Najlepsza dentystka jaką znam, dlatego chodzę do niej już od kilku lat. Nigdy nie miałam żadnych zastrzeżeń do jej pracy. Plomby się trzymają, wyglądają estetycznie, Pani dr tłumaczy wszystko co robi, jest bardzo delikatna i miła. Polecam

indywidualne podejście, kompetencja, miła atmosfera i profesjonalizm. zawsze byłam informowana co mi się robi, po co, jakie skutki. polecam najbardziej strachliwym pacjentom-po wizycie w stomaxie mija lęk przed dentystami!

Bardzo kulturalna, miła i z w wyjątkowym podejściem do każdego pacjenta. Wychodząc z tego gabinetu ciesze się zdrowym uśmiechem i jestem świadoma co dokładnie zostało zrobione. Gorąco polecam!

Bardzo dobry specjalista,ma podejście również do małych pacjentów.Delikatna i bardzo miła,polecam.

Miła, uprzejma, zawsze bardzo grzeczna dla każdego pacjenta. Uważam, że z dużą kompetencją podchodzi do każdego.