lek. dent. Maria Jach-Mierzwińska

Stomatolog

Liczba opinii: 1
Średnia ocen:5,0/5
Opinie:1
Zaufanie do kompetencji
5,0
Tłumaczenie choroby i leczenia
5,0
Poświęcony czas
5,0
Kompleksowość podejścia
5,0
Uprzejmość
5,0
Godny polecenia
5,0
Dodaj opinię

Opinie pacjentów

Sortuj wg
5/5
Zaufanie do kompetencji
5,0
Tłumaczenie choroby i leczenia
5,0
Poświęcony czas
5,0
Kompleksowość podejścia
5,0
Uprzejmość
5,0
Godny polecenia
5,0

Do dr Jach trafiłam zrezygnowana po leczeniu u innego ortodonty, który po 2 latach stwierdził, że nie jest w stanie zamknąć diastemy powstałej w trakcie noszenia aparatu i zaproponował jej wypełnienie. Dr Jach w pół roku ustawiła moje zęby tak, że nie tylko zamknęła diastemę, ale nie powstały szpary między innymi zębami i w rezultacie żadne wypełnienia nie są potrzebne! Dr Jach to profesjonalistka z ogromną wiedzą, zawsze przygotowana do wizyty, opowiada co zamierza zrobić w jej trakcie i jakich rezultatów w związku z tym oczekuje, cierpliwie i wyczerpująco odpowiada ...

Do dr Jach trafiłam zrezygnowana po leczeniu u innego ortodonty, który po 2 latach stwierdził, że nie jest w stanie zamknąć diastemy powstałej w trakcie noszenia aparatu i zaproponował jej wypełnienie. Dr Jach w pół roku ustawiła moje zęby tak, że nie tylko zamknęła diastemę, ale nie powstały szpary między innymi zębami i w rezultacie żadne wypełnienia nie są potrzebne!
Dr Jach to profesjonalistka z ogromną wiedzą, zawsze przygotowana do wizyty, opowiada co zamierza zrobić w jej trakcie i jakich rezultatów w związku z tym oczekuje, cierpliwie i wyczerpująco odpowiada na wszystkie pytania pacjenta. Swoim zaangażowaniem zaskarbiła sobie moje pełne zaufanie. Cieszę się, że na nią trafiłam :)

WięcejMniej
Dodaj opinię

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza.
Przeczytaj poradnik dodawania opinii.

  • Zaufanie do kompetencji
  • Poświęcony czas
  • Godny polecenia
  • Tłumaczenie choroby i leczenia
  • Kompleksowość podejścia
  • Uprzejmość
Strefa lekarza Zaloguj się Zarejestruj się
display statdisplay statlastseen stat