Stomatolog Katowice

Stomatolog Katowice lek. stom. Piotr Puchała

lek. stom. Piotr Puchała

RTG, Stomatolog dziecięcy

40-101 Katowice

Od lat zawsze balam sie wizyty u dentysty...kladac sie na fotel juz mialam takiego stresa i mokre plecy ze strachu ...kiedy znalazlam ta klinike wszystko sie zmienilo... tam naprawde nic a nic nie boli :) pierwszy raz w zyciu ..a juz zyje troche lat, trafilam na stomatologa ktory powiedzial ze nie bedzie bolalo .. i rzeczywiscie nic nie bolalo. Pozatym atmosfera tam panujaca jest swietna , czlowiek nie czuje sie jakby szedł na " ścięcie " tylko od samego progu widac usmiechniety personel ktory wita i ktory nalezycie zajmuje sie pacjentem. Zarówno panie w recepcji jak panie asystujace przy lekarzu sa przemiłe.
Równiez pani wykonujaca higienizacje to przemila i fachowa osoba ktora jest w pełni profesjonalna w tym co robi.
Bardzo wam wszystkim dziekuje...jestescie super specjalistami...ekipą ...a przede wszystkim wspaniałymi ludzmi...
pozdrawiam... Kasia z Anglii

Opinia dodana przez: Kasia
Wolny termin: jutro o 09:00. Sprawdź inny. # 2
Stomatolog Katowice lek. stom. Karol Babiński

lek. stom. Karol Babiński

RTG, Stomatolog dziecięcy

40-101 Katowice

Najlepszy stomatolog u jakie byłam! uprzejmy, i solidny. Zainteresowany pacjetem i jego problemem w stu procentach

Opinia dodana przez: paulina
Wolny termin: jutro o 09:30. Sprawdź inny. # 3
Stomatolog Katowice lek. dent. Krzysztof Kowalczyk

lek. dent. Krzysztof Kowalczyk

RTG, Technik dentystyczny

40-101 Katowice

Jestem pacjentką Dr Kowalczyka (klinika Dentis, W-wa) od chyba dwóch lat i jeszcze nigdy się nie zawiodłam. Trafiłam do Niego przypadkiem, jak ukruszyła mi się "1". Zaufałam Dr. Kowalczykowi na tyle, że zdecydowałam się, żeby zajął się moją protetyką i kosmetyką wraz z endodoncją. Właściwie, to ten Pan zmobilizował mnie do tego. Jego fachowość, podejście nie tylko jako do pacjenta, ale i jako do człowieka. Dr Kowalczyk nie pozwala na ból, zbytnie uszczuplenie portfela, przy jednoczesnym zachowaniu idealnego leczenia (bez fuszerki i oszczędności na materiale). Jest gotowy poświęcić swój prywatny czas poza godzinami pracy, gdy zajdzie potrzeba przyjść wcześniej, albo pozostać dłużej w gabinecie. Mam nawet z Doktorem prywatny kontakt telefoniczny w nagłych przypadkach. Jest cierpliwy, zawsze opowiada co robi i w jakim celu. Z empatią podchodzi do pacjenta. Miły, sympatyczny, z poczuciem humoru. Z czystym sumieniem mogę polecić Doktora Kowalczyka. Mam nadzieję, że taki pozostanie zawsze, pomimo upływu lat w zawodzie :)

Wolny termin: jutro o 15:00. Sprawdź inny. # 4
Stomatolog Katowice lek. dent. Radosław Teleszko

lek. dent. Radosław Teleszko

Stomatolog, Chirurg stomatolog

40-101 Katowice

Dr usuwał moją zatrzymaną w kości 8 w klinice Artyści Uśmiechu. To był moment... :) Sprawnie i bezboleśnie.

Opinia dodana przez: Tomasz

Stomatolog Katowice lek. dent. Bartłomiej Makowski

Dental Care Makowski & Żurek
ul.Rolna 17b/1
40-555 Brynów, Katowice

Super lekarz mega fajne podejście moja 3 letnia córka była bardzo zestresowana i inni lekarze poddawali się i polecili nam nawet (usypianie i leczenie) ale trafiłam na Pana Bartka rewelacja najważniejsze że Pan Bartek poświęcił nam czas i super podszedł do mojej córki ona się go nie bała i to najważniejsze, ząbki zrobione i pyta już o kolejną wizytę :) gorąco polecam.

Opinia dodana przez: Joanna
Wolny termin: 27 Lip o 09:00. Sprawdź inny. # 7
Stomatolog Katowice lek. dent. Arkadiusz Żurek

Dental Care Makowski & Żurek
ul.Rolna 17b/1
40-555 Brynów, Katowice

Najlepszy dentysta na jakiego mogłam trafić :) Sympatyczny, spokojny, kompetentny i godny polecenia nawet największemu panikarzowi. Leczenie bezbolesne, bez znieczulenia, co u mnie nigdy nie wchodziło w grę! Z przyjemnością chodzę na każdą kolejną wizytę.

Opinia dodana przez: Ewelina Chwastecka
Stomatolog Katowice lek. dent. Tomasz Bigas

lek. dent. Tomasz Bigas

Stomatolog, Chirurg szczękowo twarzowy

ASTRA DENT Śląskie Centrum Implantologii i Stomatologii Estetycznej
al. Roździeńskiego 88a
40-203 Katowice

Przez dłuższy czas poszukiwałam chirurga, który zajmie się wyrwaniem mojej ósemki (dość problematycznej). Przeglądając różne opinie w internecie trafiłam na doktora Bigasa Z Katowic , weszłm na stronę jego Kliniki i podjęłąm decyzje, bo nowoczesny sprzet też do diagnostyki i szeroki zakres usług jaki oferuja mnie przekonał całkowicie. Umówiłam się na konsultacje - bezpłatne!!!! To sie nie zdarza przecież w innych gabinetach. Uśmiechnięty i sympatyczny doktor , profesjonalista, wyrwał bezproblemowo mi zęba, wczesniej oczywiscie rtg... dla mnie to wyrwanie było dramatem wręcz - oczywiście przed , a po zabiegu śmiałam sie z siebie- oczywiście wielka zasługa dra i jego pewnej ręki i fachowości - za co ogromnie dziękuje!!!

Opinia dodana przez: alexa

ul. Zofii Kossak-Szczuckiej 23c
40-578 Katowice

Nie pozostaje mi nic innego, jak tylko wystawić najwyższe noty we wszystkich kategoriach ;) Jestem osobą dość wymagającą i raczej ciężko mnie usatysfakcjonować. Pani doktor się to za każdym razem bez problemów udaje :) Pani dr Mol jest bardzo kompetentną i miłą osobą, a jej optymizm jest zaraźliwy :)

Opinia dodana przez: Kinga

ul. Zofii Kossak-Szczuckiej 23c
40-578 Katowice

No cóż nie pozostaje mi nic innego, jak tylko wystawić same piątki ;) Jestem osobą dość czepialską, ale na prawdę nie mam się do czego przyczepić :) Wszystkie moje wizyty zawsze przebiegały sprawnie i w bardzo pozytywnej atmosferze. Pozdrawiam serdecznie Panią Doktor :)

Opinia dodana przez: Katarzyna

Stomatolodzy w mieście Katowice