lekarz Ewa Dłużniewska

Internista

Liczba opinii: 1
Średnia ocen:5,0/5
Opinie:1
Zaufanie do kompetencji
5,0
Tłumaczenie choroby i leczenia
5,0
Poświęcony czas
5,0
Kompleksowość podejścia
5,0
Uprzejmość
5,0
Godny polecenia
5,0
Dodaj opinię

Opinie pacjentów

Sortuj wg
5/5
Zaufanie do kompetencji
5,0
Tłumaczenie choroby i leczenia
5,0
Poświęcony czas
5,0
Kompleksowość podejścia
5,0
Uprzejmość
5,0
Godny polecenia
5,0

Lekarz ten zawsze wysłucha pacjenta oraz przepisze niezbędne badania w celu postawienia diagnozy. Jest osobą miłą w obyciu. Z powodzeniem leczy m.in. nadciśnienie tętnicze przy wysokich wartościach początkowych (170/100) z wysokimi skokami (do 220/140 w moim przypadku). Po wykonaniu badań mających na celu wykrycie przyczyny i zażywaniu przepisanych leków wartości ciśnienia uległy całkowitemu unormowaniu w przeciągu kilku miesięcy. Lekarza tego polecam zarówno do leczenia chorób krótkich (grypa, zapalenie oskrzeli, krtani. itp.) jak i leczenia chorób przewlekłych oraz wrodzonych, które zostały prawidłowo u mnie rozpoznane. Stan chorego kontrolowany jest poprzez wizyty ...

Lekarz ten zawsze wysłucha pacjenta oraz przepisze niezbędne badania w celu postawienia diagnozy. Jest osobą miłą w obyciu.

Z powodzeniem leczy m.in. nadciśnienie tętnicze przy wysokich wartościach początkowych (170/100) z wysokimi skokami (do 220/140 w moim przypadku). Po wykonaniu badań mających na celu wykrycie przyczyny i zażywaniu przepisanych leków wartości ciśnienia uległy całkowitemu unormowaniu w przeciągu kilku miesięcy.

Lekarza tego polecam zarówno do leczenia chorób krótkich (grypa, zapalenie oskrzeli, krtani. itp.) jak i leczenia chorób przewlekłych oraz wrodzonych, które zostały prawidłowo u mnie rozpoznane.

Stan chorego kontrolowany jest poprzez wizyty kontrolne oraz badania laboratoryjne i/lub obrazowe zależnie od choroby, na którą choruje pacjent.

Doktor nigdy nie bagatelizuje problemów pacjenta, jeżeli pacjent czuje uporczywy ból, może liczyć na odpowiednie badania obrazowe i inne w celu ustalenia przyczyny. Może także liczyć na skierowanie do specjalisty lub na L-4, o ile posiada ubezpieczenie NFZ.

WięcejMniej
Dodaj opinię

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza.
Przeczytaj poradnik dodawania opinii.

  • Zaufanie do kompetencji
  • Poświęcony czas
  • Godny polecenia
  • Tłumaczenie choroby i leczenia
  • Kompleksowość podejścia
  • Uprzejmość

Copyright ©2018 RankingLekarzy.pl

Strefa lekarza Zaloguj się Zarejestruj się
display statdisplay statlastseen stat