Chirurg Stomatolog Mińsk Mazowiecki

Centrum Usprawniania
ul. Mireckiego 11
05-300 Mińsk Mazowiecki

Pan Doktor usunął mi ósemki. Bezboleśnie, bezstresowo. Wyjaśnia w trakcie zabiegu co będzie robił. Udziela też dokładnych informacji jak postępować po zabiegu. No i jest bardzo uprzejmy, sympatyczny. Wprowadza taką atmosferę że nie sposób się denerwować. Polecam. Polecam. I jeszcze raz polecam.

Opinia dodana przez: monika

lek. dent. Ewa Gusiew

Chirurg stomatolog, Protetyk

Poradnia Stomatologiczna "STOMAX"
Cicha 2 lok. 1
05-300 Mińsk Mazowiecki

Najlepsza dentystka jaką znam, dlatego chodzę do niej już od kilku lat. Nigdy nie miałam żadnych zastrzeżeń do jej pracy. Plomby się trzymają, wyglądają estetycznie, Pani dr tłumaczy wszystko co robi, jest bardzo delikatna i miła. Polecam