Psycholog Dziecięcy Poznań

Poznań

Pani Psycholog Ewa jest wspaniałą kobietą!!! Pomogła mi z moim synem, który był agresywny, miał wahania nastroju, w szkole sprawiał nie małe problemy. Dziękuję! To dzięki Pani udało się wyleczyć moje dziecko.
Opinia dodana przez: Monika

Centrum Tomatis

Psychoterapeuta, Psycholog

Centrum Tomatisa
os. Piastowskie 36/1
61-151 Poznań

Za kompleksową diagnozę zapłaciłem 130 zł, a za kolejne wizyty 60 zł. Ostatnia wizyta diagnostyczne - podsumowująca była bezpłatna. Efekty leczenia Marysi to zmiany na lepsze w zachowaniu, nie jest wybuchowa i nie złości się, nie krzyczy jak dawniej. Mówi zadaniami i chce mówić. Miała problem z opóźnionym rozwojem mowy, brała Notropil. Po mało skutecznym leczeniu do Tomatisa skierowała nas dr Zielińska z Kliniki Neurologii Dzieci i Młodzieży z Przybyszewskiego. ...

mgr Katarzyna Wozinska

Centrum Słowo
Mączna 4/3
60-861 Poznań

Serdecznie polecam usługi pani Katarzyny i Centrum Słowo, mam tę przyjemność od dłuższego już czasu współpracować z tą sympatyczną i kompetentną osobą. Pani Katarzyna jest otwarta, przemiła, chętna do pomocy i bardzo dynamiczna ;) Oprócz wiedzy i doświadczenia ma też zapał i chęci, a także siłę i ochotę do ciągłego rozwoju i próbowania czegoś nowego. A wiem to, ponieważ w moim portalu www.egodziecka.pl publikuje swoje recenzje książek polecanych rodzicom. Mogę ...

Poznań

Bez dwóch zdań, świetny fachowiec. Poświęca mnóstwo czasu na spotkanie i diagnozę. Jednak jej wszechwiedzące podejście do wszystkiego utrudnia dialog i porozumienie. Ponadto jako psycholog, szczególnie dziecięcy, wykazuje się niecierpliwością i czasem wręcz rażącym brakiem uprzejmości.
Opinia dodana przez: zawiedziona

Jezus Chrystus

Psychoterapeuta, Psycholog dziecięcy

Poznań

lekarz ten przyjmuje w trzeci poniedzialek miesiaca w kosciele pod wezwaniem sw Jana Apostola od 19:15 ul. forteczna w poznaniu :)
Opinia dodana przez: Marcin

mgr Izabela Danielewicz

Specjalista Terapii Dziecka i Rodziny
Al. Marcinkowskiego 1A/13b
61-745 Poznań

Bardzo miła atmosfera! Miałam problemy wychowawcze z 10 letnia córką, które po wizytach u Pani Izy dały szybkie efekty! POLECAM
Opinia dodana przez: Ola_Kalisz

mgr Aleksandra Dopierała

Ośrodek Psychologiczny Centrum

Poznań

W przypadku leczenia zaburzeń odżywiania fantastyczna terapeutka, miałam wielu wcześniejszych terapeutów a dopiero u Pani Oli wiele spraw się poprawiło i tak to długi i żmudny proces ale dzięki bogatym kompetencją Pani Oli ze spotkania na spotkanie widać progres. Dziękuję
Opinia dodana przez: justyna

lekarz Ewa Radecka-Graja

Psycholog dziecięcy, Psychiatra

Os. Kosmonautów 12/46
61-627 Poznań

Nie wiedziała o wizycie umowionej 3 tygodnie wcześniej. Nie zapoznała się z kartoteką. Po trzech pytaniach na moczenie nocne u dziecka zapisała leki antydepresyjne. To nie jest lekarz.
Opinia dodana przez: Dorota

lekarz Kamila Pers-Michalak

Psycholog dziecięcy, Psychiatra

NZOZ Centrum Chirurgii Kolana, Artroskopii i Urazów Sportowych
ulica Świt 47/49
60-375 Poznań

Beznadziejny lekarz psychiatra. Brak podejscia do pacjenta. Poswiecony czas to 15 minut. Po 15 minutach uwazala ze wszystko wie. Nie potrafila sie wyznac na moim dziecku. Podwazyla autorytet rodzicow i nauczycieli przy dziecku. Nie polecam!!!

Ambulatoryjna opieka specjalistyczna
Mickiewicza 2
60-834 Poznań

Nie polecam tego lekarza. Bierze pieniądze za wywiad z rodzicem, zamiast za leczenie dziecka. W dodatku ma jakieś podejrzenia, że rodzic nie mówi pracy. Jestem totalnie rozczarowana.
Opinia dodana przez: Kornelia

Psycholodzy dziecięcy w Poznaniu