lekarz Ewa Dąbrowska

Bardzo miła, dokladna i kompetentna Pani doktor. Dużo czasu poświęca pacjentowi, wszystko dokładnie tłumaczy. Gorąco polecam.

Pani Doktor bardzo dobra. Jedyne co jej można zarzucić to jest fakt, że gdy przepisuje okulary to poleca wykupić je w gabinecie na Placu Wolności. Twierdzi, że tam nie mają chińskich szkieł. Niestety zakupiłam w owym gabinecie 2 pary okularów i po 5 miesiącach szkiełka obu zaszły matową mgłą! Panie w zakładzie powiedziały, że to wynik tego, iż kurz dostaje się do futerału... Optyk bardzo drogi! I do tego jakość szkieł beznadziejna! Ostrzegam! Idzcie zapytajcie o ceny przepisanych okularów w innych zakładach-dużo zaoszczędzicie! I jakość prawdopodobnie otrzymacie lepszą.

Pani Doktor Ewa Dąbrowska to wspaniały lekarz okulista, według mnie najlepszy w Rzeszowie. Wykonuje bardzo wiele szczegółowych badań, ma nowoczesny sprzęt, interesuje się pacjentem, poświęca mu sporo czasu, jest bardzo miła, uprzejma, kompetentna. Polecam Wszystkim tą Panią Doktor, a szczególnie diabetykom. Joanna, Rzeszów

Joanna, Rzeszów