Ewa Gordziej-Niewczyk

Psycholog dziecięcy

Najlepszy psycholog w Poznaniu, Pani Ewa to wspaniały specjalista. Widać, że posiada nie tylko ogromną wiedzę ale i serce do pracy. Moja córeczka ją uwielbiała, jest to niesamowicie ciepła i sympatyczna osoba. I pomogła nam, bardzo nam pomogła, za co jestem jej niesamowicie wdzięczna. Czułam, że mogę jej zaufać. Pani Ewa dodala mi masę siły i pomogła w rozumieniu dziecka.

Do psychologa zgłosiłem się bo w obliczu nadmiaru obowiązków i tempa życia. Zacząłem tracić sens, energię, nic mi się nie chciało, każdy dzień zaczynałem bez chęci. Do Pani Ewy trafiłem z polecenia przyjaciela. Terapia trwała kilka miesięcy, podczas których odnalazłem prawdziwego siebie, wyzbyłem sie niepotrzebnych myśli i na nowo jestem zadowolony z życia ;)

przede wszystkim profejonalistka, zdiagnozowała problem i pomogła nam go naprawić. Nie chce pisać dokładnie na czym polegały problemy mojego synka, ale mogę ze szczerego serca polecić Panią Ewę :) Jest świetnym słuchaczem, udziela wspaniałych rad, poprostu rozumie drugiego człowieka i chce mu pomóc.

Zwykle szkoda mi czasu na pisanie na forach ale tym razem chcę w ten sposób wyrazić swoją wdzięczność. Po raz kolejny zadzwonilam z pilnym pytaniem i jak zawsze pani doktor oddzwoniła, poświęciła prawie 30 minut na rozmowę niczego za to nie oczekując. Skonsultowałam sprawę i odetchnęłam. To właściwa osoba na właściwym miejscu, psycholog z powołania. Korzystamy z pomocy pani doktor w związku z problemami wychowawczymi i nadpobudliwością od 4 miesięcy. Jest kolosalna poprawa. Dziękuję pani doktor, Maria.

Najlepszy fachowiec jakiego spotkałam w ciągu wielu lat swojej walki o normalność w domu. Cierpliwa, skuteczna, profesjonalna. Nie ocenia, wspiera i daje dużo konkretnych narzędzi do pracy z dzieckiem. Uzdrowiła naszą rodzinę.

Nie bedę oryginalny, ale pani psycholog jest naprawdę rewelacyjnym specjalistą. Bardzp, bardzo dużo jej zawdzięczamy. Szanuję ją za mega zaangażowanie i podejście do naszego synka, ktory naprawdę ją polubił

Bardzo nam pomogła. Znała problem, odbierała telefon nawet wieczorem (sytuacja z dzieckiem naprawdę kryzysowa). Szacunek za profesjonalizm.

Po dwóch podejściach u innego psychologa, przenieśliśmy się do niej (z polecenia koleżanki). Podoba mi się to, że jest konkretna. Oddziela sprawy ważne od nieważnych. Poprzednia pani psycholog ciągle rozpoznawała jakieś zaburzenia, wzdychała ciężko i robiła poważne miny. U pani Niewczyk nie ma tej histerii. Podchodzi poważnie ale rzeczowo do tematu. Pomaga dziecku ale też rodzicom. Ja się uspokoiłam, co przecież ma wpływ na małą. Problemy z córką też są już znacznie znacznie mniejsze. Niedługo kończymy terapię.

Pani Ewa pomagała mojej córce w walce z anoreksją. Najpierw w poradni. A potem, kiedy już z niej odeszła znalazłam ją prywatnie. Pani Ewa zaimponowała mi tym, że szukała rozwiązań a nie winnych tak, jak Pani pedagog w szkole córki. Myślę, że sukces w naszej walce z chorobą w dużej mierze jest jej zasługą.

Wciąż poszukujesz "Psycholog dziecięcy Poznań"?

mgr
Aleksandra Dopierała