lekarz Ewa Drop-Kubów

Laryngolog, Foniatra

To nie lekarz, to coś gorsze od konowała.

To nie lekarz, to coś gorsze od konowała.

Ja i mój trzy letni synek jesteśmy bardzo zadowoleni z wizyty. Pani doktor ma dobre podejście to dzieci.

nie mam zastrzezen do p.Kubów.dobry laryngolog.leczy moją rodzine pare ładnych lat.troszke gaduła,ale idąc do fryzjera,kosmetyczki spotkamy się z tym samym.lepsze to aniżeli recepta,100zł i czekam na kolejną wizytę.

Polecam bez zarzutu laryngolog-foniatria,ponieważ chodziłem do innego w Namysłowie i nic nie wykrył (że na tle alergicznym i tak męczył mnie 4lata idio..) atu za 1 razem dokładne badania i wysłany zostałem na wyniki--trafna diagnoza-leczenie trwa czuję dużo lepiej i mogę jechać zagranicę ,całą rodzinę będę wysyłał do tej Pani.POLECAM.

Jest to jeden z niewielu lekarzy, który nie robi różnic w leczeniu państwowym i prywatnym. Miałam okazję doświadczyć jednego i drugiego, więc mogę porównać. Znajomi, którym poleciłam Panią Doktor też są zadowoleni z jakości wizyt i dobrego leczenia.

Moją rodzinę Pani Doktor leczy od 20 lat, już kolejne pokolenia. Zawsze trafnie stawia diagnozy, które niejednokrotnie potwierdzają specjaliści z placówek klinicznych Wrocławia, Opola, Katowic. Cieszę się, że tak wspaniały i znany lekarz jest w naszym małym miasteczku.

Miałam już conajmniej trzy razy sposbność leczyć swoje córki ( wiek przedszkolny) u tej Pani i z całą odpowiedzialnością mogę polecić tę lekarkę znajomym, z prostego względu za kazdym razem udało się Pani dr wyprowadzić córkę z choroby. !00% skuteczność, przynajmniej w moim przypadku. Wątpliwości może wzbudzać podejście do dzieci, bo trzeba przyznać że brak jej tej zalety, ale najważniejsze że dziewczynki są zdrowe, czego nie mogłam powiedzieć po zastosowaniu leczenia zaordynowanego przez pediatrę. Problem stanowi jedynie długi czas oczekiwania na wizytę i konieczność dojazdu do Wołczyna

Leczyła moją matkę. co już samo w sobie było błędem. Ponieważ ta Pani nie leczy tylko ordynuje leki.Dno pod każdym względem.

Pani doktor zachowała się w stosunku do pacjenta arogancko i nie udzieliła mu podstawowych informacji oraz pomocy.

Super, super, super. Kompetentna osoba, pomoże doradzi.

Super, super, super. Kompetentna osoba, pomoże doradzi.