłej atmosferze,bez jakiegokolwiek bólu i stresu.Gorąco polecam Panią Dr,to prawdziwa profesjonalistka.

wygląd w efekcie mam zdrowe zęby i piękny regularny uśmiech.