Lekarze Stomatolog Katowice

dr n. med. Ksymena Staroń-Irla

Centrum Stomatologii Rodzinnej MaksiDent dr n. med. Ksymena Staroń-Irla
Jagiellońska 24/1
40-035 Katowice

Pani Doktor cudowna, doskonale wykonuje swoją pracę , na każdy problem znajdzie rozwiązanie. W dziedzinach stomatologii , w których się specjalizuje jak dla mnie po prostu fachowiec pierwsza klasa. Jeśli chodzi o wyrywanie ząbków, odbywa się to bardzo sprytnie, jestem pod dużym pozytywnym wrażeniem. I oczywiście osobowość Pani Doktor sprawia, że w gabinecie jest bardzo miło i chętnie się do niego wraca. Polecam z całego serca Panią Doktor i gabinet ...
Opinia dodana przez: Pacjentka

lek. dent. Paweł Kłosiński

NEURO-CARE PORADNIE SPECJALISTYCZNE
Pawła Kołodzieja 8
40-749 Katowice

super super super od 8 lat nosze prace wykonana przez pana doktora i wkrótce znów odwiedzę jego gabinet
Opinia dodana przez: jolanta

lek. dent. Ewelina Sieroń-Kałuża

Avimed Szpital
Gliwicka 159
Katowice

Wspaniały stomatolog ze świetnym podejściem do pacjenta. Uratowała moje zęby za co jestem jej bardzo wdzięczna. Ogromna wiedza i doświadczenie, dzięki Pani stomatolog mam teraz piękny uśmiech !
Opinia dodana przez: Sylwia
{'id': 8601, 'name': u'Katowice'} Stomatolog dziecięcy
                                       lek. dent. Karolina Żurek

lek. dent. Karolina Żurek

Stomatolog dziecięcy, Specjalista leczenia bólu

STOMATOLOGIA-BRYNÓW
Brynowska 86
40-584 Katowice

Napisze tylko ze 2 lata po wizycie u pani Karoliny, moja 8 letnia obecnie córka mówi, ze chce iść znów do cioci Karoliny naprawić ząbki. Świetne podejscie do dzieci , uśmiech i serdeczność.
Opinia dodana przez: Kolon

lek. dent. Anna Greń

Grażyńskiego 12/1
40-123 Katowice

Nie mam w zwyczaju dzielić się swoimi opiniami w internecie, ale tu z radością zrobię wyjątek, na który zresztą Pani Anna zasługuje jak mało kto. Dzięki Pani Annie bowiem, nie tylko odzyskałem wiarę w stomatologię, ale też przestałem drżeć przed wizytą u dentysty, a tych do tej pory niemal panicznie się bałem. Nie będę tu wchodzić w zbędne szczegóły, a powiem tylko, że jeśli szukacie dobrego dentysty, który wie, jak ...
Opinia dodana przez: Michał

lek. dent. Magdalena Gadomska-Bona

ulica Bolesława Chrobrego 37/39
40-881 Katowice

Nie znam lepszej dentystki od dr Bony! Po traumie z dzieciństwa tylko ona miała do mnie odpowiednie podejście i chodzę do niej do dzisiaj i chodzić będę tak długo dopóki będzie leczyć :) Ma świetne podejście zarówno do dzieci jak i "przerażonych" dorosłych.
Opinia dodana przez: Kinga

lek. dent. Paweł Kubica

Rewadent Centrum Stomatologii Estetycznej
ul. Karliczka 31
40-489 Katowice

Polecam Doktora , profesjonalnie, przyzwoite ceny i kompleksowo. Doskonałe podejście do pacjenta. Bardzo dziękuje
Opinia dodana przez: KRYSTYNA

lek. dent. Ewa Solarska-Słonicz

Mariacka 36 lok. 6
40-014 Katowice

Bardzo profesjonalnie, wysokiej klasy specjalisrka a dodatkowo o dużej kulturze osobistej. Bardzo polecam.
Opinia dodana przez: Monika

lekarz Krystyna Namysłowska

Jerzyków 26
Katowice

..osoba pogodna działająca jak najlepszy środek przeciwbólowy .... osobowosc ciepla ....pogodna

lekarz Wojciech Bacia

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Specjalistyczny Ośrodek Diagnostyki Gastrologicznej GASTRO - MED
ulica Barbary 21
40-053 Katowice

Leczę zęby u p.doktora 10 lat i nie zmienię go.Jest świetnym fachowcem i bardzo ważne,niezwykle delikatnym.Usługi nie należą do najtańszych, ale są warte ceny.

