Ewa Hornik-Pietrzyk

Ortodonta, Stomatolog

3,5

Serdecznie polecam Panią Doktor. Długo zajęło mi szukanie dobrego ortodonty. Byłam chyba u czterech z czego, żaden nie był tak profesjonalny jak Pani Doktor Ewa Hornik. Na pierwszej wizycie wszystko mi wytłumaczyła dokładnie, cały proces leczenia, nie patrzy tylko na swój zysk, ale na dobro pacjenta. Jestem w trakcie leczenia, ale jestem spokojna o moje zęby, bo wiem że jestem w rękach profesjonalistki. POLECAM SERDECZNIE!

Leczyłem zgryz u pani doktor ponad dwa lata. Drugie tyle nosiłem aparat retencyjny (zdejmowany, plastikowy- nie polecam). NIESTETY..zęby po pewnym czasie znowu się skrzywiły. Już nawet nie mam siły iść i walczyć o reklamację. Pozdrawiam wszystkich krzywo - zębnych!:)

Leczyłam się u Pani Ewy kilka lat, ze względu na to,że nie zgadzałam się na aparat stały, do którego często mnie zachęcała. Dzięki niej mam teraz ładny, prosty zgryz. Podchodzi do pacjenta bardzo serdecznie, idealnie tłumaczy metody leczenia. Wzbudza 100%-owe zaufanie. Polecam.

Syn leczy wadę zgryzu od 1,5 roku, nosi "wyciągany" aparat ortodontyczny, lekka poprawa jest, natomiast prawie przy każdej wizycie lekarka mówi, że trzeba będzie założyc stały aparat, bo ona nie widzi poprawy... Stały aparat u dziecka jest przez większość lekarzy odradzany - niszczy się szkliwo, a poza tym ja jestem dzieckiem z aparatem "wyciąganym" i po kilku latach noszenia - efekty są nieporównywalnie lepsze niż przy aparatach stałych noszonych przez znajomych. Pani doktor raczej mysli o zarabianiu niż o próbie wyleczenia wady zgryzu (nota bene - niewielkiej) przy nizszych kosztach. Nie polecam, własnie zapisałam syna do lekarza z NFOZ - zobaczymy....

dobra ortodontka, trafiłem do Niej z polecenia (kilku osób) i widać, że wie co robi.Jeszcze jestem w trakcie leczenia, więc może zmienię zdanie,ale mam nadzieję że wszystko się dobrze skończy.

Pani doktor wyprostowala mi lata temu zeby i do dzis sa piekne. Swoje sie na jej fotelu wycierpialam, ale zdecydowanie warto bylo. Obsluga super kompetentna, pani doktor wszystko wyjasnia w zrozumialy sposob i jest sympatyczna. Jedyne co pamietam, ze bylo srednie to kolejki do niej - ale to tylko swiadczy o tym, ze jest dobra.

dopiero zaczynam,aIe jestem bardzo zadowoIona..:) Pani doktor wszystko bardzo dokIadnie tIumaczy i jest profesjonalna :) jak na inne gabinety wzgIednie tanio :) poIecam :)

dopiero zaczynam,aIe jestem bardzo zadowoIona..:)
Pani doktor wszystko bardzo dokIadnie tIumaczy i jest profesjonalna :)
jak na inne gabinety wzgIednie tanio :) poIecam :)

Nie polecam tego ortodontę. Jeżdze tam już 5 lat i bez skutków aparat cały czas miał jakieś usterki caly czas musiał być naprawiany

Wciąż poszukujesz "Ortodonta Katowice"?

Artyści Uśmiechu Stomatologia
Chorzowska 216