dr Ewa Drozd-Styk

Endokrynolog

Podczas wizyty jest miła, wszystko tłumaczy, opisuje dalsze działania, zleca badania. Jestem zadowolony

Ja jestem zadowolony z Pani Doktor, jestem jej pacjentem od kilku lat i dzięki niej mogę prowadzić normalne życie. Bardzo dziękuję

trafiłam na panią dr bo źle się czułam po lekach na tarczycę a mój wcześniejszy lekarz nic nie zmieniał. pani dr dobrała mi leki tak, że czuję się o niebo lepiej niż wcześniej. poza tym jest bardzo miła i serdeczna. polecam

Znakomity lekarz .Prowadzi mnie w mojej chorobie od 15 lat.Po zdiagnozowania guzków przekonała mnie do operacji .Od lat kontroluje moją chorobę .Dzięki niej normalnie funkcjonuję.

Najgorszy lekarz jakiego spotkalem! Po 1,5 roku leczenia nie umie dobrac odpowiedniej dawki tarczycy, burczy, jest nieuprzejma. Zapytana czemu mam niedoczynnosc zrobila mine srajacego kota. Jak najdalej od niej!

Najgorszy lekarz jakiego spotkalem!
Jak najdalej od niej!

przy chorobie Hoshimoto i bardzo wysokim poziomie przeciwciał (prawie 3000) nie zleciła nawet USG tarczycy i innych badań specjalistycznych w tym kierunku, poza receptą na euthyrox i wizytami raz na kwartał. Ale czego można oczekiwać jak wizyta na NFZ trwa 5 min.

wspaniała lekarska, od 5lat jestem pod jej kontrola i jestem zadowolona, mam dobrze dobrana dawkę hormonu na tarczyce i samopoczucie całkiem ok, polecam