Lekarze Stomatolog Katowice

Stomatolog godny polecenia! Pani Doktor zawsze ma czas dla pacjenta. Jest dokładna i bardzo sympatyczna! A ceny bardzo korzystne w porównaniu z innymi prywatnymi gabinetami

Eryk Loska

Kompleksowe Usługi Stomatologiczne
Mazowiecka 5
40-732 Katowice

dziękuję, za kompetentną i niezwykle sympatyczną pomoc... lekarz dusza-człowiek

lek. dent. Halina Borgiel-Marek

Chirurg stomatolog

Specjalistyczny Ośrodek Diagnozy i Rehabilitacji Dzieci i Młodzieży z Wadą Słuchu PZG
Francuska 20-24
40-027 Katowice

Ostatnio korzystam z pomocy wielu lekarzy w szpitalu SPSKM i trafiam na samych wspaniałych Lekarzy nie wiem czy to przypadek i szczęście albo ten szpital jest tak dobry.

lek. dent. Mściwoj Mąka

NZOZ ONKO-MEDICA
Henryka Sienkiewicza 9/2
40-031 Katowice

Polecam dr ,kompetencja delikatny,wyjaśni wszystko uspokoi nerwy. Dzięki niemu strach przed dentysta poszedł w niepamięć..
Opinia dodana przez: Katarzyna

lek. dent. Martyna Malus

ul. Zabrska 14/3
40-083 Katowice

Z czystym sumieniem mogę polecić Panią Martynę. Super podejście do pacjenta. Po wizytach u Pani Martyny, strach przed stomatologiem został usunięty.
Opinia dodana przez: Marcin

lek. dent. Magdalena Kuś-Florek

NZOZ EuroMedic K. Specjalistyczne Janina Leśnik-Ludyga
ulica Rolna 18
40-555 Katowice

Przesympatyczna Pani stomatolog. Nie tylko uprzejma ale i w prosty sposób potrafi wytłumaczyć co trzeba zrobić i dlaczego. W tym przypadku leczenie kanalowe, więc nie obyło się bez kilku wizyt. Pozdrawiam serdecznie! Adam
Opinia dodana przez: Adam

Dariusz Machniak

Zespół Nr 2 "S" Katowice, ul. Józefowska 119
Józefowska 119
40-145 Katowice

Rewelacyjny lekarz. Kompetentny, miły i bez problemu przyjmuje w razie nagłej potrzeby. Polecam serdecznie!
Opinia dodana przez: sonia

lek. dent. Emad Hmdan

Samodzielny Publiczny Centralny Szpital Kliniczny im. prof. Kornela Gibińskiego Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach
ulica Medyków 14
40-752 Katowice

Bardzo dobry dentysta, miły, delikatny. Ma wspaniałe podejście do pacjentów. Chodzi do niego cała moja rodzina i wszyscy są zadowoleni.
Opinia dodana przez: Natalia

Małgorzata Rybak-Pierzyńska

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Gabinety Lekarskie
Zawiszy Czarnego 6
40-872 Katowice

Chodze do Pani Małgorzaty od dziesięciu lat, mogę polecić z czystym sumieniem.

lek. dent. Krzysztof Jabłoński

ul. Armii Krajowowej 196/2
40-750 Katowice

Bardzo dobry dentysta. Ceny też na bardzo przyzwoitym poziomie. Nie wiem czy go tu polecać bo będzie jeszcze większy problem z zapisaniem się na wizytę. ;)

lek. dent. Marek Knast

Praktyka Lekarsko Dentystyczna Marek Knast
40-181 Katowice

Rewelacyjny stomatolog. Polecił mi go znajomy w beznadziejnej sytuacji. Kanałowe trawało prawie 1,5 godziny ale przebiegło bezboleśnie i ząb został uratowany po wcześniejszym beznadziejnym leczeniu u innego lekarza. Mam do tego Pana 100% zaufanie. Polecam
Opinia dodana przez: ANONIM

lek. dent. Katarzyna Ściskała

LUX MED
ul. Sokolska 29, (budynek Citibank - Handlowy - V piętro)
40-086 Katowice

