Lekarze Stomatolog Katowice

lekarz Izabela Walawender

Prywatna Praktyka Stomatologiczna
Czajek 5
Katowice

Pani doktor Iza stomatolog dziecięcy z powołania moja córka przeszła 5 gabinetów i w każdym zalecano tylko narkozy ew. "na siłę" doktor Iza razem ze swoja asystentką miały takie podejście że córka siadła na fotel pokazała ząbki i założyła maseczkę po czym pani doktor wyleczyła jej dwa ząbki nie wyobrażam sobie zmienić gabinetu i lekarza dziś już wszystkie zęby wyleczone a na słowo jedziemy do dentysty moje dziecko sie cieszy ...

lek. dent. Karolina Stelmańska

Stomatolog dziecięcy, Stomatolog

Rewadent Centrum Stomatologii Estetycznej
ul. Karliczka 31
40-489 Katowice

Jestem bardzo zadowolony z leczenia! Poświęciła mi dużo czasu, widać że świetnie zna się na swojej pracy...i nie traktuje pacjenta jak zło konieczne (albo skarbonkę), co u innych stomatologów spotkało mnie kilkukrotnie. A poza tym, miło się na nią patrzy ;-)

Marzena Smaluch

Chirurg stomatolog, Ortodonta

MS DENT Praktyka Stomatologiczna
Miła 3A
40-464 Katowice

dotychczas unikałem stomatologów, ale od kiedy zajęła się mną Pani Marzena, wizyty w gabinecie to przyjemność i profilaktyka. Doskonale wykonane wypełnienia i odbudowa zębów. Polecam

lek. dent. Jan Wieczorek

ulica Królowej Jadwigi 7/3
40-036 Katowice

Po raz pierwszy w życiu siadam na fotel bez strachu. Raz nawet mi się przysnęło - co Pan doktor podsumował, że to dla niego największy komplement. Świetny fachowiec, potrafi wyratować zęba z każdej sytuacji, ma ogromne doświadczenie i pomysł na to jak to zrobić.
Opinia dodana przez: Ola

dr n. med. Barbara Frankowska

Stomatolog dziecięcy

Katowice, ul.PCK
Katowice

Moja córka trafiła do Pnai doktor w weiku 4 lat z panicznym strachem do stomatologów( po wcześniejszych wizytach u innych lekarzy). Byłam w szoku jak juz na 1 wizycie u Pani Doktor sama siadła na fotel dentystyczny i bez pomocy osób trzecich ( wcześniej tak się to odbywało) Pani doktor zaczeła leczenie.Od tego czasu jak za pomoca czarodziejskie różdżki mojej córce minąl strach przed dentystą, a z biegiem czasu zaczęła ...

dr n. med. Iwona Marczak-Prośniak

Chirurg stomatolog, Stomatolog

Katowice

Super lekarka, nie zamieniłabym na żadną inną , spokój , profesjonalizm, podejście do pacjenta .Polecamy!!!!
Opinia dodana przez: Mariola i Darek

lekarz Maciej Nowiński

Chirurg szczękowo twarzowy, Stomatolog

Katowice

NAJBARDZIEJ DOSKONAŁY LEKARZ STOMATOLOG,JAKIEGO ZNAM! CHODZIMY DO NIEGO CAŁĄ RODZINĄ. TAK SAMO TRAKTUJE PACJENTA ZARÓWNO PODCZAS WIZYTY PUBLICZNEJ JAK I PRYWATNEJ. ZANIM ZACZNIE LECZYĆ ZĘBY PYTA O SZCZEGÓŁY Z TYM ZWIĄZANE, FACHOWO DOBIERA ZNIECZULENIE, MA OGROMNĄ CIERPLIWOŚĆ I FANTASTYCZNE PODEŚCIE. KAŻDEGO PACJENTA TRAKTUJE JAK BY BYŁ JEGO JEDYNYM PACJENTEM NA ŚWIECIE! NIE WYOBRAŻAM SOBIE WIZYTY U KOGOŚ INNEGO! DZIĘKI NIEMU UWIELBIAM CHODZIĆ DO DENTYSTY, ZARÓWNO JA, JAK I MÓJ MĄŻ ...

lek. dent. Krystyna Bohoniuk-Gajówka

ulica Tysiąclecia 88/28
40-871 Katowice

Chodzę do pani doktor od kilkunastu lat i nie wyobrażam sobie lepszego dentysty. Zdecydowanie polecam!

lek. dent. Piotr Wienzek

Indywidualna Praktyka Lekarska
ul. Krasińskiego 25a 101, Katowice
40-019 Katowice

Profesjonalista w kazdym calu swojej pracy. Miałem wielu stomatologów ale dr. Piotr bije ich wszystkich na głowę :-) wzór do naśladowania!
Opinia dodana przez: Radosław

Witold Borkowski

Chirurg stomatolog, Stomatolog

ulica Słoneczna 65/17
40-136 Katowice

Super stomatolog! Odkąd do niego chodzimy wizja wizyty przestała być koszmarem. Podczas leczenia tworzy przyjazną swobodną atmosferę i człowiek przestaje się bać. Zawsze cierpliwie tłumaczy i odpowiada na pytania. Profesjonalny i dokładny. Nigdy się nie zawiodłam i gorąco polecam go wszystkim poszukującym świetnego stomatologa.
Opinia dodana przez: Ula

lek. dent. Aleksander Grychtol

pl. Wolności 3/5
40-078 Katowice

Od lat jest moim stomatologiem. Najlepszy w swoim fachu. Nie spieszy się, jest dokładny i skrupulatny. W ostatnim czasie może trochę poszedł w stronę komercji i wciska tzw. profilaktykę za zbyt duże pieniądze..Szkoda, ale i tak jest the best!!

