lek. dent. Paweł Cichosz

Chirurg stomatolog, Protetyk

3,5
3,7

"złote ręce" - polecam w 100 proc. Pan doktor usunął skomplikowane ósemki w 30 sekund. Wcześniej straszono mnie, że to może potrwać około godziny.

super profesjonalny: robił mi 4 implanty .odbudowę kości,2 resekcje

super profesjonalny: robił mi 4 implanty .odbudowę kości,2 resekcje

jest super, wszczepił mi 4 implanty, robi to błyskawicznie i profesjonalnie, jest pewny tego co robi, miły i budzi bardzo duze zaufanie, do tego komunikatywny, gorąco polecam, jak implanty to tylko u niego!!

Lekarz niezwykle kompetentny. Dla pacjenta ważne jest zdecydowanie lekarza. Kładąc się na fotel, czujesz, że jestes w bardzo dobrych rękach. Zna się na fachu i ma dobry kontakt z pacjentem. Przy trm jest miły, dowcipny i niesamowicie przystojny.

zero kontaktu z pacjentem. brak informowania o działaniach, które zamierza podjąć. Po pół godzinie walczenia z ósemką na moje pytanie, czy jednak może odstąpimy od jej usunięcia skoro ta nie drgęła- stwierdził, że to mój ząb i moja decyzja. Facet mógłby popracować nad empatią, bo umiejętnościami chirurgicznymi się nie wykazał.

lekarz jest naprawdę rewelacyjny, osemkę zatrzymaną usunoł w 15 minut, a inny lekarz powiedział że zabieg będzie trwać około godziny !!!. znajomwj wszczepił 3 implanty i zrobił na tym korony - jest bardzo zadowolona.