W skali od 1 do 5 daję 6 :-) Oprócz profesjonalizmu i zawodowej uprzejmości jest coś jeszcze - wspaniałe podejście do pacjenta, zadawanie pytań, uważne słuchanie i reagowanie na to co pacjent mówi, nieudawane zainteresowanie, troska i chęć pomocy także w dziedzinach medycyny innych niż stomatologia. To widać nawet podczas krótkich wizyt. Nigdy dotąd nie pisałem żadnych takich opinii ale Pani Doktor na to w pełni zasługuje.
Opinia dodana przez: Sławek

lek. dent. Marek Kowalczewski

ulica Tysiąclecia 88/28
40-871 Katowice

Ten człowiek dokonuje cudów, odbudować potrafi całkowicie zniszczony ząb, wszystko profesjonalnie, specjalista w swojej klasie i najlepszy dentysta jakiego miałem. Dziwi mnie, że nie ma tutaj wystawionych opinii, bo w pełni na nie zasługuje. Ceny są przy tym ludzkie i przystępne, a wszystko połączone z ujmującą skromnością oraz uprzejmością, bez zbędnych ceregieli - dlatego też chciałem dać zaledwie 4 pkt jeśli chodzi o tłumaczenie leczenia oraz ilość poświęconego czasu. Tylko, ...
Opinia dodana przez: Łukasz

lek. dent. Małgorzata Wiktor-Jezienicka

Spokojna 45/13
40-641 Katowice

Serdecznie polecam panią doktor. Pierwszy raz chodzę do dentysty bez strachu z uśmiechem na twarzy . bezboleśnie podawane znieczulenie pani doktor bardzo sympatyczna i profesjonalna. 🥰
Opinia dodana przez: Kamila

lek. dent. Katarzyna Wojcieszyn

ulica Tysiąclecia
40-875 Katowice

Bardzo uprzejma,ciepła osoba. Odpowiada na wszystkie pytania i tłumaczy. Nie boi się pacjenta, działa szybko i sprawnie. Jaki efekt zabiegu napisze za jakiś czas.
Opinia dodana przez: J.

lek. dent. Joanna Gibińska

ul. Jagiellońska 34/2
40-032 Katowice

Wspaniała, niezwykle kompetentna, a jednocześnie delikatna Pani Doktor, budząca zaufanie natychmiast, z wielką kulturą. W jej rękach każdy twój ząb będzie odpowiednio leczony, a ty z radością pójdziesz na następną wizytę.
Opinia dodana przez: Anna

lek. dent. Krzysztof Pluta

NEURO-CARE PORADNIE SPECJALISTYCZNE
Pawła Kołodzieja 8
40-749 Katowice

Mam nowe piękne ząbki dziękiPanu Dr.Krzysztofowi Pluta spełnił Pan moje marzenia.Miły sympatyczny perfekcyjny. Bardzo dziękuję i polecam każdemu...Pana Krzysztofa Plute ...Ilona

lekarz Anna Mazur

Stomatolog dziecięcy

Poradnia Stomatologiczna Ewa Klimek
Drozdów 24
40-530 Katowice

Miła i przyjemna atmosfera, profesjonalne podejście do pacjenta, w końcu moje zęby wyglądają jak należy. Gorąco polecam.

lek. dent. Agnieszka Srebrzyńska-Witek

Chirurg stomatolog, Chirurg szczękowo twarzowy

Stomatologia lek. dent. Agnieszka Srebrzyńska-Witek
ul. Kossak-Szczuckiej 7/1
40-578 Katowice

Polecam. Zmieniła moje nastawienie do stomatologów. Mozna usnąć na fotelu. Sympatyczna i dokładna. Niestety ciężko o wizytę, bo ciagle sie dokształca.
Opinia dodana przez: Justin

lek. dent. Maciej Wilk

NZOZ "DANMED" Przychodnia Medycyny Rodzinnej i Specjalistycznej
ulica Kołodzieja 42 A
40-749 Katowice

U tego stomatologa każdy jest dzielnym pacjentem. Pan Maciek to złoty człowiek i największego tchórza przekona do leczenia. Delikatny i kompetentny. Wizyty są bardzo krótkie ale treściwe. Poczuciem humoru sprawia, że aż miło się wraca do tego specjalisty. Polecam gorąco.