lek. dent. Małgorzata Loska

Kompleksowe Usługi Stomatologiczne
Mazowiecka 5
40-732 Katowice

Z czystym sumieniem polecam Panią Doktor Małgosię. Leczy sie u niej mój mąż, syn i ja. Syn w innym gabinecie miał nieprzyjemne doswiadczenie i trudno było go namówic na wizytę u jakiegoś dentysty. Był ze mną u pani doktor , gdy sama leczyłam zęba. Przy tej okazji Pani Małgosia "złapała" kontakt z synem , namówiła go na ogladanie ząbków i na konieczne leczenie. Od tego czasu chodzi na wizyty bez ...
Opinia dodana przez: Beata

lek. dent. Sebastian Pawelec

Rodzinne Centrum Stomatologi Polimed 2
ul.Sandomierska 4/2
Katowice

Dzisiaj z dusza na ramieniu szłam wyrwać korzeń po wielkiej traumie związanej z wyrywaniem zębów o dziwo byłam w wielkim szoku że tak szybko i bezboleśnie pan doktor wyrwał zęba szczerze polecam ten gabinet.
Opinia dodana przez: Teresa

dr Anna Russek

Rodzinne Centrum Stomatologi Polimed 2
ul.Sandomierska 4/2
Katowice

Leczenie u pani doktor odbywa sie w bardzo przyjaznej atmosferze co przy bolu zebow jest bardzo istotne. Pani doktor stosuje bardzo dobre materialy jest doskonalym lekarzem, ktory profesjonalnie wykonuje swoj zawod. Polecam kazdemu.

lek. dent. Justyna Pniak

ulica Grażyńskiego 28/7
40-126 Katowice

Pani Doktor przyjęła mnie po raz pierwszy w marcu -- w sobotę, w przeciągu godziny od telefonu -- w klinice, w której pracuje - WAMED, jeden ze zjazdów z alei Roździeńskiego w Katowicach ze zrujnowanym zębem, do którego sam doprowadziłem, zjedzony przez próchnicę, z ogromną dziurą. Bardzo wyrozumiała, po mimo fatalnego samopoczucia, ogromnego bólu, chciała spróbować zawalczyć o tego zęba. Finalnie się nie zdecydowałem, po panoramie i ekstrakcji razem stwierdziliśmy, ...
Opinia dodana przez: Michał

lek. dent. Szymon Bryzgalski

Protetyk, Stomatolog

NZOZ ASTRA Stomatologia Estetyczna
Wojewódzka 48/2
40-026 Katowice

Niesamowity w swoim fachu! Pełen profesjonalizm. Nigdzie nie czułam się tak pewnie jak na fotelu u Pana Bryzgalskiego. :-) Sterylny gabinet, zawsze trafna diagnoza i za każdym razem wszystko dokładnie przez Pana Szymona zostaje wyjaśnione, który nie ukrywa kosztów potencjalnych zabiegów. Widać, że lekarz dentystyczny z powołania! Czasem mam wrażenie, że Pan Szymon bardziej przeżywa proces leczenia niż sam pacjent, niezwykłe! Gratuluję podejścia i życzę dalszych sukcesów w swojej działalności, ...

lekarz Jacek Bednarski

Gabinet
Katowice

Swietny specjalista, uprzejmie i profesjolnie traktuje pacjenta. Jestem naprawde zachwycony, w dodatku wszystko co potrzebne znajduje sie w gabinecie. Chodzilem do dentysty przez kilka lat, przez nagla dolegliwosc trafilem do dr Bednarskiego i juz tam zawsze bede chodzic. Polecam

lek. dent. Tomasz Cząstkiewicz

Obrońców Westerplatte 5a
40-336 Katowice

Pan Dokotor jest najlepszym stomatologiem u jakiego kiedykolwiek byłam. Wiedza, profesjonalizm i wysoka kultura osobista to cechy Pana Doktora. Gorąco polecam.
Opinia dodana przez: Justyna

lek. dent. Katarzyna Bartocha-Bryła

prywatny gabinet okulistyczny
graniczna 49b
Katowice

Rewelacyjne podejście do pacjenta, spokój profesjonalizm i cierpliwość. Mega dokładna i staranna w tym co robi po skończonym zabiegu nie widać gdzie kończy się plomba a zaczyna ząb:)))) super!! Odwiedziłam już paru specjalistów stomatologów w swoim życiu ale Pani Katarzyna jest bezkonkurencyjna:)

lek. dent. Piotr Ogniewski

Chirurg stomatolog, RTG

Prywatna Praktyka Stomatologiczna
Czajek 5
Katowice

Pan Doktor Piotr Ogniewski jest rewelacyjny. Skala od 1 do 5 jest za niska żeby go ocenić :D prowadzi mojego synka od roku, a moje dziecko ma skończone 2 latka. Nie mamy żadnego problemu z wizytami u stomatologa pomimo przeprowadzonych zabiegów! Naprawde Pan Doktor godny polecenia! Cała obsługa z resztą też! Klinika pierwsza klasa. Za taki poziom, obsługę i komfort warto zapłacić :) Pozdrawiam, Ola.
Opinia dodana przez: Ola Kielar