lek. dent. Krzysztof Goral

Studio Optyczno Okulistyczne
Al Korfantego 62
40-161 Katowice

Leczę się u Doktora już ponad 10 lat. Wysoka kultura osobista, uprzejmość, delikatność i fachowość.Polecam :)
Opinia dodana przez: Krzysztof

lek. dent. Lucyna Gawlikowicz-Chmiel

Prywatny Gabinet Lekarski
Kotlarza
40-139 Katowice

Pani Lucynka to super stomatolog, polecam każdemu.

lek. stom. Ewelina Majewska

Rewadent Centrum Stomatologii Estetycznej
ul. Karłowicza 11A
40-145 Katowice

Jestem Mega zadowolony . POLECAM gorąco ! Świetna robota ! W końcu udało mi się znaleźć lekarza z powołania. Pani doktor bardzo delikatna sympatyczna , ładna :) i przy tym skuteczna! Byłem pierwszy raz więc nie wiedziałem co mnie czeka a spotkałem juz paru stomatologów z których nie byłem zadowolonybyli daremni ........... Ale tutaj na szczęście spotkałem bardzo dobrą pani stomatolog ! POZDRAWIAM
Opinia dodana przez: Marek

lek. dent. Manuela Markowicz

Chirurg stomatolog, Stomatolog

Prywatne Pogotowie Dentystyczne "DENTAL-SERVICE" Sp. z o.o.
Zygmunta Krasińskiego 25 A
40-019 Katowice

Wspaniała, przemiła, znająca się na rzeczy Pani Doktor. Rwanie ósemki bezbolesne, jasno postawiona diagnoza i wyjaśnienie zaleceń po zabiegu. Polecam!
Opinia dodana przez: L.

lek. dent. Marcin Irzyk

Gabinet stomatologiczny Marcin Irzyk
Karliczka 10
40-486 Katowice

Pan doktor Marcin Irzyk jest wspaniałym dentystą, pełnym empatii i bardzo kompetentnym lekarzem. Tłumaczy każdą swoją czynność pacjentowi i przebieg leczenia. Stosuje kompleksowe leczenie oraz poświęca mu czas - nie śpieszy się. Jest bardzo uprzejmy i ciepły w obejściu z pacjentem. Mam pełne zaufanie do pana doktora. Jest bardzo miły i szybko nawiazuje kontakt z pacjentem. Dodaje otuchy spanikowanym i bojącym się osobom. Serdecznie polecam wizyty u doktora Irzyka.
Opinia dodana przez: Agnieszka Walczak

lek. stom. Anna Pilzak

Max-Dent s.c. Usługi Stomatologiczne Katowice
Wita Stwosza 5
40-036 Katowice

Lekarz kompletny. Nie byłem jeszcze u tak dobrego stomatologa w Libiążu. Niby ten sam gabinet ale nie pomylić dentystów. Pani Ania dwie klasy wyżej od współlokatorki.
Opinia dodana przez: Darek

Igor Kalamarz

Protetyk, Stomatolog dziecięcy

Kotlarza 6
40-161 Katowice

wysokiej klasy fachowiec. do tego lekarza szlem z bolem i strachem. szybko rozwial moje watplwosci. choc bylem po zabiegu to wyszlem zadowolony. szczeze polecam p. doktora. MARIUSZ N.KATOWICE.

Ireneusz Baniak

Barlickiego 17 lok. 8
40-820 Katowice

Leczę się u dr. Baniaka od wielu lat. Nie chodzę zbyt często bo jak coś zrobi to już nie trzeba poprawiać. Polecam.
Opinia dodana przez: MAŁGORZATA

lek. dent. Gabriela Sobota-Trzcionkowska

Protetyk, Stomatolog

Mikołowska 37 lok. 62
40-053 Katowice

Lekarz godny polecenia ja i moja rodzina leczymy się u Pani Doktor od 30 lat.Specjalista wysokiej klasy z zamiłowania a to zupe lnie inaczej niż z rozsądku.

lek. dent. Michał Knast

ulica Osikowa 39
40-181 Katowice

U dr Michała Knasta byłam ostatnio (i po raz pierwszy) na plombowaniu zęba. Zrobił to szybko i dokładnie. Ból był ale minimalny, gdyż nie brałam znieczulenia. Polecam tego stomatologa. Jest bardzo miły i zna się na rzeczy. Nie oszukuje tak jak inni dentyści, którzy chcą leczyć zdrowe zęby. Teraz będę chodzić tylko i wyłącznie do tego stomatologa. Polecam!