dr Ewa Drozd-Styk

Endokrynolog

Potwierdzam, że pani doktor jest dobrym endokrynologiem.Wszystko zawsze tłumaczy i rozwiewa wątpliwości, bierze pod uwagę preferencje pacjenta, dobrze leczy. Jestem zadowolona.

Ja jestem zadowolony z Pani Doktor, jestem jej pacjentem od kilku lat i dzięki niej mogę prowadzić normalne życie. Bardzo dziękuję

Podczas wizyty jest miła, wszystko tłumaczy, opisuje dalsze działania, zleca badania. Jestem zadowolony

wspaniała lekarska, od 5lat jestem pod jej kontrola i jestem zadowolona, mam dobrze dobrana dawkę hormonu na tarczyce i samopoczucie całkiem ok, polecam

przy chorobie Hoshimoto i bardzo wysokim poziomie przeciwciał (prawie 3000) nie zleciła nawet USG tarczycy i innych badań specjalistycznych w tym kierunku, poza receptą na euthyrox i wizytami raz na kwartał. Ale czego można oczekiwać jak wizyta na NFZ trwa 5 min.

Najgorszy lekarz jakiego spotkalem! Po 1,5 roku leczenia nie umie dobrac odpowiedniej dawki tarczycy, burczy, jest nieuprzejma. Zapytana czemu mam niedoczynnosc zrobila mine srajacego kota. Jak najdalej od niej!

Najgorszy lekarz jakiego spotkalem!
Jak najdalej od niej!