lek. dent. Ewa Duszyńska

3,4
3,4

Najlepsza Stomatolog w okolicy z ogromnym doświadczeniem. Potrafi pomóc w najgorszych sytuacjach i uratować zęba kiedy inni "specjaliści" spisują go na straty albo próbują naciągnąć na gigantyczne koszta. Wygodny fotel, dobry kontakt z Panią Ewą. Wszytko na 5 !

Znakomita specjalistka, bardzo miła. Gabinet na najwyższym poziomie, a ceny za tak perfekcyjne usługi naprawde niskie. Szczerze Polecam i Dziekuję

Znakomita specjalistka, bardzo miła.
Szczerze Polecam i Dziekuję

Nigdy więcej do tej dentystki! Serdecznie nie polecam! Miało być wybielanie zęba a mam teraz tonę kitu, który nawet nie został porządnie oszlifowany. Po prostu PARTACTWO !

NIE POLECAM, pani Duszyńska tylko zniszczyła mi zęby - BEZ PYTANIA wyrównała mi wszystkie jedynki i dwójki, teraz mam duży problem z piciem zimnych napojów, umówiła się zemną na kolejną wizytę w celu leczenia kolejnego zęba poszedłem do innej kliniki gdzie dowiedziałem się że ząb jest absolutnie zdrowy. KOSZMAR

bardzo fajna dentystka,chodziłam 15 lat z czarną jedynką teraz nie wstydzę się otworzyć buzi:) uprzejmna,i ma przystępne ceny

uprzejmna,i ma przystępne ceny