dr n. med. Piotr Okoński

Protetyk, Stomatolog

Doskonały specjalista! Wszystko profesjonalnie, sprzęt i materiały najlepszej jakości. No i oczywiście niesamowita rzetelność w pracy dr Okońskiego

Świetny specjalista, bardzo dokładny i delikatny, na bieżąco tłumaczył wszystkie etapy leczenia przedstawiając wszystkie za i przeciw konkretnych rozwiązań. Efekt leczenia jest dokładnie taki jak miał być. Poza tym pan doktor jest bardzo sympatyczną osobą.

Poza tym pan doktor jest bardzo sympatyczną osobą.

Najlepszy ze stomatologów z jakimi miałam kontakt w swoim życiu. Z usług doktora Okońskiego korzystamy całą rodziną od kilkunastu lat. Jest kompetentny, dokładny, delikatny i doświadczony. Poza tym jest to lekarz o wysokiej kulturze, postępujący etycznie.

Szkoda że te opinie znalazłem tak późno, niestety muszę je potwierdzić dno i metr mułu. nie polecam partacza....

Niestety mogę tylko potwierdzić opinię powyżej. Brak delikatności! Metody i narzędzia pracy nie wyglądają na zbyt nowoczesne. Odradzam!

Za wizytę wstępną, tylko ogólny przegląd zapłaciłem 190 zł. Pytanie, za co? Brak zupełnych kompetencji.Chęć zysków przysłania mu podstawowe zasady kulturalnego zachowania. Odradzam. Proszę też nie wierzyć pani z rejestracji, twierdzącej, że do pana doktora nie ma miejsc, ale w drodze wyjątku postara się coś znaleźć. Zwykły marketing!!!