lekarz Natalia Pytlińska

Psycholog dziecięcy

2,7
2,5

Pani Doktor jest miła dopóki nie chce się od niej czegoś więcej prócz recepty. Wizyty coraz krótsze, a coraz droższe. Zaczynałam od 1h, potem ok. 25 min, ostatnie wizyty 5 min... Kiedy znudzą jej się tłumaczenia, po prostu kpi z pacjenta. Nie odbiera telefonów, nie odpisuje na smsy, nie słucha, co się do niej mówi. Poddałam jej do omówienia moją wersję, skąd u mnie choroba, to tylko się zaśmiała, że to niemożliwe. Późniejszy psychiatra przyznał mi rację, że to wydarzenie miało kluczowy wpływ. Niestety nie będę polecała tej lekarki, dla ogólnego dobra.

Pani jest świetnym lekarzem.Leki były idealnie dobrane............................................................

Pani Doktor jest bardzo rzeczowa, szybko zdobywa zaufanie młodego pacjenta. Fantastycznie docenia autonomię młodego człowieka przy zachowaniu empatii i szacunku dla rodziców. Mądrze i pod kontrolą prowadzona farmakoterapia.

Nie polecam tego lekarza. Wogole nie słucha co mówi rodzić. Szkoda czasu,nerw i pieniędzy. Do tego bardzo arogancka i wyniosła.

Brak kompetencji. Leczenie polegało głównie na umocnieniu dziecka w opinii że rodzić jest tym złym - co umocniło w przekonaniu że dziecko zawsze ma racje a rodzica słuchać nie trzeba (a jest niepełnoletnie i mieszka z rodzicami). Na pytanie co zrobić gdy - obwiniony został rodzic. Omijać!

Omijać!

Nie polecam tego lekarza. Bierze pieniądze za wywiad z rodzicem, zamiast za leczenie dziecka. W dodatku ma jakieś podejrzenia, że rodzic nie mówi pracy. Jestem totalnie rozczarowana.